Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cipinek


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Jsem fakt rád, že nejsi a nikdy nebudeš policista. Vlastně jsem rád, že nikdy nebudeš ani výpravčí nebo pekař


já jsem policista být mohl, prošel jsem psychotesty, ale pak jsem se na to vykašlal, nabízeli jenom 15 hrubýho tady v Praze před 4 lety...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevěděla jsem kam to dát, ale brzy se jistě informujete o tom, že zemřel Michael Clarke Duncan. Všichni ho znáte, jen si to najít na google. Trochu valím oči..
Diskutovat nad tím proč (kvůli tomu jak vypadal) asi nebudeme, ale zemřel na infarkt.Mimochodem..byl to vegetarian :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemal nejake vynimocne proporcie (192cm/136kg),plus bol sportovec takze tym to nebolo...kazdopadne RIP
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/policista-se-nechal-hrube-urazet-opilcem-ted-mu-hrozi-trest.html

co to je za ubožáky, okamžitě bych je vyrazil od policie, toto už není možný, kdo tyto idioty nechal projít psychotestama, takhle si nechat srát na hlavu!!!
vyrazil bych mu ten foťák z ruky a tak si bych si ty šulinky tam podal, ale přesně podle zákona, polámal bych jim jim zápěstí při nasazování pout, bránili se služebnímu zákroku, pár úderů tonfou do žeber a ledvin, ti by koukali čuráčci!!!


Tak něco podobnýho už jsem dlouho nečetl Máš vůbec občanku?
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek je miestny retard,to je v pohode
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zpravy.idnes.cz/zlute-pekne-penizky-davida-ratha-d4f-/domaci.aspx?c=A120903_221339_domaci_ert

muze mi nekdo vysvetlit, jak se nahodou objevujou novy a novy informace v mediich? to maj pristup do spisu nebo to nekdo soustavne vynasi? jaktoze neni potrestanej, je to normalni??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nebuzardar


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
nemal nejake vynimocne proporcie (192cm/136kg),plus bol sportovec takze tym to nebolo...kazdopadne RIP


ja by som sa citil vcelku vynimocne, keby som mal take proporcie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu říkám pokrok ...

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/277760-v-egyptske-statni-televizi-poprve-cetla-zpravy-zahalena-zena.html

Zní to opravdu napínavě, jen ten šátek měli víc popsat.
Vlasy si zahalila šátkem krémové barvy a přečetla polední zprávy. "Konečně se revoluce dostala i do televize," komentovala to Nabílová.
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vetsina zemi blizkeho vychodu uz je stejne pod kontrolou USA.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
http://zpravy.idnes.cz/zlute-pekne-penizky-davida-ratha-d4f-/domaci.aspx?c=A120903_221339_domaci_ert

muze mi nekdo vysvetlit, jak se nahodou objevujou novy a novy informace v mediich? to maj pristup do spisu nebo to nekdo soustavne vynasi? jaktoze neni potrestanej, je to normalni??


nevim, ale pisou hned v uvodu:
Podle nově dostupných přepisů rozhovorů, které jsou součástí vyšetřovacího spisu a do nichž MF DNES nahlédla, ....

to bude asi to zahadne vysvetleni ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
nemal nejake vynimocne proporcie (192cm/136kg),plus bol sportovec takze tym to nebolo...kazdopadne RIP


jasne, 136 kg je bezna hmotnost, se kterou se dnesni lide bezne dozivaji vysokeho veku a nase telo je i geneticky na tuto vahu dobre vybaveno neb za poslednich stotisic let mel nad 130kg kazdej druhej clovek ... je to vlastne dost velka zahada, proc se nekdo s 136kg nedozil devadesatky ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mal malo cez 50 rokov,nie 90. Na tie skoro 2 metre co mal je 136kg v pohode hmotnost
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

136 urcite neni zdrava vaha nikdy, to mozna pri 210, pri 196 by mel vazit tak 110 aby to bylo rozumne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trosku blbost momentalne mam 109 pri 192cm a nie som nijako vyrazne obrovsky. Svaly tam su,ale ani zdaleka take ako mal on
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
136 urcite neni zdrava vaha nikdy, to mozna pri 210, pri 196 by mel vazit tak 110 aby to bylo rozumne.


vyska 210 a vys taky neni v pohode ... tak vysokej clovek v historii nikdy nebyl a pokud ano tak brzo umrel
hmotnost 136kg, neni v poho nikdy, pri jakekoliv vysce ... nebo klasicky zdravy clovek v minulosti meril 210 a 140kg?? ne. mel max 170cm a 80kg ... to je to, na co je nase telo staveny .. cokoliv vic je zatez ...

Petey napsal:
Na tie skoro 2 metre co mal je 136kg v pohode hmotnost


neskutecna kravina ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: