Využití opasku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Využití opasku  Úvodní stránka -> Trénink -> Využití opasku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poman


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Filip Vaško napsal:
Mari.Shinzon napsal:
právě, že sem koukal, že ho většina lidí používá na celé své cvičení. A nedávno sem viděl benchpress na multipressu s opaskem


No tak jako nevidím problém proč si na maximálku v benchi člověk neveme pásek když má třeba pupek jako prase.. Kolikrát jsem to viděl,.. Milionkrát ? Všichni i trojbojaři s tím makaj.. I Ronnie Coleman to delal..Mrtě lidí to dělá..


Mrtě lidí to dělá...to je důvod teda
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smetak


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja pouzivam opasek do kalhot.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
superfosfat


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 9:22 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Opasek je vhodný když jdeš dělat serii s takovou vahou, s kterou dáš 1 až max 3-4 (MT a dřepy) opakování, prostě silovka. Je jedno jestli je to 120kg nebo 250kg, to je přece relativní. A mezi sériemi ho sundat a pak znovu nasadit. Tělo si na opasek rádo zvyká a to nebýt dobrý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já nevim, já ho taky nemám, ale uvažuji o něm. Když záda zabíraj a chci je šetřit. Ale vím, že si ho ještě dlouho nekoupím, jedu vše bez. MT 130kg, takže nic moc.

ALe divím se kolik lidí ho nosí celou dobu, co jede. Už v šatně při vázání bot... no nevim... U velkejch vah to beru, ovšem při tahání 50kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je strašně individuální, určitě to není tak, že je potřeba si ho brát třeba od 130 kg...:D osobně si ho nandavám až na váhy, kde cítím, že by mě už záda limitovala, což je pokaždé někde jinde...

Obecně si ale myslím, že technika a upevnění core je mnohem důležitější, než se rvát na nějaké velké váhy... myslím, že se dá hodně dlouho jet úplně bez pásku... Tím myslím roky... mimo sezonu třeba vůbec pásek nepoužívám... prostě nechodím tak velká kila, kde by to bylo potřeba:)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2012 5:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem na sobě pásek v životě neměl a nevidím v tom problém.
Neříkám, že cvičím do nějakých extrémů a že mám nějaký super výkony, ale prostě moc nevidím důvod ho používat. U mrtvoly zatím bylo nějaký jedno op. s cca 230, dosedy na lavku něco přes 200, powerclean nějakých 105-110 a na bench třeba nevidím vůbec žadnej důvod ho používat.
Když vím, že střed těla nestíhá, tak prostě nepřidávám váhu a počkám, až si zvykne. Samozřejmě musíš počítat s tím, že nebudeš mít vosí pas, ale tělo bude celkově zase silnější a určitě pro sporty je lepší, když je střed těla silnej. Do liftu asi bude potřeba, ale to nedokážu posoudit, protože ho nedělám, na kondiční cvičení si myslím, že není potřeba, pokud nejsou nějaká zdravotní omezení.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Využití opasku Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: