stravovani



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - stravovani  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> stravovani
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vjetef


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 9:44 pm    Předmět: stravovani Odpovědět s citátem

Narazil jsem tady na tenhle clanek, ale nikdo uz to dal nekomentoval tak kdyz se k tomu nekdo kompetentni vyjadri budu rad. Jestli se stim fakt da realne funguovat delsi dobu pri objemovym treninku, a to jak z hlediska regenerace tak narustu svalu. Protoze to co tam pise jde proti vsemu co jsem se do ted naucil. :-D Zvlast nechapu tu poznamku o kuratech.

http://www.zeleznakoule.cz/stop-pastve-jez-jako-selma/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:11 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

cele som to necital ale uz len co som precital ze treba drzat post je blbost tak som to zrusil lebo ked nejes sa spomaluje metabolizmus a skorej naberes do tukov a ze 3 jedla maximalne , kulturisti jedia 6x aj viac ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

letmo jsem na to mrkl - dle mě jeden velký blábol od začátku do konce..... 2-3 jídla denně? je jedno kolik člověk sní? sacharidy jsou nevhodný?......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=27596&highlight=warrior

nečetl jsem to, ale např. Frozz to jel a neodstuzujte něco o čem víte hovno, fungujou i jiné věci, než jíst každé 3 hodiny, abych náhodou nepřišel o svaly.

iv0o: Ano kulturisti jedi 6x a víckrát denně, ale taky užívají steroidy, hromady doplňků a já nevím co všechno.


btw : něco podobného https://forum.ronnie.cz/renegade-diet-rugby-t28635-165.html?highlight=aids na výsledky se můžete podívat na první a poslední stránce

Můj názor:

To vaše jedení 5x denně je děsnej opruz, člověk je jak otrok, ráno musí brzo vstávat, ve škole nebo v práci musí do sebe něco na rychlo ládovat, vůbec nemá požitek z jídla, děkuji už nikdy víc.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mně stačilo přečíst ten konec..... ve smyslu, že tělo ukládá tuky, aby je mělo do budoucna k dispozici, čili když mu je dodám, tak je ukládat nebude..... tak to je teda logika století..... takže když snim denně 2 kostky másla jsem za vodou, protože tělo nebude potřeboval tuky ukládat, protože mu je dodám? Je to celý postavený na hlavu. A jíst 5-6x denně se nedoporučuje jen kulturistům a ti co to doporučujou vědí proč...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neodpusim si ještě dodat.... takže podle této logiky,
pokud tělu tuk dodám, bude se ho zbavovat...
analogie, pokud chci aby se mi tvořily svaly, tedy aby se tělo proteinu "nezbavovalo", je ideální mu proteiny nedodávat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak myslíš, já mám ozkoušené oboje a vybral jsem si co je pro mě vhodnější a přirozenější.


Jinak ještě jednou píšu, že jsem článek nečetl, jen se vyjadřuji k tomu, že půsty jsou na hovno a je potřeba jíst každé 3 hodiny.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Neodpusim si ještě dodat.... takže podle této logiky,
pokud tělu tuk dodám, bude se ho zbavovat...
za jistych okolnosti jo, napr. pri ketogenni diete
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym:

blábol to rozhodně není, nesnaž se hned všechno tak rychle odsuzovat, prvně si o tom něco přečti (víc než 1 článek).

Autor:
vjetef napsal:
Jestli se stim fakt da realne funguovat delsi dobu pri objemovym treninku, a to jak z hlediska regenerace tak narustu svalu.

Dá se s tím reálně fungovat delší dobu (má zkušenost cca 6 měsíců), regenerace byla v pohodě, já s tímto typem stravování zkvalitnil (87->82kg, tuk šel dolu) a udělal top formu co jsem kdy měl.

Jestli se to hodí do objemu? Ne, neužereš to, jestli chceš přibrat, jeď klasický styl stravování.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Jak myslíš, já mám ozkoušené oboje a vybral jsem si co je pro mě vhodnější a přirozenější.


Jinak ještě jednou píšu, že jsem článek nečetl, jen se vyjadřuji k tomu, že půsty jsou na hovno a je potřeba jíst každé 3 hodiny.

Čau můžeš sem napsat svůj nynější jídelníček?Jsem na tom podobně jak ty - dřív 4-5 jídel/den, v každém bílkoviny, sachry kmlexní atd., rozestup 3-4 hodiny. Teď dám klidně pauzu 5-6 hodin mezi obědem a večeří, nemusím s sebou tahat svačinu a horší výsledky rozhodně nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - stravovani
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: