Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit?  Úvodní stránka -> Trénink -> Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Thomp


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 12:27 pm    Předmět: Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny dříče.
Chtěl by jsem se vás zeptat, zda nemáte nějaké tipy na slepení servaných mozolů.
Je podle vás možné zalepit ránu vteřiňákem ? Nebo máte další jiné a třeba lepší způsoby a nevadí vám se podělit o své know-how ?
Chi to dneska odtrénovat, ale ještě hledám alternativy společně s tím vteřinovým lepidlem, aby mě nejiskřila bolest v dlaních a měl tak lepší úchop.
Díky za vaše rady a ať se daří.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2019 8:40 am    Předmět: Re: Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit? Odpovědět s citátem

Thomp napsal:
Zdravím všechny dříče.
Chtěl by jsem se vás zeptat, zda nemáte nějaké tipy na slepení servaných mozolů.
Je podle vás možné zalepit ránu vteřiňákem ? Nebo máte další jiné a třeba lepší způsoby a nevadí vám se podělit o své know-how ?
Chi to dneska odtrénovat, ale ještě hledám alternativy společně s tím vteřinovým lepidlem, aby mě nejiskřila bolest v dlaních a měl tak lepší úchop.
Díky za vaše rady a ať se daří.

Pokud chceš pak zvedat činky v zubech, jedenách z deseti doktorů zabývající se amputacemi ti doporučí sekundové lepidlo . Připomněl jsi mi člověka, co si přlepil uříznutý prst lepidlem. Nekroza, otrava krve a amputace celé ruky následovaly celkem rychle.
Doporučil bych ti molitan, abys ty ruce izoloval od činky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2019 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych dal volno svět se neposere. Jinak na urychlení hojení mi tady kdysi někdo doporučil náplast na puchýře. Funguje to dobře vytvoří to jakoby náhradní kůži. A ruku jsem na cvičení měl normálně pod obvazem tahové cviky nic moc, ale všechno ostatní úplně v klidu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Servaný mozoly. Čím slepit, aby jsem mohl cvičit?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: