Rychlost + obratnost



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rychlost + obratnost  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Rychlost + obratnost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dsafdgfdgfdew


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 7:41 pm    Předmět: Rychlost + obratnost Odpovědět s citátem

Čau, po delší době jsem začal hrát fotbal (amatérská úroveň) a potřeboval by jsem přes zimu vylepšit rychlost a obratnost. Vzhledem k tomu, že jsem pracující člověk přicházím domů za tmy, takže tréninky venku (po-pá) teď přes zimu nepřipadají v úvahu (+ brzo sníh). Je mi 27, 182cm/76kg.

Chtěl by jsem teda přes zimu zapracovat na rychlosti a obratnosti v posilovně.

Potřeboval by jsem pomoct s sestavením tréninku, sám jsem celkem laik (co cvičit, jak často, kolik sérií/opakování). Časově by jsem stíhal posilku max 3-4x týdně. 2x týdně k tomu mám večer futsal. Chtěl by jsem to nějak rozumně sestavit, aby se ten tréninkový plán dal vydržet a nebyl kontraproduktivní (mít prostor na regeneraci atd).

Pokud počasí dovolí můžu si přes víkend dát jeden běžecký trénink venku (žebřík, člunkový běh atd).

Do teď jsem zvyklý běhávat pomalu delší trasy (5-10km), nemám problém s vytrvalostí. Nevím, jestli občas toto běhání zařadit, nebo je lepší při tréninku rychlosti toto vynechat?

Budu rád za jakoukoliv radu, zkušenost, případně jestli mě můžete odkázat na nějaké jiné zdroje?

Dík moc!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rychlost + obratnost
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: