SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ktery zapas je pro vas nejzajimavejsi?
Anderson Silva vs. Thales Leites
35%
 35%  [ 6 ]
Chuck Liddell vs. Mauricio "Shogun" Rua
64%
 64%  [ 11 ]
Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann
0%
 0%  [ 0 ]
Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk
0%
 0%  [ 0 ]
Xavier Foupa-Pokam vs. Denis Kang
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 3:43 pm    Předmět: SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009) Odpovědět s citátem

No Spoil topic (blizsi informace) tu: https://forum.ronnie.cz/no-spoil-ufc-97-redemption-18-04-2009-t22535.html

Startovka

PRELIMINARY BOUTS
Sam Stout vs. Matt Wiman
Ryo Chonan vs. T.J. Grant
David Bielkheden vs. Mark Bocek
Ed Herman vs. David Loiseau
Jason MacDonald vs. Nate Quarry
Xavier Foupa-Pokam vs. Denis Kang
Mike Ciesnolevicz vs. Eliot Marshall

MAIN CARD
Luis Cane vs. Steve Cantwell
Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk
Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann
Chuck Liddell vs. Mauricio "Shogun" Rua

UFC Middleweight Championship :
Champ Anderson Silva vs. Thales Leites
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle bude moc pěkný event. Už se těším.

Zatipuju si...

MAIN CARD
Luis Cane vs. Steve Cantwell - bude K.O., Cane umí.
Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk - Hardonk podle mně Kongových kvalit nedosahuje.
Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann - čistě proto, že je mi naturalizovaný polák sympatický z TUF
Chuck Liddell vs. Mauricio "Shogun" Rua - protože Lidell to vítězství potřebuje ještě o trošičku více, než Rua, aby dokázal, že nepatří do starého železa.

UFC Middleweight Championship :
Champ Anderson Silva vs. Thales Leites - SIlva nepřipustí stand-up a vyhraje.

Z preliminary fightcard tipuju výhry Hermana, Bocka, Quarryho a Chonana. Ostatní mě moc nezajímají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste sem hodim video s Danovyho video blogu je to ze vcerejska je tam trocha zaberu ze zakulisi kolem UFC97 treba je zajimavy ze maji fighteri takovy jakysi sezeni Dana jim rika naky zvasty ze to zitra bude awesome atd

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prenos by mel byt udajne k videni zde:
http://atdhe.net/
http://dalealclic.blogspot.com/
http://sk.justin.tv/directory/sports/martial_arts?order=hot
(okopirovano z fightnews.sk)
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem v časové tísni, od kolika by měl začít přenos prosím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Douglas


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
Jsem v časové tísni, od kolika by měl začít přenos prosím?

Ve ctyri, nebo uz ve tri. To sem pomohl, co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
Jsem v časové tísni, od kolika by měl začít přenos prosím?

10pm ET takže ve 4 ráno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MAURICIO VYHRAL!!!!

A celkem ve velkem stylu, rozhodne to pripominalo toho stareho Shoguna co drtil borce v Pride. Proste je zpatky, priste by to mohl vratit Grifinovi a potom si to rozdat s Champem o belt! Udelal mi radost kluk usata...
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RUA, RUA, RUA!

Skvely zapas, Shogun posobil velmi dobre, aj ked Chuck mu tym boxingom nebezpecne zatapal.. Uz ten pokus o leg lock bol super a to k.o. bolo viac, nez som dufal...

Zial Hardong prehral s tym hnusnym Kongom, co sa da robit, jednoducho na neho nemal...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste me potesil Kang, ktery to i pres horsi zacatek nakonec zvladl a doufam ze pujde jen nahoru.. A ze umi Sosynski, nebo jak se jmenuje i neco jineho nez punch a takedown me teda prekvapilo..ale prijemne.

No a bohuzel jeden neprijemny rumor: http://www.subfighter.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=7158:dana-white-ufc-97-could-be-chuck-liddells-last-fight-inside-the-octagon&catid=88:ufc-news&Itemid=327
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anderson uz druhy raz dostal slabeho supera, ktoreho mohol zlozit
kedykolvek chcel, tak si to zas len odtancoval a vyskusal vsetky paradicky, co ho napadli. Supera usetril tazkeho k.o., ale bola to nuda...nech mu uz daju dakoho tazsieho
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super event! Jediné, u čeho jsem se totálně nudil byl (jak už bývá bohužel poslední dobou zvykem) main event. Anderson se ale asi nudil úplně stejně jako všichni, Leites byl opravdu špatný.

Luis Cane vs. Steve Cantwell - moc pěkný zápas. Cane je opravdu brawler ale i soupeř mě překvapil a byl to super stand up fight. Cane nakonec vyhrál zaslouženě!

Cheick Kongo vs. Antoni Hardonk - Kongo nastoupil zřejmě v nejlepší fazóně, v jaké jsem ho kdy viděl. Byl výborný, Hardonka k ničemu nepustil a rozdrtil ho. Kongo je v podle mně v tuto chvíli nejlepší HW contender a měl by co nejrychleji dostat title shot. Byl výborný.

Krzysztof Soszynski vs. Brian Stann - The polish experiment taky výborně! Tenhle fighter je mi hodně sympatický a moc mu tu výhru přeju. Jen houšť a větší kapky.

Chuck Liddell vs. Mauricio "Shogun" Rua - Ach jo, Lidell byl podle mně až po ten pokus o leg lock lepší a pak ho Rua složil. Hodně se před, v průběhu i po tomto fightu mluvilo o tom, že Lidell skončí a já se obávám, že tomu tak opravdu bude. 4 z jeho posledních 5-ti zápasů prohrál (navíc 3x to byly knockouty) a myslím, že tato porážka ho zlomí definitivně. Bylo až smutné se dívat, jak odcházel po fightu do kabin. Skvělý fighter, ale věk nezastavíš a bojím se, že jsme ho viděli dnes naposled...

Perfektní zápas byl i Stout vs. Wiman. Bitva do poslední vteřiny a decision mě osobně dost překvapila. Já bych to dal Wimanovi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shogun je zpatky a jde si pro belt kamáradi

a neverim tomu ze Chuck konci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPOIL! UFC 97: Redemption (18.04.2009) Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: