Sacharidove vlny + jaky trenink trenink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sacharidove vlny + jaky trenink trenink  Úvodní stránka -> Trénink -> Sacharidove vlny + jaky trenink trenink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rene.ludvik1988


PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2018 9:25 pm    Předmět: Sacharidove vlny + jaky trenink trenink Odpovědět s citátem

Dobry den / vecer,

Jsem rekreacni sportovec pro zabavu.

Po 7 tydnech klasickeho objemoveho treninku se vrham na sacharidove vlny abych se alespon trosku vyrysoval - uz se bohuzel nevejdu do zadne obleku coz zacina byt mirny problem (pres bricho/pas, ne pres svaly - takovy optimista nejsem).

Volim sacharidove vlny protoze jsem endomorf a pouze mirne ubrani kalorii a zvyseni aerobni activity na me bohuzel nefunguje (skoro vubec) - musim sahnout vetsinou po drasticnejsi metode, ac je to vycerpavajici ...

Nyni vcelku jednoducha otazka zacatecnika:

Mate nejaky vhodny typ treninku pri sacharidovych vlnach nebo spise existuje nejaka obecne doporucena varianta?

Zaplatil jsem dva trenery aby mi poradili a oba mi dali uplne opacne rady

1. Trener: Kruhovy trenink abych podporil hubnuti dodatecnyma spalenyma kaloriema s kruhoveho treninku. Krom toho prave protoze jsem rekreacni "sportovec" tak dle jeho nazoru bych se nemel zamerovat pouze na relativne nizky pocet opakovani (8-12) ale mel bych stimulovat i jina svalova vlakna treninkem s vyssim poctem opakovani (15-20) a vyssi intenzitou.

2. Trener
Rada znela definitivne silovy /objemovy trenink (6-10 opakovani) abych neztratil vsechnu nabytou hmotu a udrzel si z ni co nejvice ...kruhovy trenink absolutne zamitl s tim, ze ztratim veskerou (malou) nabytou hmotu.

Existuje na tohle (urcite ano) nejaky uceleny nazor teto komunity profesionalu ?

DODATEK1: Cil je udrzet si samozrejme co nejvice svalu, sacharidove vlny planuji na 4-6 tydnu, optimalne 1 az max 2 kg tydne dolu.

Diky. Rene L.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2018 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predne, sacharidove vlny jsou naprosto nevhodne pro hobika. Ty potrebujes disciplinu. Upravit si jidelnicek, cvicit, idealne silove a hlavne, dat tomu cas. Na svoji vahu ses nevyprasil take za 6-10 tydnu. Zkratky nejsou. Samozrejme se bavime o dlouhodobe udrzitelnem stavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rene.ludvik1988


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2018 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Predne, sacharidove vlny jsou naprosto nevhodne pro hobika. Ty potrebujes disciplinu. Upravit si jidelnicek, cvicit, idealne silove a hlavne, dat tomu cas. Na svoji vahu ses nevyprasil take za 6-10 tydnu. Zkratky nejsou. Samozrejme se bavime o dlouhodobe udrzitelnem stavu.


Hele nepracujes náhodou ve státní správě ? Jen ze ti taky neodpovídají na jasné položené otázky ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sacharidove vlny + jaky trenink trenink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: