Prosím o radu... ;)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosím o radu... ;)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Prosím o radu... ;)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tondax7


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 9:03 pm    Předmět: Prosím o radu... ;) Odpovědět s citátem

Dobrý den,
jsem začátečník je mi 17 let vážím 63kg a měřím 170cm.
Posiluji už tak měsíc s jednoruční 5kilovou činkou, kterou jsem zvedal 30x obden + jsme dělal 30 kliku a 90x jsem mačkal posilovací kolečko. Teď chci posilovat víc patrií těla a skusil jsme si sestavit takovy plán který chci s vama skonzultovat: cviky jsou obden... 30x zdvich s jednuročni 7,5kilovou činkou, 30x kliky do T, 15x sklapovačky, 15x vězenské dřepy, 15x most, a 15x vypony na noze a 120x mačkani posilovaciho kolečka na každou ruku. Dělal bych to v seriích 10x činka, 10x kliky a zbytek 5x a posilovaci kolečko 30x a takhlen 3x.To je muj cely plán pišu si o radu protože si nechci ubliži a omlouvam se asi to neni zcela spravne ale proto si pišu o radu... možna zvetšina z vás bude nad mým komentářem lomit rukama, ale prosím o radu.A ješte jedna věc, protože jsem kluk z vesnice a často pracuji tak mě občas pobolivaji záda mam to tak už od základky a doktor mi řekl že to je od florbalu... který jsem hrál a od práce. Tak bych si nechtel posilovanim přihoršit bolesti zad.Jinak jidelniček moc neřeším ale jim zdravě.Tak mi jeste prosim poradte co s jidelničekm čeho bych se mel vyvarovat atd. Budu moc rád za každou radu... a předem děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm a čeho chceš dosáhnout??? JInak k tomu plánu se nebudu ani vyjadřovat... ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 10:03 pm    Předmět: Re: Prosím o radu... ;) Odpovědět s citátem

Tímhle "posilováním" docílíš toho že si trochu zvedneš kondičku (a možná si z mačkáním kolečka přivodíš zánět šlach. Kolečko zahoď a zapomeň že existuje). Jak kdysi napsal myslím že Cízo, zvedáním malých vah rostou malé svaly. Dokud nebudeš zvedat velké váhy, velké svaly mít nebudeš (zvedání nepřiměřeně velké váhy špatnou technikou také není správná cesta)
Co se zad týče, mě posilování od bolestí zad pomáhá. Když posiluji, záda mě nebolí.
Pokud jsi kluk z vesnice a nemáš možnost chodit do fitka, popros nějakého šikovného známého aby ti udělal lavici a hrazdu. Pokud máš peníze, kup si činky kde budeš moct měnit kotouče. Pokud ne, zase by ti známý mohl něco udělat. S lavicí, hrazdou a jednoručními činkami dokážeš slušně procvičit celé tělo. Pokud k tomu přidáš velkou činku a tu lavici budeš mít polohovatelnou, nebudeš už nic jiného potřebovat ke stutečně kvalitnímu procvičení celého těla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woko_O


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Základem všeho je bench,mrtvej tah a dřep..tyhle cviky se nauč správně technicky provádět a k tomu přidávej cviky na dalši,menší partie..Můžes to ze začátku provádět ve fullbody,což je procvičení celého těla,což bych k začátku doporučil..Potom si to můžes rozdělit do splitu,tedy cviky na určitý parite (tomu se vyhýbám). Ze začátku si kontroluj hlavně techniku cviku a nepřeháněj to s váhama..trpělivost přináší ovoce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektní cvičební plán! pro seniora nad 75 let :P

První musíš vědět co je Tvým cílem. Co tomu chceš obětovat/věnovat.
Pak musíš začít studovat základy stravování na ronnie.cz, pročíst články o trénincích, cvicích apod.
Potom si sem napíšeš co sis vybral, jak sis upravil jídelníček a spousta lidí ti tu potom pomůže upravit tvůj výtvor ;)

http://kulturistika.ronnie.cz/vyziva
http://kulturistika.ronnie.cz/zacatecnici
http://kulturistika.ronnie.cz/trenink

Zatím tu není co konzultovat.

Dám ti ještě jednu radu. Dokud nebudeš řešit jídelníček, tvoje tělo se také měnit nebude ;)
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosím o radu... ;)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: