Puberťáci vs Dřepy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Puberťáci vs Dřepy  Úvodní stránka -> Trénink -> Puberťáci vs Dřepy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dřepovat v 16???
Ne
24%
 24%  [ 24 ]
Ano
75%
 75%  [ 74 ]
Celkem hlasů : 98

Autor Zpráva
Tyrael


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem z toho zmatenej ještě víc než před tim!!! Někdo tvrdí že třeby v 16 ok! Někdo že ne že je lepší legg-press!! Někdo zast trvrdí že legg-press je horší než dřepy protože jsou tam v nějaký špatný poloze obratle!!


Pak si čeče vyber ???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tucet


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak když vydíš, že voba cviky kurví, tak si vyber ten kterej je lepší na svalovou hmotu nohou a vychází ti z toho co????????

DŘEPY, teda aspoň mě to tak vychází
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musis se divat na to od koho prispevky jsou a ne vsechny brat vazne!ja drepuju od 13 a myslim ze trochu jsem si tim zada vodjebal ale je mi 16 a mam docela slusny nohy,takze jsem spokojenej!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

legpress je na picu...zaklad sou drepy...kdyz legpress tak na zpestreni treninku treba ten system bary benesovy...coz se na drepech prakticky odjet neda...ted aspon o nikom takovym nevim kdo by to odjel...mozna to nekdo psal ale nevim...proste drepovat uplne staci + predkopy...legpress je zaber na pater a hackeny taky:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JIM


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
Sem z toho zmatenej ještě víc než před tim!!! Někdo tvrdí že třeby v 16 ok! Někdo že ne že je lepší legg-press!! Někdo zast trvrdí že legg-press je horší než dřepy protože jsou tam v nějaký špatný poloze obratle!!


Pak si čeče vyber ???


Reknu ti to takhle..chces bejt jednou opravdu dobrej?DREPUJ...chces bejt celej zivot zdravej....NEDREPUJ....i kdyz s tim zdravim je to relativni....pudes z posilky po drepech jak priposranej a srazi te auto...takze si nevyberes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Tyrael napsal:
Sem z toho zmatenej ještě víc než před tim!!! Někdo tvrdí že třeby v 16 ok! Někdo že ne že je lepší legg-press!! Někdo zast trvrdí že legg-press je horší než dřepy protože jsou tam v nějaký špatný poloze obratle!!


Pak si čeče vyber ???


Reknu ti to takhle..chces bejt jednou opravdu dobrej?DREPUJ...chces bejt celej zivot zdravej....NEDREPUJ....i kdyz s tim zdravim je to relativni....pudes z posilky po drepech jak priposranej a srazi te auto...takze si nevyberes
Ano to je pravda ale aby jsi mohl být jednou velkej tak k tomu potřebuješ bejt zdravej a pokud si zkurvíš kolena v patnácti tak nikdy velkej nebudeš protože už nikdy pořádně neoddřepuješ!!!Jinak nejlepší léta pro kulturistiku jsou kolem třiceti let takže bych to neřešil a stěma dřepama bych počkal do 18-20 let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
drtič


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 1:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dřepovat, dřepovat a dřepovat.
až do

je to na tobě, já jsem začal v 15 a žádný problém.

kromě toho že jsem už nevyrost
né fakt klidně je jezdi, jen nedávej přehnané váhy a trénuj techniku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JIM napsal:
Tyrael napsal:
Sem z toho zmatenej ještě víc než před tim!!! Někdo tvrdí že třeby v 16 ok! Někdo že ne že je lepší legg-press!! Někdo zast trvrdí že legg-press je horší než dřepy protože jsou tam v nějaký špatný poloze obratle!!


Pak si čeče vyber ???


Reknu ti to takhle..chces bejt jednou opravdu dobrej?DREPUJ...chces bejt celej zivot zdravej....NEDREPUJ....i kdyz s tim zdravim je to relativni....pudes z posilky po drepech jak priposranej a srazi te auto...takze si nevyberes


Ja rikam, drepovat, drepovat a zase drepovat, ale zaroven dodavam "s perfektni technikou a neprehanet vahy".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jirka


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyrael napsal:
Sem z toho zmatenej ještě víc než před tim!!! Někdo tvrdí že třeby v 16 ok! Někdo že ne že je lepší legg-press!! Někdo zast trvrdí že legg-press je horší než dřepy protože jsou tam v nějaký špatný poloze obratle!!


Pak si čeče vyber ???


Dřepy ano ! Klidně od 12 let ! Samozřejmě podle pravidel: Váha,věk , technika a trpělivost.
Není pravda, že si kolena odděláš dřív než vyrosteš. Sakra vy mne udivujete !
Když si zapálíte trávu, tak se neptáte . Ale když jde o trochu námahy , tak máte strach o zdraví. Kdyš do sebe sázíte AS od 16ti , tak na zdraví nehledíte.
Když Vám vysvětluji jaký je rozdíl mezi leg-pressem a dřepy a jak funguje páteř a že dřepy jsou zdravější než leg-press , tak mne málem pošlete do háje.
Samozřejmě , že existují jedinci , kteří se nenarodí s kostrou pro vrcholový sport . Navíc , někteří z vás si urychlí silový vývoj ale tělo nestačí reagovat zesílením šlach ,úponů a kloubů. Uděláte ze sebe rychlokvašky a pak se divíte že jste po 20ti často zranění.
Začněte studovat anatomii těla ! Pro kulturistiku ( kterou tak milujete) a Vás, to je velmi důležité. Jinak si s ní nebudete rozumět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Jirka: Neprijde ti zajimavy, ze se o sebe ti mlady kluci tak bojej a spousta jich je proti drepum zatimco ti starsi co uz maji odtrenovano a odrepovano spoustu let jsou pro drepy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ElChino


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepuj odkedy chceš, pokial to kolená zvládjú.....ale ja po platike chrupavky drepy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
To Jirka: Neprijde ti zajimavy, ze se o sebe ti mlady kluci tak bojej a spousta jich je proti drepum zatimco ti starsi co uz maji odtrenovano a odrepovano spoustu let jsou pro drepy?


Máš pravdu ! Mě to připadá , že někteří chtějí být o něčem eustále přesvědčovaní ! Ale pouze o tom , co se jim hodí . A pořád mi vychází, že většina dotazů ( ne všechny) se točí ve své podstatě , o tom, jak co nejrychleji, nejlevněji dosáhnou maximálního výsledku.
Nechci nikomu ukřivdit ! Nikdy nezapomenu , že jsem takové kluky učil posilovat ! Ale jakákoliv změna postavy a síly , je dlouhá a těžká bitva.
Čím dýl ji bojujete , tím více Vám zůstává pod kůží. A pak po letech dřiny ji nikdy neopustíte, proto - že se do ní zamilujete.
A základní pravidla této dřiny , která se omílají dokola , nikdy neopustíte.
Tak- že dřepy jsou základem síly celého těla a hlavně nohou.
Bench je základem rozvoje hrudníku a paží. Pozved je základem síly celého těla a to absolutně ! Tyto cviky jsou základem pro ostatní cviky , které se od těchto odvíjí. Různé stroje a pastroje tyto cviky pouze , více- méně imitují.


Naposledy upravil Jirka dne st únor 11, 2004 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drtič


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka napsal:
DrLift napsal:
To Jirka: Neprijde ti zajimavy, ze se o sebe ti mlady kluci tak bojej a spousta jich je proti drepum zatimco ti starsi co uz maji odtrenovano a odrepovano spoustu let jsou pro drepy?


Máš pravdu ! Mě to připadá , že někteří chtějí byt o něčem eustále přesvědčování ! Ale pouze o tom , co se jim hodí . A pořád mi vychází, že většina dotazů ( ne všechny) se točí ve své podstatě , o tom, jak co nejrychleji, nejlevněji dosáhnou maximálního výsledku.
Nechci nikomu ukřivdit ! Nikdy nezapomenu , že jsem takové kluky učil posilovat ! Ale jakákoliv změna postavy a síly , je dlouhá a těžká bitva.
Čím dýl ji bojujete , tím více Vám zůstává pod kůží. A pak po letech dřiny ji nikdy neopustíte, proto - že se do ní zamilujete.
A základní pravidla této dřiny , která se omílají dokola , nikdy neopustíte.
Tak- že dřepy jsou základem sily celého těla a hlavně nohou.
Bench je základem rozvoje hrudníku a paží. Pozved je základem síly celého těla a to absolutně ! Tyto cviky jsou základem pro ostatní cviky , které se od těchto odvíjí. Různé stroje a pastroje tyto cviky pouze , více- méně imitují.


tak tak, to myslím že je vyčerpávající a srozumitelné pro každého
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka napsal:
DrLift napsal:
To Jirka: Neprijde ti zajimavy, ze se o sebe ti mlady kluci tak bojej a spousta jich je proti drepum zatimco ti starsi co uz maji odtrenovano a odrepovano spoustu let jsou pro drepy?


Máš pravdu ! Mě to připadá , že někteří chtějí byt o něčem eustále přesvědčování ! Ale pouze o tom , co se jim hodí . A pořád mi vychází, že většina dotazů ( ne všechny) se točí ve své podstatě , o tom, jak co nejrychleji, nejlevněji dosáhnou maximálního výsledku.
Nechci nikomu ukřivdit ! Nikdy nezapomenu , že jsem takové kluky učil posilovat ! Ale jakákoliv změna postavy a síly , je dlouhá a těžká bitva.
Čím dýl ji bojujete , tím více Vám zůstává pod kůží. A pak po letech dřiny ji nikdy neopustíte, proto - že se do ní zamilujete.
A základní pravidla této dřiny , která se omílají dokola , nikdy neopustíte.
Tak- že dřepy jsou základem sily celého těla a hlavně nohou.
Bench je základem rozvoje hrudníku a paží. Pozved je základem síly celého těla a to absolutně ! Tyto cviky jsou základem pro ostatní cviky , které se od těchto odvíjí. Různé stroje a pastroje tyto cviky pouze , více- méně imitují.


Přesně, přesně, je to tak jednoduché, ale přesto to někteří jedinci nedokážou pochopit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.KK


PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja drepy cvicim uz dlho nemam s nimi problem mam 15 rokov drep:165kg ....... a mam 181cm takze v pohode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Puberťáci vs Dřepy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: