Pujde to takhle? :) Prosim o radu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pujde to takhle? :) Prosim o radu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pujde to takhle? :) Prosim o radu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
massiwe_p


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:31 pm    Předmět: Pujde to takhle? :) Prosim o radu Odpovědět s citátem

Zdravim, zacal jsem tedy poradne ˇzratˇ (alespon doufam podle sebe), tak bych se chtel zeptat jestli s takovym jidelnickem a treninkem 3-4 tydne jsem schopny neco nabrat.... zatim jsem tak 2kg +

jsem ektomorf
185 cm, vaha 66



snidane: 100g ovesnych vlocek+250g jogurt
+ 10g proteinak,pangamin, multivitamin



svacina : tunakovy salat, rohlik, zelenina,sojovy rez,banan


obed-ve skole +pangamin


svacina : obed doma



pred treningem : sacharidak+ proteinak


po treningu proteinak + sacharichak


vecere: vajicka,chleba + zelenina ¨+ pangamin



pred spanim : tvaroh+musli,bebe,mleko

ted jsem si objednal compres big sacharidak :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja osobne bych proteinaky a sacharidaky necpal... pri tvoji vysce/vaze to neni nijak potreba a investoval bych do masa

jinak:
snidane OK
svacina OK (rohlik dej celozrnej)
obed: clovek si nevybere ve skole :)
svacina:obed doma OK, ale imho budes nacpanej jeste z jidelny,aby to zas zvladal
pred treninkem: dal bych treba spagety s necim..mensi davku, hodinku pred treninkem

po treninku: jo slo by
vecere:slo by
pred spanim: musli a bebecka tam cpat nemusis, i kdyz si ekto, tak ty sacharidy nejsou tak nutny pred spanim

edit: pridam vlastni zkusenost.. ja kdysi zral kupy proteinaku a sacharidaku, pak mi dosly prachy.. a zacal sem fakt fest dodrzovat jidelnicek.. hlavne tam cpu dost masa a reknu ti, ze ted je to uplne jina liga s pribiranim, dokazu to perfektne regulovat a nabiram minimum tuku, jak je telo zvykly na pravidelnou a kvalitni stravu.. dostal jsem se z 185cm/59kg na 185cm/87kg a porad to de vejs a vejs bez jakykoliv suplementace.tuk 12%, doporucuju se zamerit na jidlo, jist kvalitne kazdy 2-3 hodiny, rano sacharidy , k veceru pridavat bilkoviny a snizovat sacharidy.. a k tomu tvrde trenovat... rika se ze 60% je jidlo a 40% trenink, ale je to tak, ze 100% je jidlo a 100% je trenink ! :D at to roste ! :)
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody


Naposledy upravil Emtik dne st listopad 30, 2011 6:40 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
massiwe_p


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuju... :) jsem neco procital tak konecne uz to pujde :) jsem jeste cetl pro maximalni narust ze bych koupit u monohydrat xD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na kreatin se 100% vykasli, to az budes mit perfektni jidelnicek a budes stagnovat :)
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
massiwe_p


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a tak co bych mohl treba jeste vypilovat? koupit nejake vitaminy nebo neco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vitaminy sou naprosto zbytecny, pokud ma clovek opravdu dobrej jidelnicek, tak vsechny vitaminy dostane prirodni cestou, jediny kdy sou potreba tak pri nemoci zvysit prijem, jinak je to jedno.Je to opravdu jenom o tom jidle a tvrdym treninku.Musis pozorovat jak telo reaguje a prizpusobovat se tomu :)
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecne bych to bral takhle:

Kvalitnim jidelnickem nabrat aspon na 90kg ( to ti zabere tak 3-4 roky)
na 90kg koupit proteina/sacharidak a vytahnout to na 95kg ( 2 roky)
z 95kg to vytahnout na 100ku - kreatin/protein/sacharid (3 roky)
a nad 100ku to vytahnout v dobry kvalite... to uz je jina liga :D (zbytek zivota) :D
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
massiwe_p


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale tak kazdy pise zase neco jinyho... ty clanky a tak... ale jn... pojedu ted sice ty doplnky naky sacharidak, proteinak a snad to pujde :) mam doma i jednorucky chodim behat, plavat ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

místo toho gaineru jsem začal dávat piškoty s mlékem a dělá mi to líp....ale každý to může mít jinak no...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

massiwe_p napsal:
ale tak kazdy pise zase neco jinyho... ty clanky a tak... ale jn... pojedu ted sice ty doplnky naky sacharidak, proteinak a snad to pujde :) mam doma i jednorucky chodim behat, plavat ..

Emtík to radí velice dobře, jak co se jídla, tak co se peněz týče :-)
Články produkují lidé kteří jsou často zainteresováni na prodeji maxima suplementů. Suplementy nebudeš rok potřebovat. Zapomeň na ně (jestli chceš, kup si kvalitní vitamíny s organickou vazbou. Ale vážně, nic víc)
Další věcí je, že bez posilovny nenabereš váhu v rozumné kvalitě. Nech si sestavit pořádný trénink a začni cvičit 3 - 4x týdně v posilovně. Mezomorf a endomorf se bez posilovny obejdou. Ektomorf ne. Prachy které bys vyhodil za zbytečné suplementy investuj do trenéra. Počáteční lekce od trenéra které tě naučí techniku ti pomůžou 1 000krát více než 100 kg proteinu smíchaného s nejkvalitnější tribulem a creatinem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
massiwe_p


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oka oka :) diky za radu a Emtiku i za uzitecnou zkusenost :) snazim se ten jidelnicek co nejpresneji ale neni to nejjednodusi no :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pujde to takhle? :) Prosim o radu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: