Rameno operace

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rameno operace  Úvodní stránka -> Ostatní -> Rameno operace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tarzos

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2019 1:55 pm    Předmět: Rameno operace Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěl bych se touto cestou zeptat, zda někdo z vás neví o dobrém ortopedovi, který dobře operuje ramena.
Před asi 12lety mi dělali plastiku labra v Třebíči a úplně se to nepovedlo. Nechci, aby se na mě zaucoval popřípadě operoval nějakej neumětel.
Saphenus

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

odkial si vlastne? keby si bol zo severnej moravy tak dobry odbornik je doktor Madeja na Klinice urazove chirurgie alebo doktor Mohyla na Ortopedickem oddeleni ostravskej fakultnej nemocnice

akurat musis ratat ze aj staremu skusenemu doktorovi sa obcas nedari a nic nie je bez rizika. ked si myslis ze existuje lekar ktory ti na 100% uz dopredu povie ze jeho operacie bude uspesna tak nehovori pravdu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď Praha, nebo vysočina/jihomoravský.
To je mi jasné, ale jsou ortopedi, kteří operují vše a pak jsou někteří, co dělají paže, nebo převážně kolena atd..
Nicméně to vypadá, že jsem již narazil na někoho, od koho to nechám zoperovat. Snad to bude bez následků

Rychle na stránku:

Přejdi na: