protein a problémy se spaním



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - protein a problémy se spaním  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> protein a problémy se spaním
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:25 am    Předmět: protein a problémy se spaním Odpovědět s citátem

čaute dámy a pánové,

poslední týden si dávám po posilovně 2 banány ihned po trenálu, dojedu domu, dam si dve sklenky mlika a dve vajicka, hodku cekam, dam si jednu porci kureciho s ryzi, chvili pauza, druha porce kureciho s ryzi a tesne pred spaním protein...

zdá se mi, že když vypiju protein, že nemohu vůbec spát, pořád se převaluju...celkem špatný.

chci se zeptat, jestli mám popř. ubrat stravu po treninku, nebo jestli je to normalni pít proteiny takto skoro před spaním.Děkuji za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

protein su len bielkoviny,nic ine. skor to je tym,ze sa natlacis tesne pred spanim plny zaludok nema rad ked sa na nom lezi
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:53 am    Předmět: Re: protein a problémy se spaním Odpovědět s citátem

Kdy cvičíš?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cvicim tak ve 16-16,30 do 17,30 - 18 .. spat chodim tak v 22
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadoww


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou jde jen o zvyk. Za nějakou dobu ti bude rituál 1/4-1/2kg tvarohu + proteiňák, vyčistit zuby, vyčurat spát připadat úplně normální
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tedka zase ctu proste ze se protein ma pit hnedka po treninku, jinde jsem zase cetl ze pred spanim..

v tom aby se prase vyznalo proste:D nevim cemu mam verit:D stejny jako drepy, jedni NE druzi ANO :D tak co je dobry??

myslis ze ten tvaroh a proteinak bude stacit po treninku?? co nejaky sacharidy? prece jedna mala porcicka masa a ryze by nemohla uškodit...? co mliko a vajičko??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem zvedavej, kterej nadsenec bude mit silu ti tyhle neustale dokola omylane veci vysvetlit.

Jinak co se tyka spanku, usnout nemuzes az ted poslenich par dni. Delas neco jinak nez jsi delal dosud, kdy jsi mohl usnout normalne?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak promin, ale nevim asi to co vis ty, tak mi porad prosiiim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čečin napsal:
tak promin, ale nevim asi to co vis ty, tak mi porad prosiiim


Vis to je porad takovy to, nekde jsem cetl......., kamos rikal...., slysel jsem ze..... vzapeti si nekde prectes neco uplne jineho, jiny kamos ti rekne zase neco jineho nebo nekde uslysis pravy opak toho, co jsi nekde slysel predtim...Chapes, co tim chci rict. Neexistuje jedina cesta k uspechu.

Kdyz bych tedy byl konkretni k tvym dotazum. Neni protein jako protein. Klasicky syrovatkovy protein je vhodny v primerenem mnozstvi po treninku (rychleji se vstreba), pak jsou viceslozkove proteiny
, ktere muzes pit stejne tak po treninku, ale i kdykoliv behem dne, pokud se nestihnes najist, ale klidne i pred spanim a pak jsou tzv. nocni proteiny, ktere jsou tvoreny z prevazne casti z kaseinu a ty jsou nejvhodnejsi davat na noc pred spanim, protoze je telo vyuziva postupne. Kdyz si das tvaroh, coz je uz takova klasika, tak se vubec nic nestane.

Co se tyka drepu, pokud nemas zdravotni omezeni, neni duvod nedrepovat.

Strava po treninku. V zavislosti na tvych aktualnich cilech a somatotypu. Pokud chces nabrat svaly, tak ihned po treninku trochu proteino-sacharidoveho napoje, cca za hodinu na to pevne jidlo s obsahem jak bilkovin, tak sacharidu - ideal maso + ryze.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuju. presne toto jsem chtel slyset..ja vim , prectes o necem dva odlisny nazory a tedka bojujes , kterej je lepsi pro tebe...

protein..

zkusim to upravit tak jak jsi mi napsal. děkuji moc!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečin


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo.. a ten tvaroh to myslíš před spaním?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - protein a problémy se spaním
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: