Suplementy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Suplementy  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Suplementy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mendrovec


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 2:36 pm    Předmět: Suplementy Odpovědět s citátem

Ahoj, zajimalo by me od jake znacky odebirate suplementy ? Hledam nejakou znacku ktera je dobra v cene x kvalite. A jaky mate nazor na suplementy od natural nutrition ? Mam trochu zamotanou hlavu z internetu kde koluji info, ze nejake firmy pridavaji napr. do bcaa cukr aby usetrili na nakladech. Diky za odpoved a omlouvam se ,ze opet resim uplne zbytecnosti a kraviny ktere mi nedaji spat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cukru v BCAA bych se nebál, to by udělal jen majitel firmy sebevrah. Ale třeba někdo takový je.

Vybíral bych ale na tvém místě z ověřených značek a nebral "no name" (tam je šance na problém jakéhokoli charakteru mnohem větší) a to je třeba ta, co píšeš ty. Když zvolíš "místní" Extrifit, chybu neuděláš, nic prodávanějšího v Česku není a má to důvod.

Nejdřív ale zvaž, jestli suplementy vůbec doopravdy zatím potřebuješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že je něco nejprodávanější ješte není známkou kvality. Vždy záleží co vybíráš a podle toho se rozhodnout, protein může být lepší od jedné firmy, nějaké jiný produkt zase od jiné. Studuj složení, historii firmy, zda má dostupné nějaké certifikáty/zkoušky kvality apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já bych řekl, že ty rozdíly v kvalitě na sobě stejně nepoznáte  Je to fuk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Extrifit je urcite fajn, ale jsem student :-D. Momentalne to jedu tak, ze multak nexgen od reflexu, protein cfm od prominu a vsechno ostatni do natural nutrition.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mendrovec napsal:
Extrifit je urcite fajn, ale jsem student :-D. Momentalne to jedu tak, ze multak nexgen od reflexu, protein cfm od prominu a vsechno ostatni do natural nutrition.

V tom případě zpátky k Reality. Potřebuješ suplementy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Mendrovec napsal:
Extrifit je urcite fajn, ale jsem student :-D. Momentalne to jedu tak, ze multak nexgen od reflexu, protein cfm od prominu a vsechno ostatni do natural nutrition.

V tom případě zpátky k Reality. Potřebuješ suplementy?


no nejaky urcite ano , mam jich jen par.. Protein
,bcaa,glutamine,kloubka,multak,vit C,ZMA,MCT olej,omega 3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je blbost odebirat suplementy od jedne firmy, každa ma něco a jednotlive vyrobky se u firem podstatně liši, otazka je co od nich chceš.
Ja mam scitec nutrition, czechvirus, sunwarrior, nutriexact, garden of life a semtam přidávám další.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Mendrovec napsal:
Extrifit je urcite fajn, ale jsem student :-D. Momentalne to jedu tak, ze multak nexgen od reflexu, protein cfm od prominu a vsechno ostatni do natural nutrition.

V tom případě zpátky k Reality. Potřebuješ suplementy?


Přesně tak. Pokud jsi student, co má hluboko do kapsy, a utrácíš za suplementy místo za jídlo, měl bys přehodnotit priority.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mendrovec: Trochu mimo tvojí otázku.... cvičím asi 10 let, nejenom fitko, ale i bojové sporty, běh, brusle, plavání atd.... za posledních 7 let jsem jenom na ronnie utratil bezmála 100.000,- Kč za suplementy. A to jenom na ronnie, zbytek eshopů bude dalších 100.000,- Kč .... Teď cvičím poslední půlrok bez jediného suplementu a NEPOZNAL JSEM ŽÁDNÝ ROZDÍL. Po tréninku sežeru 2 banány, jím hodně bílkovin, tuku a nepřeháním to se sacharidama (do 200g). Cítím se stejně, jako když jsem bral suplementy a váhu mám stejnou.

Jestli jsi student, tak si raději ušetři na hezkou Oktávku, na kterou sbalíš víc holek, než na bicák.

Můj názor. A k tvé otázce? Když už suplementy, tak si kup kvalitní multivitamín, omega 3 a ZMA na spaní. //promiň ronnie// a na gainery, poteiny, bcaa, glutaminy se vyprdni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jidlo penize mam, jidelnicek mam dobrej jinak bych suplementy neresil. A necvicim kvuli holkam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mendrovec napsal:
Na jidlo penize mam, jidelnicek mam dobrej jinak bych suplementy neresil. A necvicim kvuli holkam.


Jsem student takže nevydělávám, žiju z peněz co vydělám přes léto a nebo sázením, a suplementuju celkem dost, ale taky od každýho něco..

Jelikož jsem v ketóze tak se musím udržovat i glutaminem a bcaačkama (různý značky, střídám příchutě), po posilce protein většinou Trec/MyProtein kvůli ceně, mulťák od Reflexu (nejlepší), Céčko od Amixu (nejlevnější), a nejvíc utratím asi za nakopávače Nejlepší co jsem z těch desítek měl - od Czechvirusu, a nejvíc top teda Myo-Blitz Ronnie Coleman, to teda klobou dolů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na oktávku se dá někdo balit? jinak já dávám přednost Extrifitu. Garden of life jsou na mě moc zelení..
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mmariner


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rainier napsal:
Mendrovec: Trochu mimo tvojí otázku.... cvičím asi 10 let, nejenom fitko, ale i bojové sporty, běh, brusle, plavání atd.... za posledních 7 let jsem jenom na ronnie utratil bezmála 100.000,- Kč za suplementy. A to jenom na ronnie, zbytek eshopů bude dalších 100.000,- Kč .... Teď cvičím poslední půlrok bez jediného suplementu a NEPOZNAL JSEM ŽÁDNÝ ROZDÍL. Po tréninku sežeru 2 banány, jím hodně bílkovin, tuku a nepřeháním to se sacharidama (do 200g). Cítím se stejně, jako když jsem bral suplementy a váhu mám stejnou.

Jestli jsi student, tak si raději ušetři na hezkou Oktávku, na kterou sbalíš víc holek, než na bicák.

Můj názor. A k tvé otázce? Když už suplementy, tak si kup kvalitní multivitamín, omega 3 a ZMA na spaní. //promiň ronnie// a na gainery, poteiny, bcaa, glutaminy se vyprdni


Hodně dobře asi taky zkusím očistu nějakou....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Suplementy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: