Sojovy smakoun apod


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sojovy smakoun apod  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Sojovy smakoun apod
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
digitalm


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj asi tak, zhrnul si to dobre, tie nezmysly s vylucovanim estrogenu atd su dufam uz prezitok, len by som dodal, ze jeden z nazorov (overene studiou, len tu bohuzial ja nedohladam) je, ze najlepsie anabolicke odozvy po treningu (bavime sa o PTN napoji) ma prave kombinacia sojoveho proteinu a nejakeho klasickeho whey (ci uz hydro, izolat) a kasein

plus soja + whey mi pride ako kvalitna nahrada jedla samozrejme s nejakym zdrojom sacharidov a tukov, napr. ovocie a orechy, atd...
_________________
''Desire is the key to motivation, but it's determination and commitment to an unrelenting pursuit of your goal - a commitment to excellence - that will enable you to attain the success you seek.''
Mario Andretti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

digi jasně, on je hlavně rozdíl:
sojový protein - kde potlačej nevýhody a vyzvednou výhody v rámci kulturistiky
a pak normální luštěnina nebo sojový výrobky, kde jde spíše o chuť než o nějakou využitelnost proteinů, vstřebatelnost atd.

Co se týče té studie, určitě sojovej protein je vyzdvihovanej po tréninku, já jsem viděl někde mám dojem porovnávání syrovátky vs kasein ... už si ale bohužel nepamatuju jak, co dopadlo. Vím, že to mělo, co dělat se stimulem k růstu, regenerací a ochranou svalstva, možná když bys chtěl podívám se během týdne ještě po tom článku a poslal bych ti to přes PM.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnold1976


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 8:36 pm    Předmět: šmakouny Odpovědět s citátem

šmakouna si občas dám, jsou to v podstatě vajíčka (docela drahá)... obalím v bílku a pak posypu sezamovým semínkem, postříkám oliv. olejem ve spreji a nechám upéct v chytré mikrovlnce :) mňam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bosorka


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:40 pm    Předmět: Šmakoun Odpovědět s citátem

Nedá mi to, musím reagovat.
Šmakoun nemá se sojou vůbec nic společnýho.
Je to upravený a stabilizovaný vaječný bílek - jeden z nejlepších zdrojů plnohodnotných bílkovin. A mám s ním téměř dvouletou osobní zkušenost.
Pro toho, koho to aspoň trochu zajímá http://www.smacker.cz nebo http://petraurbankova.webnode.cz
_________________
Porušíš, prohraješ!
petraurbankova.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Georgo_K


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uhm, ale smakoun neni soja..... smakoun jsou skoro cisty vajecny bilky...... takze podle me uplne supr zdroj bilkovin. Driv sem hodne ujizdel na uzenym :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sojovy smakoun apod Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: