Posilovny v Brne


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 83, 84, 85  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovny v Brne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovny v Brne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joe Hallenbeck


PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
zrovna nedávno jsem zjistil, že zastávku za Semilasem směrem do Rečkovic je cedule Fitness s otvírací dobou skoro každý den do 21:00 snad kromě víkendu? Je to zastávka Tylova (jak je Zagreb a hospoda U Baláků) nevíte někdo o tom něco blžšího? Není to náhodou to Muai Thai Fitness?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Joe Hallenbeck napsal:
Zdravím,
zrovna nedávno jsem zjistil, že zastávku za Semilasem směrem do Rečkovic je cedule Fitness s otvírací dobou skoro každý den do 21:00 snad kromě víkendu? Je to zastávka Tylova (jak je Zagreb a hospoda U Baláků) nevíte někdo o tom něco blžšího? Není to náhodou to Muai Thai Fitness?


Ano, to je ono.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Joe ty mas, koukam, s tema posilkama v Brne porad nejaky problem a porad se nejses schopnej v zadne usadit To by mne mohlo cvicit pokazde nekde jinde....
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě:

Blue Gym - slabota, málo prostoru, málo věcí, lidí jak nas**no, hudba k blití

Malej průvan - Dost dobrá posilka, jen pár maličkostí chybí, a když se trefím tak i lidí je tam tak akorát + dobrá hudba + dobrá atmosféra + dobrá cena

Gold's Gym - Největší pecka, všecko náčiní super, prostě tam sem se cejtil jak v úplně jiným světě, ale největší zápor je cena vstupnýho.

Incore Gym - Pěkný stroje, čisto, ale málo vybavení, hudba jde, atmosféra nic moc, lidí málo.

B1F (Mendl.) - Pro mě určitě jednoznačně TOP, skvělá hudba, skvělá atmosféra, všecky stroje super, některé i 2x, jednoručky to samý. Cenově taky fajn.. Takže u mě prostě TOP a koupil jsem si permici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
B1F (Mendl.) - Pro mě určitě jednoznačně TOP, skvělá hudba, skvělá atmosféra, všecky stroje super, některé i 2x, jednoručky to samý. Cenově taky fajn.. Takže u mě prostě TOP a koupil jsem si permici


To schvaluji. Kdyby bylo takhle chytrych jeste alespon 150 dalsich lidi, co chodi do BG, tak by se tam mozna odpoledne dalo i cvicit :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
B1F (Mendl.) - Pro mě určitě jednoznačně TOP, skvělá hudba, skvělá atmosféra, všecky stroje super, některé i 2x, jednoručky to samý. Cenově taky fajn.. Takže u mě prostě TOP a koupil jsem si permici


To schvaluji. Kdyby bylo takhle chytrych jeste alespon 150 dalsich lidi, co chodi do BG, tak by se tam mozna odpoledne dalo i cvicit :D


Chodím jen dopolko..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Hallenbeck


PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No spíše mám problém s časem. Ale pořád hledám a nenacházím co by mi sedělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 12:37 pm    Předmět: Re: Posilovny v Brne Odpovědět s citátem

tak Gold's gym v Brně naprosto luxusní!
Začnu minusama, protože jich moc není, ale už se tu o nich psalo - zákaz vlastního pití + drahej jednorázovej vstup (200,-) a permanentky taky relativně drahý, ale tak vzhledem ke kvalitě (podle mě se Gold's v Brně vyrovná jen Mišmaš) jsou ty ceny vlastně odpovídající.

Jednoručky.. no do tolika ani neumím počítat. Je tam i stojan na dřepy ;) Pogumovaná podlaha...no z toho základního nechybí nic. A hlavně tam mají stroje od Hammer strength (což má právě v Brně snad už jen Mišmaš, nebo to je ještě někde?), takže i takový kopyto, jako já, dokáže místo ramen a tricepsů cejtit hrudník.

No a jako bonus, když to dobře načasujete, tak uvidíte trénovat i profesionála Dalibora Hájka, kterej trénuje úplně jinak, než třeba Branch Warren.

Maj každou sobotu vstup zdarma (pro ty, co tam ještě nebyli), takže doporučuju vyzkoušet.
nahoru
Ricky1


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavne je to to trochu z ruky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímal by mě ceník nikde sem ho nenašel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Filip Vaško napsal:
Zajímal by mě ceník nikde sem ho nenašel

Nemaj studentskej, ale maj něco do 21 let. Mě by teda vyšla roční na necelejch 11 000 a měsíční na 1350,-. Ty bys to měl ani o něco levnější.

Ještě se takhle někdy chci dostat do big one clubu, snad udělaj den otevřenejch dveří :D
nahoru
Tracey


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2012 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:


Ještě se takhle někdy chci dostat do big one clubu, snad udělaj den otevřenejch dveří :D


http://www.big1fitness.cz/cs/program-b1f-club/registrace.html

Jen si chvíli vyslechneš Violku a nic Ti nebrání...
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
superfosfat


PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 6:40 pm    Předmět: moje zkušenosti Odpovědět s citátem

přidám svoje hodnocení brněnských bušíren:

martina Dreher fitness - malá domácí posilka, málo lidí, ale taky málo vybavení. Ale dobrá cena (když si koupiite permici)

blue gym - dobrý vybavení, líbí se mi že tam jsou volně položený osy (vhodné na MT) ale fronty na klíček mě taky přestaly bavit.

Bestgym horova,je to špatný :-), šatna je tak malá že tam doslova tancujete mezi položenými věcmi převlíkajících se spolubušičů.A protože je tak malá, tak je tam pěknej smrad. V posilce samo o sobě nic moc, většina lidí tam jede biceps, je tam jeden stojan na dřepy, spíše nedostatek kotoučů, mrtvola se dá dělat jen u toho stojanu na dřep, protože jinde bud zavazite nebo v miste poblíž benche je podlaha asi na místě bývalého pódia a duní to tam tak že máte strach že ji rozbijete a propadnete se někam dolů do pekel. Nevracím se. Sem se vyplatí chodit asi jen dopoledne když tam nikdo nebude.

Velký Průvan - všechno dobrý - hodně lavic, dost os, dost kotoučů, prostorny, neni narváno jak v blue gymu, celkově pekna velká posilka. Malé ale důležité mínusy - zákaz magnezia a hlavně - jednoručky jen do 40 kg, a není tam ani nakladací jednoručka... škoda. Pořádný přitahy jednoručky v předklonu tady nehrozí. A taky jen jeden stojan na dřep... ubral bych zde kardio zony.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikro6


PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
ja chodím do Multisportu na Kounicovej a okrem menšieho priestoru na bench sa mi tam páči. Celkom dobrá cena, veľa jednoručiek, kvalitná drepovacia tyč, a hlavne 2 veslovacie trenažéry. Naserie zákaz pitia, ale len v plastových flaškách, cyklo fľaše môže byť. Len tam chýba normálna hrazda a je to trochu menšie.
Minule som objavil Studio B5 na Cejle, celkom dobre to tam vyzeralo, menšia posilka. Len neviem ako s MT, je to na 4. poschodí. Navyše 0,5 ionťák v cene, čo poteší.

Otázka na Bratislavčanov, ak tu nejakí sú: tip na dobrú posilku v Rači nemáte?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2012 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má někdo zkušenosti s posilovnou Sport studio B5 na Cejlu?? Popř. jaký typ lidí tam chodí a jestli jsou tam nějaké problémy s "tmavšími" spoluobčany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovny v Brne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 83, 84, 85  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: