Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Co není na ralley v pořádku?
Přiznám se že mi je ralley ukradená a moc o tom nevím. Ale pokaždé když si něco o podobné tragédii přečtu, čtu tam také "oběť stála na zakázaném/nebepečném místě". Lidé tam jdou dobrovolně, dobrovolně riskují. Kdyby to zabylo nevinného kolejdoucího který žádné zákazy neporušil, tak by byla určitá hysterie a žádosti po zpřísnění bezpečnosti oprávněné. Ale takhle?


Treba to, ze by je mel poradatel z nebezpecnych mist rychle vypakovat. Lidi jsou sice blby, ale poradatele by podle mne nemeli byt jen na to, aby rozvesili cedulky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. aby pořadatel neustále dohlížel na všechna potencionálně nebezpečná místa na erzetě, muselo by tam být těchto osob desítky (neříkám, že je to nemožné), lidi (diváci) jsou nepoučitelní a když tam bude dotyčný chtít opravdu stát, bude tam stát. Třeba si jen bude chtít udělat jeden akční snímek z foťáku.....a nehoda je na světě;

2. osobně si myslím, že povinností pořadatele není jen označit nápisy nebezpečná místa, ale i projít obydlí, zahrádky atd. kde se vyskytují lidé a INFORMOVAT JE, co že je to za akci, kdy se bude konat, kde jsou nebezpečná místa s doporučením, ať jsou v dobu závodu ostražití a opatrní (lidé to musí vědět, lehce se dá přehlédnout nějaká cedulka). Možná se to tak dělá, nevím. Každopádně u těchto míst by měl stát vždy povolaný člověk, který se bude snažit situaci kontrolovat.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
1. aby pořadatel neustále dohlížel na všechna potencionálně nebezpečná místa na erzetě, muselo by tam být těchto osob desítky (neříkám, že je to nemožné), lidi (diváci) jsou nepoučitelní a když tam bude dotyčný chtít opravdu stát, bude tam stát. Třeba si jen bude chtít udělat jeden akční snímek z foťáku.....a nehoda je na světě;

2. osobně si myslím, že povinností pořadatele není jen označit nápisy nebezpečná místa, ale i projít obydlí, zahrádky atd. kde se vyskytují lidé a INFORMOVAT JE, co že je to za akci, kdy se bude konat, kde jsou nebezpečná místa s doporučením, ať jsou v dobu závodu ostražití a opatrní (lidé to musí vědět, lehce se dá přehlédnout nějaká cedulka). Možná se to tak dělá, nevím. Každopádně u těchto míst by měl stát vždy povolaný člověk, který se bude snažit situaci kontrolovat.

peníze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revin


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem bydlel na Strahově tak tam občas nějaké rallye bylo. Bylo to vždyck někdy v létě, kdy většina studentů na kolejích není. Stalo se mi to asi dvakrát, když jsem jel z práce po noční. Autobus zastavil někde mimo a ke kolejím se nedalo dostat (možná jedině někde zadem). Když jsem se ptal policajta, co stál poblíž, jak se mám dostat na koleje, tak mi řekl, že to mám nějak proběhnout. Opravdu úžasné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý článek: http://lelek.blog.idnes.cz/c/303506/Televize-Diky-nepotrebuju.html

Taky uvažuju, že se tý "debilizace národa" zbavím.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Zajímavý článek: http://lelek.blog.idnes.cz/c/303506/Televize-Diky-nepotrebuju.html

Taky uvažuju, že se tý "debilizace národa" zbavím.


Ja se ji zbavil uz cca pred 2-3 lety. Taky jsem si to nedokazal bez ni predstavit, vecer se mi u toho modryho svetla krasne chrapalo. No a pak jsem se prestehoval a starou televizi sebou nebral. Po nejakym case jsem zjistil, ze mi vubec nechybi a tak jsme novou uz ani neporizovali. Prijit o pocitac by pro mne, ale byla tragedie :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Marky V. napsal:
Zajímavý článek: http://lelek.blog.idnes.cz/c/303506/Televize-Diky-nepotrebuju.html

Taky uvažuju, že se tý "debilizace národa" zbavím.


Ja se ji zbavil uz cca pred 2-3 lety. Taky jsem si to nedokazal bez ni predstavit, vecer se mi u toho modryho svetla krasne chrapalo. No a pak jsem se prestehoval a starou televizi sebou nebral. Po nejakym case jsem zjistil, ze mi vubec nechybi a tak jsme novou uz ani neporizovali. Prijit o pocitac by pro mne, ale byla tragedie :)

Tak nějak. Já na televizi nikdy moc nekoukal, ale i kdyby tam byl nějaký zajímavý film, nepodívám se na to. Nechce se mi každých 20 min dívat na reklamu. Chápu že se televize musí nějak živit, takže reklamní bloky bych akceptoval. Ale v rozumném množství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
drlift_ napsal:
Marky V. napsal:
Zajímavý článek: http://lelek.blog.idnes.cz/c/303506/Televize-Diky-nepotrebuju.html

Taky uvažuju, že se tý "debilizace národa" zbavím.


Ja se ji zbavil uz cca pred 2-3 lety. Taky jsem si to nedokazal bez ni predstavit, vecer se mi u toho modryho svetla krasne chrapalo. No a pak jsem se prestehoval a starou televizi sebou nebral. Po nejakym case jsem zjistil, ze mi vubec nechybi a tak jsme novou uz ani neporizovali. Prijit o pocitac by pro mne, ale byla tragedie :)

Tak nějak. Já na televizi nikdy moc nekoukal, ale i kdyby tam byl nějaký zajímavý film, nepodívám se na to. Nechce se mi každých 20 min dívat na reklamu. Chápu že se televize musí nějak živit, takže reklamní bloky bych akceptoval. Ale v rozumném množství.


Od te doby co bydlim ve svim, tak TV nemame, je tomu uz asi tak 5 let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a pak si clovek zapne tv a vidi jak jeho kazdomesicni televizni dan (= poplatky) podporuje takhle kvalitne "nezavisly" zpravodajstvi, to bych blil:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/212411000371115/obsah/229729-valka-na-blizkem-vychode/

docela se divim, ze ten velvyslanec nevstal, nekopl moderatora do hlavy za jeho "podporuju Palestinu, kde vladnou teroristi" otazky a pak si zase v klidu sedl .. dyt to je prece uplne normalni ne, kdyz na me nekdo utoci, tak se nesmim branit ..

===

nechapu proc se plati CT4 (sport), nechapu proc se plati CT1, nechapu proc je nutnost mit statni tv se zpravodajstvim, ktery je vzdy zavisly a zavadejici ..
clovek by si rekl, ze ma pocitac a je toho usetren, kez by .. kez by, i tam ho okradou a stejne tyhle smejdy podporuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
............. Nechce se mi každých 20 min dívat na reklamu. Chápu že se televize musí nějak živit, takže reklamní bloky bych akceptoval. Ale v rozumném množství.


pred tejdnem sem koukal na Markizu a musel jsem si ten film hned upiratit, abych zjistil, kdy dali prvni a druhou reklamu - po ktere jsem to vypnul...
prvni reklama byla presne po 8:42sec od zacatku filmu a dalsi nasledovala po dalsich 8:10sec ...
nadruhou stranu, nevim jestli to na Markize stale jeste delaj, ale zaverecny titulky smrskou do cca tri sekund a hned bezi dalsi film - pokud se zrovna clovek otoci, tak ani nevi, ze bezi dalsi film ...
nevim jestli zustat uplne bez TV, ale stejne vetsinou sleduju stejne filmy/serialy "koupeny" na netu ...
ted sem premyslel ze zrusim kabel, ale nechtene sem se upsal na rok, tak to budu resit az potom ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pilot


PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Novinkou je ustřihnout konec filmu, když se kvůli reklamě moc natáhne. Zažil jsem to nedávno na Nova Cinema u filmu Když se setmí. Asi 10minu před koncem to ustříhli, ukázali rychlotitulky a nazdar. Zažil jsem to i na Universal Channel u seriálu Monk, takže to zase taková výjimka nebude. Fakt mi to rozhodování jestli televizi zrušit dost ulehčují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revin


PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem byl malej, tak jsme večer občas koukali na nějaké akční filmy na německých kanálech a tam běžně filmy zkracovali (ne jen konec ale prostě různé části filmu). Kolikrát to pak ani nedávalo smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by me zajimala podoba smlouvy, v ramci ktery si televize ty prava na ten film koupi.

Useknout titulky by asi melo bejt ok, ale neplanovane vyhodit napr. 10 minut je skoro urcite nelegalni (zas pokud je to B film, tak se to vyrobce nejspis nedozvi, natoz aby nekoho zaloval).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: