Strongman video


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strongman video  Úvodní stránka -> Strongman -> Strongman video
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a súdnosti aj tebe cizo, čo neustále vypúšťaš ten podstatný parameter a to, že ja hovorím o naturálnych výkonoch 300/300 pri 100...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Mates-daoc napsal:
trošku se vmísím , nevážim kolem 100 kg ale trošku více .
A realná čísla to trochu jsou taky nejsem žadny uber talent na silovku jedu jen jak se mi chce a na dřep tedka momentalně dam s bandaži +280, mrtvola +270 , tlaky +230 .
takže jedinci co jsou vrozeny talenty tyto čísla co píšete překonaj ,
Ale jak tu bylo napsáno talent ( a hlavně že se tomu trošku věnuje a ne že nato s...e )


myslím, že máš od 100kíl ďaleko, podobne ako aj od sypky...


a já se chtěl na jaro pžipravit do fitnes bikiny (slipy)
ano mám trošku více jak +100 , ale ty čísla jsou fakt realná ,
vemu třeba přiklad super talent Jiříka Orsága , dřepnul +325, co jsem tedka viděl , ( možná se pletu ) , vím budeš namítat že není lifter ale ta síla v těch nohách tam je .
Záleží fakt na talentovi a jak se k tomu postaví ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakame, já to ale beru v potaz.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
300 naturálně při 100 kilech jde v každym případě. I dřep. Samozřejmě to, jestli je naturální maximum tolik nebo tolik, to už řešit z principu nejde. Těch 300 ale rozhodně není žádná nedosažitelná meta pro dobře disponovanýho, dlouhodobě kvalitně trénujícího naturála.

Napsal jsi tohle, a je uplne jedno jak to chces interpretovat, je to celkem jasne Tady se podivas na vysledky mistrovstvi sveta IPF raw a vidis ze to dava asi pet zavodniku na svete a ty reknes ze to muze dat kazdy, prosimte A vubec tady prece nemuzes pouzivat argumenty ze co se tyce strongmanu tak je to bezne, kdyz se bavime o naturalech , a zrovna strongman sport se konskyma davkama oxy a methyltst jen hejbe

Mathes: Zrovna Orsag vazi 130kg, takze nevim co o tim chces rict Myslis ze kdyby shodil 30kg do 105ky tak by daval na drep 300+, navic oly?
SOUDNOST!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bikon


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vysledky sou jen s opaskem. Pokud cizo pocita bandaze, bude to uplne jiny mnozstvi lidi..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
CIZOPASNIK napsal:
300 naturálně při 100 kilech jde v každym případě. I dřep. Samozřejmě to, jestli je naturální maximum tolik nebo tolik, to už řešit z principu nejde. Těch 300 ale rozhodně není žádná nedosažitelná meta pro dobře disponovanýho, dlouhodobě kvalitně trénujícího naturála.

Napsal jsi tohle, a je uplne jedno jak to chces interpretovat, je to celkem jasne Tady se podivas na vysledky mistrovstvi sveta IPF raw a vidis ze to dava asi pet zavodniku na svete a ty reknes ze to muze dat kazdy, prosimte A vubec tady prece nemuzes pouzivat argumenty ze co se tyce strongmanu tak je to bezne, kdyz se bavime o naturalech , a zrovna strongman sport se konskyma davkama oxy a methyltst jen hejbe


ámen
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty, opět píšeš blbosti, sorry.

1/ nenapsal jsem, že to dá každý, už to prosímtě přestaň opakovat
2/ u dřepu jsem jasně řekl, že jsem bral v potaz bandáže
3/ strongmany jsem bral jako příklad členské základny a pokud víš o každém na světě kolik čeho sype, prosím, já to nevím :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Majesty, opět píšeš blbosti, sorry.

1/ nenaspal jsem, že to dá každý, už to prosímtě přestaň opakovat
2/ u dřepu jsem jasně řekl, že jsem bral v potaz bandáže
3/ strongmany jsem bral jako příklad členské základny a pokud víš o každém na světě kolik čeho sype, prosím, já to nevím :)

1) takze budeme slovickarit? to ze neco jde "v kazdym pripade" pro me znamena = muze dat kazdy
2) ano, a ja tim ze jsem pouzil jako argument vysledky MS IPF raw (kde je povolen opasek a bandaze, pokud se nepletu) tak ja to taky beru v potaz, a i tak to tam ve vysledkach dali kolik, tri zavodnici?
3) to nerikam, ale snad ti musi byt jasne ze od urcite urovne je ve strongmanech majorita sypacu, jinak jdou ti zavodnici proti sobe, protoze jak je ti jiste jako racionalnimu cloveku a zkusenemu zavodnikovi ktery neni naivni jasne, ze urcite objemy a hruba sila nacisto proste natrenovat nejde . Ne ze to neda jen tak nekdo, proste nejde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bikon


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
2) ano, a ja tim ze jsem pouzil jako argument vysledky MS IPF raw (kde je povolen opasek a bandaze, pokud se nepletu)

jen opasek a MS to bude az pristi rok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1/ Pak bohužel nechápeš co ten výraz v češtině znamená :) "V každém případě" znamená, že je 100% jistota, že taková možnost existuje. Neznamená to, že to dá každý. Opravdu se zamysli nad významem těch slov.

2/ pleteš se, bandáže tam povolené nejsou

3/ opakuji, neřešil jsem, jestli se ve strongmanech sype hopdně, málo, nebo vůbec
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, myslim ze se neshodneme a plodnost tehle diskuze se rovna nule
1) jasne
2) my bad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

300/300 natural ? challenge accepted
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nEcro


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle me 300/300 do 100kg naturalne nerealne, ledatak ze bych jedinec mel tak 170cm a hodne velky talent. zase mi pripada ze komu de dobre drep uz ne tak dobre mu de MT
_________________
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/126kg 21let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
CIZOPASNIK napsal:
300 naturálně při 100 kilech jde v každym případě. I dřep. Samozřejmě to, jestli je naturální maximum tolik nebo tolik, to už řešit z principu nejde. Těch 300 ale rozhodně není žádná nedosažitelná meta pro dobře disponovanýho, dlouhodobě kvalitně trénujícího naturála.

Napsal jsi tohle, a je uplne jedno jak to chces interpretovat, je to celkem jasne Tady se podivas na vysledky mistrovstvi sveta IPF raw a vidis ze to dava asi pet zavodniku na svete a ty reknes ze to muze dat kazdy, prosimte A vubec tady prece nemuzes pouzivat argumenty ze co se tyce strongmanu tak je to bezne, kdyz se bavime o naturalech , a zrovna strongman sport se konskyma davkama oxy a methyltst jen hejbe

Mathes: Zrovna Orsag vazi 130kg, takze nevim co o tim chces rict Myslis ze kdyby shodil 30kg do 105ky tak by daval na drep 300+, navic oly?
SOUDNOST!!!


Co si to tak přečíst pořádně všechno a nevytahovat, co se ti zrovna jen hodí.
Taky si uvědomte, že spousta lidí, co by na tyhle čísla dosáhnout mohla se věnuje něčemu jinýmu a činky je třeba vůbec nezajímají. Někdo z nich třeba proleží celej život na gauči. Ano, je to k nasrání, člověk může makat jako debil, pak přijde někdo, kdo pořádně necvičil a za chvíli vás předžene. To je život.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Věčná otázka co jde a co nejde dát naturálně :) nedá se na ní jednoznačně odpovědět proto ani asi nemá smysl jí řešit ne? já osobně znam velmi málo lidí, kteří dali naturálně 300+ mrtvolu nebo dokonce 300+ dřep, ale kde je ta hranice, co ještě jde dát naturálně a co už ne, je hodně ošemetný určovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strongman video Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: