AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelV


PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Midnight napsal:
Už jsem si koupil dvě balení, takže je pozdě něco měnit. Vyzkouším, uvidím a třeba se přidám k ostatním, co to tak vychvalujou.
pravdepodobne pridas, protoze ikdyz opravdu neni uvedeny presny mnozstvi bcaa, tak se naprosta vetsina lidi shodne na tom, ze fungujou - a to je duvod, proc sou amino-x tolik oblibeny, samozrejme dalsi nezanedbatelny duvody sou chut a cena - to je pro me, jako zakaznika, dostatecny mnozstvi pozitiv az ceny extrifitu budou polovicni, tak o nem treba zacnu uvazovat..


To je stejné, jako bys chtěl mít stejnou cenu za kuřecí prsa a "křehčená" kuřecí prsa. Ten příměr sedí dokonale. Jedno je 100% maso, druhé je maso s hromadou vody (nastavovadel)
Btw. Vietnamci z křehčenýho taky dokážou udělat dobrou šmakuládu, která bude vlastně "taky fungovat".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://obchod.ronnie.cz/s-2290-amino-st-2300.html zdravím, toto mám doma a nedokážu tu velkou kapsli polknout, jak to mám zkonzumovat? :d
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
https://obchod.ronnie.cz/s-2290-amino-st-2300.html zdravím, toto mám doma a nedokážu tu velkou kapsli polknout, jak to mám zkonzumovat? :d

Co jí takhle rozlomit na dva či tři kusy?
V lékárně prodávají pro sraby jako jsi ty dělítko na léky. Obvykle se používá na viagru, takže ho po dobrání BCAA uschovej na horší časy. Bude se za pár let hodit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tohle me hodne potesilo a doufam, ze tady budou co nedriv

Amino 1 "The Athletes Cocktail" launching September 1st!
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
tak tohle me hodne potesilo a doufam, ze tady budou co nedriv

Amino 1 "The Athletes Cocktail" launching September 1st!


V ČR prý až nějak po prázdninách...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
c87


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak bude cenova hladina um MP nastavena ako u tychto BCAA https://obchod.ronnie.cz/s-4566-bcaa-3-1-2.html (670kc za 180g prasku) tak nech to sem ani nechodi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie: jasne, ve statech budou v prodeji az od 1.zari, takze cekam, ze tu budou cca treba zacatkem rijna

c87: podle me budou cenove srovnatelny s amino-x, mozna lehce nad.. ale je to jenom takovej muj odhad

jinak momentalne sem nad miru spokojenej s instatnima BCAA Spiked od PHP Edge a to i s cenou, vrele doporucuju vyzkouset
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaké máte zkušenosti s BCAA v poměru 4:1:1 ?? Jsou účinnější jak 2:1:1 ??
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlowwe


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 7:30 am    Předmět: re Odpovědět s citátem

Ahoj, jaký by jste doporučily BCAA poměr cena/kvalita (jsem student, takže nee moc drahý). Trenink ráno a odpoledne (silový +kardio). Můj cíl je hubnout a zároveň zpevňovat (popř.nabírat sval.hmotu).

Díky za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:21 am    Předmět: Re: re Odpovědět s citátem

Marlowwe napsal:
Ahoj, jaký by jste doporučily BCAA poměr cena/kvalita (jsem student, takže nee moc drahý). Trenink ráno a odpoledne (silový +kardio). Můj cíl je hubnout a zároveň zpevňovat (popř.nabírat sval.hmotu).

Díky za radu

Jak jsem se tak na tebe čumnul, tak žádné. A to si neber osobně. Pokud chceš za něco utrácet peníze, tak za kvalitní stravu a trenéra. Tohle bude mít efekt o dost větší než tuna BCAA. Je to jako řešit jestli mám sako v souladu s poslední módou když stojím po kolena v hovnech. Tahle maličkost pro některé lidi může být důležitá a může jim pomoci k lepším výsledkům, ale ty jsi ten co stojí po kolena v hovnech a nejnovější sako ti z nich prostě nepomůže
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marlowwe: Pokud jde o pomer cena/kvalita, tak asi klasika https://obchod.ronnie.cz/s-2948-bcaa-xpress.html Sice chut nic moc, ale da se na to zvyknout a vis presne co beres. Navic za dobrou cenu (po prihlaseni na ronniem cena 679 Kc). Pokud by ti slo o chut, tak Amino-X od BSN nebo treba BCAA Spiked od PHP.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marlowwe napsal:
Ahoj, jaký by jste doporučily BCAA poměr cena/kvalita (jsem student, takže nee moc drahý). Trenink ráno a odpoledne (silový +kardio). Můj cíl je hubnout a zároveň zpevňovat (popř.nabírat sval.hmotu). Díky za radu


Spíš bych asi zvolil nějaký kvalitní protein než BCAA. Cena/výkon tam budou neporovnatelně jinde.

Každopádně pokud BCAA, tak z mého pohledu Amino-X ne, podle rozboru mají 30 % sacharidů, což je na produkt, který deklaruje <1 g (v 14,5 g, tzn. <7 % celkově) poněkud přespříliš (i po započítání všech možných nejistot měření). Výsledky dám do shopu, až na to budu mít víc prostoru, každopádně pro mě velké zklamání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 11:49 am    Předmět: Re: re Odpovědět s citátem

Marlowwe napsal:
Ahoj, jaký by jste doporučily BCAA poměr cena/kvalita
uz zminovany BCAA Spiked, momentalne mam druhy baleni a spokojenost
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
...
Každopádně pokud BCAA, tak z mého pohledu Amino-X ne, podle rozboru mají 30 % sacharidů, což je na produkt, který deklaruje <1 g (v 14,5 g, tzn. <7 % celkově) poněkud přespříliš (i po započítání všech možných nejistot měření)....


Mozna tech 30% sacharidu je ten duvod, proc to lidem funguje (obzvlaste v diete)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlowwe


PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 8:11 pm    Předmět: re bcaa Odpovědět s citátem

Mablung:
Kvalitně jim- na začátku roku jsem byl si nechat udělat jídelní plán od výživové poradkyně (někteří nad tím budou ofrnovat nos, ale nechci jíst brokolici s kuřetem… normální racionální, zdravou stravu), dle toho se cca řídím a shodil jsem přes 20kg tuku. Snažím se to dodržovat- omezený sladký, zeleninu, ovoce dopoledne, žádné smažené a tučné (i spolubydlící na bytě mi říkaj králiku už. V životě neviděli quinou, kuskus, bulgur apod. až u mě).
Tréninkový plán jsem si nechal udělat (vím, že je lepší si nechat poradit a nee cvičit něco co bude k ničemu. A zvlášť když ho mám od Petra Weinlicha.) Přes prázdniny jsem na sobě chtěl zamakat, proto dvoufázový trénink dopoledne a to samé odpoledne a to 5xdo týdne (plán udělal moc dobře s regenerací). A po prázdninách jsem zhubnul, všici mi to říkají. Hýbu se lépe a objevil jsem i svaly na zádech, kde doposavad byl tuk.
Vím, že při hubnutí (popř nabírání sval.hmoty) je nejdůležitější jídlo, cvičení a až na posledním místě nějaký doplňky.
Ronnie:
Takže je lepší si dát pro udržení svalové hmoty či nabrání dát protejn po cvičení než BCAA. Já totiž po třéninku nejim min hodinu (po každým tréninku mám kardio). Proto jsem chtěl BCAA, ktarý si dám hned po cvičení a pak po hodině si dám např.oběd. Jestli je to špatná úvaha, prosím o opravu :-) .Popř jaký :-) (nepotřebuju do sebe ládovat kde co, jen podpořit mojí snahu, která není malá)

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: