SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ktery zapas je pro vas nejzajimavejsi?
Anderson Silva vs. Thales Leites
35%
 35%  [ 6 ]
Chuck Liddell vs. Mauricio "Shogun" Rua
64%
 64%  [ 11 ]
Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann
0%
 0%  [ 0 ]
Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk
0%
 0%  [ 0 ]
Xavier Foupa-Pokam vs. Denis Kang
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
m4l


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
Shogun je zpatky a jde si pro belt kamáradi

a neverim tomu ze Chuck konci


ikdyz jsem velky zastancem chute boxu tak jsem fandil teda chuckovi je to skoda nemam slov: ( (

ostatni fighty nezajem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam rad Chucka ani sem nevedel ze mu je uz 39, v MMA toho dokazal strasne moc a at uz skonci nebo ne je potreba nova krev, proto sem rad ze Mauricio vyhral, hned v prvnich vterinach sem se radoval kdyz sem videl ty jeho pohyby vypadal strasne nadupane jako za starych casu :)

Jeste k tomu Leitesovi, po tom co sem videl nejaky jeho videa atd sem mu to pral ale takhle se o pas fakt nebojuje


Naposledy upravil Bazzy dne ne duben 19, 2009 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je tam nejakej zapas na kterej stoji kouknout?*vyjmecne se mne nechce koukat na celej event

*nj chuck je uz starej paprda ale stejne ho mam rad libi se mi ten jeho pupkovatej styl s rukama dole (ale myslim si ze jako fighter si uzil dost a dost pac v americku je velmi popularni a penez si myslim ma taky dost co sem videl ten jeho barak)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

penez a slavy ma jak sracek:)

docela by me zajimalo jaky budou pristi zapasy v LHW ( jako shogunovi), kdyz sem si tak uvedomil kdo vyhral kdo prohral a kdo mel ted fight nebo v budoucnu bude mit tak me napada Rampage vs Shogun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
penez a slavy ma jak sracek:)

docela by me zajimalo jaky budou pristi zapasy v LHW ( jako shogunovi), kdyz sem si tak uvedomil kdo vyhral kdo prohral a kdo mel ted fight nebo v budoucnu bude mit tak me napada Rampage vs Shogun

Taky bych to viděl na Rampage-Shogun a vítěz o titul. Konga bych dal příště spíš s Carwinem kerý dal KO Gonzagovi. Myslím že o titul by měl jít vítěz zápasu Nog-Couture. To je logičtější. Silva v MW žádného oponenta nemá. Uvidíme jestli se uskuteční Silva vs. Silva nebo Silva vs. GSP.
Edit: Co se týče peněz Liddella tak jak známo fighteři nejsou zrovna dobří investoři. Takže nějaký comeback jen kvůli penězům v budoucnu určitě uvidíme.


Naposledy upravil MalajskyTygr dne ne duben 19, 2009 7:44 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sry, ale nemám rád, jak někdo jednou prohraje - nic extra, Shogun ho prostě chytil, dobře do něj vystartoval - a hned ho všichni posílaj do důchodu, a jak má všechno už za sebou, ať napíše závět a de si lehnout do rakve. Chuck je legenda, nejmladší neni, ale pořád má na to dělat dobrý zápasy. A dokud na to má tak neni důvod přestávat, válet si doma šunky, pak může zbytek života, ale kariéra fightera je dost krátká. Tím spíš klobou dolu, že tam je v MMA ve 39 pořád mezi top fightery.

Leites mě zklamal. Věřil jsem mu víc, ale posral se ještě než tam vlezl. Silva neskutečný, to je asi jedinej fighter u kterýho bych řekl, že si to normálně užívá. A ty vychytávky co vymešlí ten front side kick na stehna, úder na stehna ze stoje, nebo tu patičku či co to bylo, kterou ho chtěl zkopnout - neskutečný. Málo kdo si dovolí dát v MMA kop z otočky, atd. je to borec.

CHtěl jsem se ještě podívat na Denise Kanga - má to cenu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omluva: Nechce se mi to o tom CHuckovi přepisovat, ale když sem to četl, tak sem ještě neprojel předchozí příspěvky, tedy i zprávy o konci Icemana, proto mi trochu zarazilo, že se tu mluví o jeho konci , viz. příspěvek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l: Všechny zápasy, kromě Silvy, byly super.

K Lidellovi - fandil jsem mu, chtěl jsem jeho vítězství a mrzí mě, že to nevyšlo. :- (

Tohle řekl White o Silvově zápasu...

citace:
"I personally apologize for what happened tonight," White said. "You guys know this is not what the UFC was built on. This is not the way fights usually go."


citace:
"I'm personally unhappy with the whole fight," White said. "I did not like the fight at all, period, on either side."


Já souhlasím, ten zápas byl opravdu absolutně tragický...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr: Souhlasím, ještě Carwïna (kterého přejede taky) a potom Noga nebo title shot.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na strankach UFC je video z post fight konference, novinari se tam ptaji Silvy proc k tomu pristupoval tak lezerne proc nebyl agresivnejsi, zastal sem ho Chuck a co si tam hudroval , Taky bych si z toho delal prdel byt Silvou kdyz bych vedel ze souper je absolutne neskodnej a zapas mam pod kontrolou a neni treba si zbytecne honit triko

dneska to bylo nejsnadneji vydelanych par milionu v podani Silvy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten zápas byl o ničem, ale ne kvůli Silvovi. Je to jako by k Fedorovi strčili do ringu Otu z Pekla. :-)))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych žekl, že i kvůli Silvovi. Jeho zápasy bývají poměrně nudné. Minimálně poslední dva nudné byly. Vždy útočí z krytu, kontruje, není agresivní, moc mě nebaví, i když je nejlepší.

Geroj: Jenže Leites je asi poslední zajímavý fighter z MW, kterého Silva ještě nezmlátil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Já bych žekl, že i kvůli Silvovi. Jeho zápasy bývají poměrně nudné. Minimálně poslední dva nudné byly. Vždy útočí z krytu, kontruje, není agresivní, moc mě nebaví, i když je nejlepší.


Paneboze, ved prave tie dva zapasy mal Anderson hovnoveho sup[era, ktoreho setril, lebo ho snad i lutoval...Vraj nie je agresivny a ma nudne zapasy, pozri si jehoo zapasy pred tym, dva krat knockol Franklina, raz Hendersona a raz toho rysaveho , potom niekoho v LHW...a este ako
Anderson je vrah v oktagone, ale podobne ako Fedor zjavne slabsich superov setri a tiez sa chova velmi kultivovane a slusne...fandim mu.

Tu mas a vzdelavaj sa: target="_blank" class="postlink">
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Silvovy zápasy znám, nechtěl jsem tě rozohnit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Myslím že o titul by měl jít vítěz zápasu Nog-Couture.


To jako o jaký titul

Jinak .... Silva .... klid pohoda tabáček, AHOLA to napsal jasně, navíc to furt kontroloval, tak proč blbnut, jak je známo, když Bůh dopustí, i motyka spustí....

Chucka škoda. Rua oproti poslednímu zápasu zlepšení neskutečné, je vidět, že fakt trochu potrénoval. Nicméně zápas minimálně vyrovnaný, z mého pohledu spíše lehce pro Chucka, ale prostě Rua měl kliku a Chuck smůlu. Ten konec kariéry je smutný, ale s ohledem na tu statistiku posledních fajtů, i věk, vcelku rozumný.

Jo, a Chuck se vrátí těžko, hlavně ne kvůli prachům. White a spol. nejsou debilové, aby své nej ikoně UFC nenašli způsob jak si vydělat, a naopak nedopustí, aby se ztrapňovala v nějakých "návratech" kvůli pár babkám. To by poškodilo nejen Chucka jako takového .. což by jim možná i bylo fuk .. ale prestiž UFC jako celku, a to nedopustí. Konec konců, ať jsou jací jsou, je to nejlépe fungující organizace, co v MMA je, a asi i kdy byla.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: