Proč ani po 10 dnech přísný CKD nejsem v ketóze?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proč ani po 10 dnech přísný CKD nejsem v ketóze?  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Proč ani po 10 dnech přísný CKD nejsem v ketóze?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ikski


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz nejakou uzeninu tak kvalitni slaninu.. Salamy sou jen predrazeny smesy sra*ek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
ale kdo na to ma a hlavne chce dat takovy prachy, to uz je lepsi se celej den cpat hnusnym kurecim na vode a suchou rejzi coz je taky pekny zlo...kazdopadne funguje oboji.


Nevim cem je ryze a prsa zlo Kuřata od nás možná v tom, že sou narvaný antibiotikama, proto žeru i převážne kýtu, ale to je jedno, všude je něco.

Pokud koupíš, jako já 20kg pytel rejže Jasmínky a Basmati a tu mám ze zahraničí, pač pochyhuju, že u nás maj rýžový pole a uměj u nás rozsypanej čas dávat na obaly.

Vem si prevazne budhistitcky staty (prevazne hory, Butan, Tibet atp) a podobny lokace, kde zerou jen rejzu, ty lidi se dozivaj takovyho veku az me to zarazi a jsou stale aktivni i v 90. Kdejakej Japončík ti v 90 letech beha. Tyhle lidi nedrzi CKD, ale žijou zdravě, což u nás prostě nikdy nebylo a nebude, kuli stravovacim navykum.

Další věc, je že CKD není dobrý dělat dlouhodobě (viz, já 4 mesic svoji dietu) myslím, že to není dobré na játra, cholesterol co sem tak pročetl.

Rozhdoně je to o kvalitně potravin, ale stejne CKD :) fakt me to pripomina co rika Jari, preci vsichni chcem u tohodle sportu zit zdrave, zrat zdrave, CKD neni dlouhodoba vec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako jde CKD udelat na salamech a klobaskach, tak jde klasicka dieta udelat jen na kurecim s ryzi 5x denne. Oboji funguje, ale od obou diet to jsou snad 2 nejhorsi varianty a taky jde oboji vymyslet mnohem lepe a hlavne pro telo zdraveji.

Podle me vubec neni problem do CKD dodat raz za cas pstruha, lososa, tucnejsi veprove, hovezi apod. Nic z toho neni at tak drahe, rozhodne si myslim, ze to vyjde o hodne levneji nez salamy, ktere jsou kolikrat drazsi nez kus masa.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Kdyz to ctu, tak se me obraci kufr. Do takovy diety by me nikdo nedostal ani nasilim. Nerikam, ze to nefunguje, ale je to strašný. Nehleden na to, že kdo má Dnu, jako já, by se z tohodle poss.. a za 2-3 dny by prakticky nechodil a mel by klouby obražený.
Vůbec by mě zajímalo, proč člověk s takovouhle váhou šahá po CKD.

oni si lidi představují, že ckd = prasárna, ale když jsem viděl pořádné CKD třeba závodníků, tak to vypadá úplně jinak....
nahoru
tomas.lizner


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, díky zejména cratachovi a petrovi616, tohle jsem potřeboval. Takže omezím tak o 30% bílkoviny, zvednu tuky, přidám víc sportu, vyhodím salámy a zůstanu zejména na těch camembertech (jsou pěkně tučné a jeden vyjde na 14 kaček :) ), vejcích, slanině a olivovém oleji. Dnes jsem měl trošku už depku, že to nikam nevede, takže mám žrací cukrovejch den (v rozumný míře) a zítra holt začnu znova první den bez sachru. Uvidíme.

Jinak jari: já myslím, že nikdo není nikdy zcela spokojenej s postavou, vždycky se dá něco vylepšit:) Nicméně pokud se mi povede shodit tak těch 3-5 kilo v tucích, tak pak nebudu už řešit hubnoucí diety, ale spíš diety ve smyslu zdravé výživy, abych je zas nenabral, ale spíš trošku přidal svaly. Nejsem nějakej bulimik, nebo jak jsi to myslel :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas.lizner


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ještě jeden dotaz - jak řešíte obsah tuku/bílkovin v mase? Třeba když koupím uzenou makrelu, tuňáka nebo prorostlý vepřový... nepovedlo se mi najít žádnou tabulku, která by tyto potraviny zohledňovala, co se obsahu týče. Výjimečně pokud je to zatavený v plastu, tak tam je někdy obsah tuku (max), ale nic víc. Volal jsem i do masokombinátu, kde to dělaj, ale tam mi nevěděli co odpovědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem teda nasel nutricni hodnoty snad na vsechno, samozrejme ze kdyz koupis uzenou makrelu nebude to sedet na desetinu, musis to brat orientacne...

muzes zkusit napr tady, ale je toho na netu mraky http://www.flora.cz/ekalkulacka/e_index.htm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas.lizner


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, dík, přihodím do sbírky ještě kaloricketabulky.cz kdyby hledal i někdo další kromě mě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proč ani po 10 dnech přísný CKD nejsem v ketóze? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: