Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?  Úvodní stránka -> Trénink -> Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pouzivate bandaze?
ano
29%
 29%  [ 25 ]
ne
70%
 70%  [ 61 ]
Celkem hlasů : 86

Autor Zpráva
Angel


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skutecny vyznam bandazi neni ten, aby vam spevnil koleno, to ani nemuzou, je to o tom, ze to pusobi tlak na vase koleno, ktery vam neustale pripomina, aby jste si ne nej dali pozor. Toto je vyznam bandazi. Neni to moje zkusenost nebo dedukce, je to ze skusenosti vzperacu a zapasniku, mezi kterymi se pohybuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Blade napsal:

100 kg na jedne strane osy?
Co se delo? Problem s koleny?


Kdepak kolena (i kdyz v poradku zrovna taky nejsou). Dostal jsem takovej zanet do ramena, ze jsem nebyl vubec schopnej vlizt si pod cinku. Mesic jsem s tim bojoval, ojebaval treninky chodil na rehabilitace (kvuli mistr.cech) a po zavodech jsem to vzdal, protoze uz to dal fakt neslo a dal si mesic pauzu od drepu. Kupodivu to rameno vadilo jen pri drepech, takze jsem si zvesela benchoval a tahal. Ted je to snad OK, ale musim zacinat pomalu, protoze mam svalovku jako prase.


To bych si ted s tebou klidne ty drepy dal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Skutecny vyznam bandazi neni ten, aby vam spevnil koleno, to ani nemuzou, je to o tom, ze to pusobi tlak na vase koleno, ktery vam neustale pripomina, aby jste si ne nej dali pozor. Toto je vyznam bandazi. Neni to moje zkusenost nebo dedukce, je to ze skusenosti vzperacu a zapasniku, mezi kterymi se pohybuju.


a pásek je na to že nezpevňuje ale připomíná nám že si máme dát pozor na záda....
Každý bude mít asi jiný výklad. Mně bandáže teda docela slušně stahují úpony
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Skutecny vyznam bandazi neni ten, aby vam spevnil koleno, to ani nemuzou, je to o tom, ze to pusobi tlak na vase koleno, ktery vam neustale pripomina, aby jste si ne nej dali pozor. Toto je vyznam bandazi. Neni to moje zkusenost nebo dedukce, je to ze skusenosti vzperacu a zapasniku, mezi kterymi se pohybuju.

To bych chtel videt mezi kteryma vzperacema se pohybujes.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

treba se pohybuje mezi sveracema vzperacu
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me to opravdu takhle rikali, nevim jak je to s opaskem.
to Rimmer: nevim presne co jsi timhle chtel rict, ale napadly me dve veci, bud si tim naznacoval ze vzperaci mezi kterymi se pohybuji jsou trotlove, nebo mi neveris ze se mezi nejakyma pohybuju. Na tu druhou moznost mam reakci a to takovou, ze zapasnici (ja jsem zapasnik) a vzperaci jsou v jedny budove, do ktere chodim sest let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Me to opravdu takhle rikali, nevim jak je to s opaskem.
to Rimmer: nevim presne co jsi timhle chtel rict, ale napadly me dve veci, bud si tim naznacoval ze vzperaci mezi kterymi se pohybuji jsou trotlove, nebo mi neveris ze se mezi nejakyma pohybuju. Na tu druhou moznost mam reakci a to takovou, ze zapasnici (ja jsem zapasnik) a vzperaci jsou v jedny budove, do ktere chodim sest let.

Vubec ne. Jen mi prijde podivny myslet si ze bandaze za nekolik set sou jen proto, abych nezapomel ze mam kolena. Opravdu si myslis, ze kdyz si lifter nalozi 350 kilo na drepy, 5 minut si pred kazdym pokusem facuje kolena a po kazdym pokusu to sundava, ze je to jen proto, aby si daval vetsi pozor na kolena? V kratkosti bandaze zpevnuji kolena a upony a ty lifterske i pridavaji kila.
To pak muzes rict ze benc dres je na to, aby sme si davali pozor na prsa.
Nechci z tebe delat blbce, jen ti rikam ze to tak neni.
Mimochodem, kam chodis zapasit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel


PříspěvekZaslal: so květen 08, 2004 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
Angel napsal:
Me to opravdu takhle rikali, nevim jak je to s opaskem.
to Rimmer: nevim presne co jsi timhle chtel rict, ale napadly me dve veci, bud si tim naznacoval ze vzperaci mezi kterymi se pohybuji jsou trotlove, nebo mi neveris ze se mezi nejakyma pohybuju. Na tu druhou moznost mam reakci a to takovou, ze zapasnici (ja jsem zapasnik) a vzperaci jsou v jedny budove, do ktere chodim sest let.

Vubec ne. Jen mi prijde podivny myslet si ze bandaze za nekolik set sou jen proto, abych nezapomel ze mam kolena. Opravdu si ymslis, ze kdyz si lifter nalozi 350 kilo na drepy, 5 minut si pred kazdym pokusem facuje kolena a po kazdym pokusu to sundava, ze je to jen proto, aby si daval vetsi pozor na kolena? V kratkosti bandaze zpevnuji kolena a upony a ty lifterske i pridavaji kila. Kam chodis zapasit?


OK, zni to rozume, mozna jde jen o mytus ktery u nas na Capkarne koluje... Ta budova do ktery chodim zapasit se jmenuje Capkova Sokolovna (v Ostrave), je v ni i vzpirarna, je to za radnici OV.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kapo


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sa chcem spytat a nechcem kvoli tomu zakladat novy topic,kde zozeniem normalne uvazovacie bandaze na kolena?presiel som sportove potreby,sanitarne,lekaren a nikde nemali na uvazovanie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apofis


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

goodlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

používáte někde bandáže na lokty?
taky to dost pomáhá
jinak seženeš to ve zdravotnických potřebách
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kapo


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
používáte někde bandáže na lokty?
taky to dost pomáhá
jinak seženeš to ve zdravotnických potřebách
tam mi ponukali ale nie uvazovacie.preto sa pytam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve fitku tohle vidim denne. Borci co prilezou uz ze satny s opaskem, sendou na 20 minut na kolo, s opaskem. pak trosku pozvedaji a zase jdou. Opasek mirne urazeny a stazeni se nemeni po clepou hodinu. a pak jsou tam typci co si pri prichodu zavazou zapesti ze jim modraji ruce a maji to tak celou hodku ve fitku. Jinak je tu particka otec a syn 55, 30 atiu zase maji lokty zavazany az to pekny neni. rukavice a i kolena omotany celej trenink bicaku a podobne. takze pozuivaji vse Jinak ja nepouzivam nic, ale asi bych mel. Koleno me boli az beda a obcas musim mit na zapesti, at zase nepraskne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Phenomenom


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mathausy nejezdíš ještě na bajku náhodou?!Nejsem si jistej ale myslím,že sem jednou jezdil v nějákým parku s borcem co byl taky z Islandu.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mathaus


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tam tomu vubec nerozumi co jsi napsal. Ale na biku jezdim a par let nazpet soutezil v Cr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: