Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 398, 399, 400 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tve sorry jako, ale když chce policajt vidět občanku nepřijde mi na tom nic divného.
Z toho někteří dělají, jak kdyby chtěl provádět osobní prohlídku per rectum...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono občas stačí trocha empatie a méně "důležitosti" ve smyslu "jsem macho" :) .... pokud mě u pokladny nepozdraví pokladní, tak ji nebudu ani nadávat do krav, ani učit slušnýmu vychování, pomyslím si něco o prdeli a jdu dál.... pokud čekám na poště půl dne, dobře, je to otravný, ale není chyba ženskejch za přepážkou, že jich tam je jak šafránu a lidi jsou na ně drzí.....

Ale chápu, že spousta lidí jsou prostě borci, co dělaj vše na 100%, každej den udělaj deset dobrejch skutků a od pokladní, která maká za 10 tisíc vyžadujou uctivé chování jako ke králi... naštěstí takovýhle lidi ve svým okolí nemám a doufám, že ani mít nebudu :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš to dobře, ale japka+hrušky.

Policista je člen sboru, jemuž byly lidem této země ... pokud se to někomu zdá jako patetický blábol, doporučuji si přečíst Ústavu ... tedy jejími občany, svěřeny zcela mimořádné pravomoci vůči ostatním občanům. A jak ve slušné společnosti bývá dobrým zvykem, pravomoc by měla být vyvážena povinností. V tomto případě postupovat striktně podle zákona. Podle celého zákona a všech jeho ustanovení a to ve smyslu, se kterým zákonodárce tento zákon přijímal.

Ten zákon je nejen na naše poměry velmi kvalitní a dobrý a v něm problém není. Problém je ale v tom, že někteří jedinci si jej vykládají jak je napadne. Pokud se tak děje u běžného občana, tak to lze tolerovat ... do jisté míry. V případě příslušníka PČR ale rozhodně nikoli. Stal se jím dobrovolně, je jím dobrovolně, a díky tomu má řadu nadstandardních práv ... a je tedy zcela v pořádku po něm vyžadovat bezchybné dodržování zákona, který mu tato práva dal.

Stručně řečeno ... občan by neměl být blb a nechovat se tak, ale když se tak stane, tak to lze chápat. U policisty, právě s ohledem na výjimečnost jeho postavení, je zcela správné, když tohle pochopení pro to "být mimo" je řádově nižší.

Když se staneš svědkem nějaké nehody a budeš poskytovat první pomoc, protože nikdo lepší nebude zrovna po ruce, taky na kvalitu této pomoci budou kladeny výrazně nižší nároky, než když tam přijede sanitka s odborně vyškoleným personálem. A je to zcela v pořádku.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zpravy.idnes.cz/gayove-cechoamerican-dan-rodice-rodicovska-prava-ustavni-soud-nahradni-matka-1wt-/domaci.aspx?c=A170724_101930_domaci_hm1

By mě zajímalo jestli se následně budou přepisovat i knížky .. jako rodič Tarzana je gorila, i v rodným listu .. rodič Mauglího zase vlk.
Jak můžou být rodič v rodném listu 2 chlapi mi fakt nejde do hlavy .. svět se úplně zbláznil fakt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:

By mě zajímalo jestli se následně budou přepisovat i knížky .. jako rodič Tarzana je gorila, i v rodným listu .. rodič Magumiho zase vlk# .


A je to von
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
http://zpravy.idnes.cz/gayove-cechoamerican-dan-rodice-rodicovska-prava-ustavni-soud-nahradni-matka-1wt-/domaci.aspx?c=A170724_101930_domaci_hm1

By mě zajímalo jestli se následně budou přepisovat i knížky .. jako rodič Tarzana je gorila, i v rodným listu .. rodič Mauglího zase vlk.
Jak můžou být rodič v rodném listu 2 chlapi mi fakt nejde do hlavy .. svět se úplně zbláznil fakt

Proč by nebyli? Ublíží to někomu či něčemu? Je to více méně ta samá situace, jako kdyby holka s někým zplodila dítě a nechala by zapsat jiného chlapa (který s tím souhlasí ) do rodného listu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože to prostě podle přírody nejde. A je to lež. A lže se do úředního papíru. Mně se to zdá teda divný. A až to uvidí ve škole tak se budou řehtat a říkat "a ty máš jako dva tatínky a kterýmu jsi vylezl z prdele?"
dejme tomu, že jsme ochotni přistoupit na to, že jsou schopni dva gayové vychovávat dítě. ale nemůžeme přistoupit na to, že jsou jejich právoplatnými rodiči. I tomu dítěti ve dvaceti letech budou muset přiznat barvu a říct, že vylezl z lůna, ne ze zadku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Protože to prostě podle přírody nejde. A je to lež. A lže se do úředního papíru. Mně se to zdá teda divný. A až to uvidí ve škole tak se budou řehtat a říkat "a ty máš jako dva tatínky a kterýmu jsi vylezl z prdele?"
dejme tomu, že jsme ochotni přistoupit na to, že jsou schopni dva gayové vychovávat dítě. ale nemůžeme přistoupit na to, že jsou jejich právoplatnými rodiči. I tomu dítěti ve dvaceti letech budou muset přiznat barvu a říct, že vylezl z lůna, ne ze zadku

Podle tvé logiky se budou dítěti, které je vychováváno jen otcem posmívat, že si ho do zadku musel strkat sám.
U rodného listu jde jen o to, kdo to dítě bude vychovávat. Máš náhradní matky, adoptované děti, kukačí děti, darovaná vajíčka, ..., takže ve skutečnosti tak 5-10 % lidí má minimálně jednoho rodiče geneticky odlišného od skutečného. Rodný list je jen úřední papír, který definuje tvá práva a povinností a práva a povinnosti tvých příbuzných. O nic jiného nejde.
A jestli se někdo bude posmívat? Zeptej se zrzků ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu osvojení .. chápu, že jim to dítě někdo odnosí (i když s tím osobně nesouhlasím) .. ale opravdu nechápu jak mohou být v rodným listu 2 chlapi. Protože každý dítě má matku a otce ..
Jde jen o ten rodný list, to je čistá kokotina prostě, právní vztah k tomu dítěti se dá přece ošetřit i jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
GS RIDER napsal:
Protože to prostě podle přírody nejde. A je to lež. A lže se do úředního papíru. Mně se to zdá teda divný. A až to uvidí ve škole tak se budou řehtat a říkat "a ty máš jako dva tatínky a kterýmu jsi vylezl z prdele?"
dejme tomu, že jsme ochotni přistoupit na to, že jsou schopni dva gayové vychovávat dítě. ale nemůžeme přistoupit na to, že jsou jejich právoplatnými rodiči. I tomu dítěti ve dvaceti letech budou muset přiznat barvu a říct, že vylezl z lůna, ne ze zadku

Podle tvé logiky se budou dítěti, které je vychováváno jen otcem posmívat, že si ho do zadku musel strkat sám.
U rodného listu jde jen o to, kdo to dítě bude vychovávat. Máš náhradní matky, adoptované děti, kukačí děti, darovaná vajíčka, ..., takže ve skutečnosti tak 5-10 % lidí má minimálně jednoho rodiče geneticky odlišného od skutečného. Rodný list je jen úřední papír, který definuje tvá práva a povinností a práva a povinnosti tvých příbuzných. O nic jiného nejde.
A jestli se někdo bude posmívat? Zeptej se zrzků ....


Když bude vychovávat otec dítě sám, v rodném listě bude matka neznámá, nebo napsáno jméno. Ano, dva muži se mohou vzít, můžou spolu souložit, jezdit na gejparádu, ale dítě spolu nepočnou...

Edit: něco jako u technicaku na auto, muze být majitel a provozovatel... tak bych to ošetřil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Chápu osvojení .. chápu, že jim to dítě někdo odnosí (i když s tím osobně nesouhlasím) .. ale opravdu nechápu jak mohou být v rodným listu 2 chlapi. Protože každý dítě má matku a otce ..
Jde jen o ten rodný list, to je čistá kokotina prostě, právní vztah k tomu dítěti se dá přece ošetřit i jinak.

Proč vymýšlet další institut? Ať mají svatbu (a nemuseli se lidi jak debilové hádat o nějaké registrované partnerství), děti porozené náhradní matkou s nimi jako rodiči, ... . Vždyť o nic nejde. Nikomu to neublíží, nikoho to nic nestojí (narozdíl třeba od genderových idiotů, co chtějí měnit nápisy na neutrální). Prostě vycházet ze zásady, že co mi nemá šanci nějak ublížit, nemusí mě srát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Prostě vycházet ze zásady, že co mi nemá šanci nějak ublížit, nemusí mě srát.


Ubližuje to celé společnosti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je podle tebe v pořádku, že v rodném listě jsou uvedeni vědomě nepraví rodiče, potom institut toho lejstra snese všechno a může se tam napsat prakticky cokoliv. Protože to bude stejná lež jako tahle...
Protože pěstouni se přece do rodného listu taky nepíšou jako rodiče, nebo ano? A tohle jsou při vší úctě, pěstouni, nic víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hockey1000


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
Mablung napsal:
Prostě vycházet ze zásady, že co mi nemá šanci nějak ublížit, nemusí mě srát.


Ubližuje to celé společnosti...


Kupříkladu mně to neubližuje nijak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je hezké, že náš právní řád udržuje občana neustále ve střehu a navíc mu stále přináší nová a nová překvapení ... https://www.novinky.cz/krimi/444609-ridici-hrozi-pokuta-kvuli-otevrenemu-okenku.html
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 398, 399, 400 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: