Progress - kdy ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Progress - kdy ?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Progress - kdy ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Robokops


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 7:23 pm    Předmět: Progress - kdy ? Odpovědět s citátem

Zdravím, jen se chcí tak trochu uklidnit, popř. něco změnit. Dříve jsem cvičil asi půl roku, ale špatně trénink i jídlo, porostl jsem fakt jen minimálně. Teď to ale beru vážně a 3 měsíce poctivě cvičím + dodržuji jídlo. Bohužel jsem si ale nevšiml že bych nějak porostl, přitom fakt cvičím i jím jak bych měl. Mám kámoše co cvičil měsíc a měl ruky mnohem větší .... prostě jen se chci zeptat, za jak dlouho bude vidět nějaký ten růst/progress, zda by už měl jít vidět po 3 měsících a dělám prostě něco blbě a nebo je to normální že po 3 měsících ještě nic a příjde to časem ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 9:32 pm    Předmět: Re: Progress - kdy ? Odpovědět s citátem

Robokops napsal:
fakt cvičím i jím jak bych měl


No schválne, rozpíš sa...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robokops


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 9:53 am    Předmět: Re: Progress - kdy ? Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Robokops napsal:
fakt cvičím i jím jak bych měl


No schválne, rozpíš sa...


3x týdně fullbody trénink, denně 140g bílkovin,300g sachrů, 60+ g tuků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vážíš 65kg, je to OK. Pokud vážíš 90kg neni to OK. Fullbody trénink? Co ho trochu rozepsat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim te nic nerozepisuj a val dal.. tohle je na roky, ne mesice..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec077 napsal:
Pokud vážíš 65kg, je to OK. Pokud vážíš 90kg neni to OK. Fullbody trénink? Co ho trochu rozepsat?

Tohle je dost individuální. Já mám 98kg a denně sním cca 150g bílkovin, 250-300g sacharidů a tuků něco přes 100. Světě div se, ale nehubnu a přibírám. Pomalu, ale kvalitně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je normal, me take ze zacatku cviceni se zmensil obem na vsechn partiich a dokonce jsem i min vazil, proste splaskl tuk, odtekla voda, atd. Za 3 mesice uz by si mel zvedat podstatne vic nez na zacatku, ale na nejaky narust cm v obvode bicaku a hrudniku to je jeste kratka doba.
Navic, to ti tolik zalezi na vzhledu ? neni lepsi sledovat jak jdou nahoru zvedane vahy ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Progress - kdy ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: