Spalovani tuku 15 let



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Spalovani tuku 15 let  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Spalovani tuku 15 let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krose


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 2:53 pm    Předmět: Spalovani tuku 15 let Odpovědět s citátem

Zdravím všechny.Je mi 15 let, měřím 164 cm a vážím 54 kg.Cvičím 3x týdně - 3x3 série kliků (normálních,s nohama na židli a úzké) 10-15 opakování.S pauzou 30 s mezi seriemi.Dále cvičím břicho - jedu bez pauzi - sed-leh,sed-leh na stranu,sklapovacky,sed-leh s tim ze se nahore rychle vytocim na obe strany -> jedu to poprvé 10x podruhé 20x a po třetí zase 10x.A pak úzké shyby podhmatem - 3 serie maximum.A úzké shyby nadhmatem 3 serie maximum. Jinak hraji fotbal a mam celkem pohyb, i ve skole mam 6 h TV týdně.ale chtěl bych se poradne vysekat.Zhubnout bych chtel maximalně tak 5 kg bez ztráty svalove hmoty.Drzeni nejake diety je pro me nemozne, protoze jsem na internatu.Prosím poraďte mi jak často a jak dlouho bych mel například běhat.Popripade jsem ochoten si koupit i nejake suplementy nebo jak se to píše :D .Diky moc vsem, kteri si to precetli a odpoví mi.Byl bych ještě rád kdyby mi odpovídal někdo, kdo s tím má zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 2:57 pm    Předmět: Re: Spalovani tuku 15 let Odpovědět s citátem

A jak vypadá tvůj jídelníček? Napiš, co jsi teda konkrétně jedl včera celej den a co dnes. I s tekutinama.
nahoru
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve tvým věku zapomeň na dietu a běž se pořádně najíst.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím proč, ale mě poslední dobou tyhle příspěvky přijdou spíš jako provokace. "Mám 54 kg a chtěl bych se vysekat, aniž bych ztratil svalovou hmotu" mi už přijde docela drsný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No. Souhlasím s daymoonem, ale aby to nemystifikovalo, to "pořádně" najíst...znáš Čechy :D

Je ti patnáct a tvé tělo se zaručeně ještě vyvíjí. Chceš shodit ale bez ztráty svalů...v tom případě se nauč zdravě žít - nepřežírat se, jíst racionálně, cvičit přiměřeně a po celou dobu procesu tvého vývoje budeš v dobré kondici.

Opravdu jediné co pro sebe můžeš udělat je začít dělat aktivně nějaký sport a vyvíjet se v něm plus upravit svou stravu na racionální a zdravou. Jinéí experimenty nedělej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5kg tuku dolů mu pro fotbal neuškodí... pochybuju, že to má při své výšce ve svalech... spíš jde o to naučit kluka správně jíst a né mít přístup "jsem na intru, tak nežeru"
nahoru
Merrao


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru...já měřím stejně jako on, vážím o 6kg méně a víš jak vypadám? (Neříkej nahlas co si myslíš :D)
Pro něho je 54kg myslím adekvátní váha.

Myslím že by to měl nechat tak jak to je, neshazovat, normálně a ZDRAVĚ jíst tak jak jsi řekl, a ono se to bude balancovat samo...ztratí tuk, nabere svaly, ale při jeho věku by se tomu měl nechat ten přirozený vývoj.

Zkrátka nasadit "sportovní výživu" začít dělat aktivně sport.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Guru...já měřím stejně jako on, vážím o 6kg méně a víš jak vypadám?

jako reklama na hlad
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes je to velkej trend, všude vydíte nějaky ty vysekance v reklamách na všemožný věci , a pak to takhle vymýva lidem mozky.
Já sem toho názoru , že rýsovat je možno , pokud je CO rýsovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

on nechce vyrýsovat jako kulturista... chce se zbavit 5kg tuku. Ocení to jeho holka a bude se mu to hodit i na hřišti, protože naběhá o kilometr víc za zápas.

Chlapec potřebuje pochopit, že strava dělá to, jak člověk vypadá. Až se rozhodne stravu změnit, tak to má smysl. Pro někoho, kdo má otřesnej jídelníček a zavede stravu, která má pravidelnost, to udělá změny prakticky hned... do toho bonusový věci jako klasicky zvýšit bílkoviny, vyřadit cukry na noc, snídaně největší jídlo dne a jen tohle - což není žádná dieta ale stravování, které by měl dodržovat každej - stačí ke změnám. U někoho tohle samo o sobě znamená i nabrání svalů.
nahoru
ChickenEater


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na dietu bych se vykašlal, základem by v tomhle případě byla vyvážená racionální kalorická strava, v 15 je ještě naděje, že trochu povyroste do výšky a nějakou redukcí energ. příjmu v zájmu kostek na břiše na léto by mu akorát uškodilo.

nebo snad chceš zůstat trpaslík?



guruhonza napsal:

chce se zbavit 5kg tuku. Ocení to jeho holka a bude se mu to hodit i na hřišti,..

Trochu OT. ale tohle mě dneska pobavilo
Kroseova holka :
citace:

Chodím s holkou
Ne tak doslova. On je to vlastně kluk ale chová se jako holka. A ze mě udělal svého kluka. Zezačátku jsem ho měla ráda - byl roztomilej, blondatej a takovej nununu. Ted už mi leze na nervy. Nevím - byla jsem vždycky docela dívčí, ale náš vztah je ve fázi, kdy jdeme večer na procházku, on se třepe jak ratlík a já mu půjčuju mikinu. Navíc je menší a křehčí než já. Furt se stylizuje do nějakého metrouška, obchází obchody a já s ním protože to miluju, ale ted už jsem se přistihla,jak je to pořád a často, že sedím na lavičce, piju lemon citrus... a vedle na druhé seděl takovej kluk jak já a tak jsem si tehdy pokynuli... jakože chápete a já se prostě cítila jak kluk. Když mě něčím naštve a chci toho svého seřvat... vždycky mu někdo umře, babička nebo pejsek, nebo něco a já ho nakonec musím utěšovat. Chtěla jsem zhubnout abych vedle něho nebyla takový pytel a on mi řekne, at nehubnu že se vedle mě cítí křehký. V noci ho objímám kolem ramen . Jeho psa na vodítku beru já protože on ho neuhlídá, PROTOŽE on moc TÁHNE.

A víte co je na tom nejhorší?

Já už tu klučičí roli přijala. Občas na sebe házím i takové frajerské škleby do zrcadla. Jebe mi z něho. Ale jinak si na něho nemůžu stěžovat. Poslouchá.

_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krose


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
on nechce vyrýsovat jako kulturista... chce se zbavit 5kg tuku. Ocení to jeho holka a bude se mu to hodit i na hřišti, protože naběhá o kilometr víc za zápas.

Chlapec potřebuje pochopit, že strava dělá to, jak člověk vypadá. Až se rozhodne stravu změnit, tak to má smysl. Pro někoho, kdo má otřesnej jídelníček a zavede stravu, která má pravidelnost, to udělá změny prakticky hned... do toho bonusový věci jako klasicky zvýšit bílkoviny, vyřadit cukry na noc, snídaně největší jídlo dne a jen tohle - což není žádná dieta ale stravování, které by měl dodržovat každej - stačí ke změnám. U někoho tohle samo o sobě znamená i nabrání svalů.


díky za odpověď,jj přesně tohle myslím, jím asi špatně, většinou tak 4x denně.Snídaně- většinou rohlík,chleba s něčím,pak nějaká svačina- to samé jak snídaně někdy jogurt atd. + nějaké ovoce,oběd- to co uvaří ve škole a pak večeře - ta je na intru teplá, takže mám 2 teplá jídla denně,ale je i možnost výběru studené večeře.Mohl byste mi zde napsat prosím nějaké základní body jak a co jíst.Popřípadě nějaký odkaz,moc bych to ocenil.A dík za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krose


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a ještě piju čistou vodu a občas nějaké minerálky.Tak 2 l denně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

x Teď v létě je 2l na minimální hranici. Lepší by bylo to trochu zvednout.

x Obecně DOPORUCIM vyhybat se příliš zpracovávaným potravinám. Co si pod tím představit? Musli (nekvalitní...když už tak vybírej kvalitní musli), pašitky, uzeniny (vysoko procentní šunka je v rámci možností...), margaríny, slazené výrobky, tavené sýry.
Neříkám VYRADIT...nýbrž nepřehánět to s nimi.
-----------------------------------------------------------------
x Bílkoviny: Vejce, sýry (tvaroh (žervé atd.), balkán, hermelín, cottage, pařené sýry (jadel, parenica), eidam a všechny sýry zkrátka.), šunka možno, maso (rybí (tuňák, kapr, tilapie, pangas, losos, sleď, sardinky), uřecí, krůtí, vepřová kýta, hovězí, zvěřina..), sojové maso, vnitřnosti (omezeně...), mléko, jogurt, kefír, podmáslí

x Sacharidy: Těstoviny, rýže, quinoa, pohanka, jáhly, luštěniny, ovesné vločky
kvalitní poctivé pečivo (nejlépe chléb) nebo celozrnné (lisované)
brambor, kukuřice, zelenina
ovoce všeho druhu, sušené ovoce možná na zpestření, med, glukopur na slazení, kakao na ochucení
x Co se týče sladkostí, je to jako s vyráběnými potravinami. Prostě nepřehánět. Když si dáš 1-2x do týdne na snídani pudink s piškotama, ovocem (a pro zlepšení do toho můžeš vmíchat tvaroh:P ) tak se rozhodně nci nestane.

x Tuky: oleje, máslo, vejce, maso také..tomu se asi nevyhneš, ořechy, semínka, ...burákové máslo, kokosové/mandlové mléko...kldině.

x S NIČÍM NEPŘEHÁNĚT. Tzn. Nejez jen vysokotučné sýry, vysokotučné jogurty, ani nesežer na posezení pixli burákového másla atd atd. ani nejez zbytečně nízkotučné jogurty, ...tvaroh nízkotučný je ještě celkem ok, ale polotučný ničemu nevadí.
x Nepřecpávej se. Jez 5x denně hlavně PRAVIDELNĚ.
x Snaž se v každém jídle sníst přiměřené množství bílkovin, tzn. je lepší sníst 5x20g bílkovin, než 2x 40g, jednou dvacet a zbytek nic. Umět si jídlo rozložit.
x Po sportu zaruč tělu přísun komplexních sacharidů - polysacharidů. Nemyslím neprodleně, stačí do hodiny..abys prostě nešel na fotbal a 3 hodiny nehladověl.

Pokud chceš, napiš sem svůj jídelníček a někdo se ti k tomu může vyjádřit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Spalovani tuku 15 let
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: