Svalová asymetrie



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Svalová asymetrie  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Svalová asymetrie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peix


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 3:43 pm    Předmět: Svalová asymetrie Odpovědět s citátem

Dobrý den, doktor mi řekl, že mám svalovou asymetrii, mám pravou polovinu těla silnější a objemnější než tu levou a chtěl bych to dohnat. Mám tedy více zatěžit levou (slabší) stranu a pravou cvičit s menšíma váhama? Taky mám přetažené trapézové svaly, co to znamená?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš bych to řešil rhb
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mari.Shinzon


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedělej to, že si dáš na jednu činku víc závaží atp. Můžeš si dát o pár opakování více, ale nedělal bych to. Časem se to srovná a bude to lepší. Sám sem měl mírně asymetrická prsa, ale teď už je to lepší. Při bicepsovejch zdvihách zase cejtim, že prává může a levá je na tom hůř. Ale postupně se to trochu srovná.


btw, dřív sem si svoje asymetrická prsa vysvětloval tím, že sem v noci prostě spal dlouho na jednom boku a to prso se zcvrklo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo klasika skoliotický držení těla -na netu je o tom dost informací i i jak cvičit -hlavně protahujej a zajdi za fyzioterapeutem abs věděl jaký svaly a jak
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peix


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:30 pm    Předmět: rada Odpovědět s citátem

Hoši, takže co mi radíte? S tím fyzioterapeutem se zkontaktovat zkusím, na net se taky mrknu :) Ale jinak díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mari.Shinzon


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičit na obě strany stejně a netrápit se tím V čem máš objemnější tu jednu stranu? Prsa? Ruce? Nohy? Všechno? S tou sílou je to jasný. Každej má jednu stranu silnější než druhou.

JJinak té asymetrii dej čas, aby se to postupně zlepšilo. Chce to trpělivost, není to něco co zmizí za měsíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peix


PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no větší mám pravou: ruku, prso, rameno, záda
levou: nohu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzaj95


PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já měl levou stranu silnější ( ruce, prsa, nohy, břicho ) a trénoval jsem asi 3 měsíce, tak že jsem si na levou nakládal o cca 2kg víc nebo víc opakování a srovnalo se to ( noha je pořád slabší, ale při dřepech se to ztratí )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honzaj95 napsal:
já měl levou stranu silnější ( ruce, prsa, nohy, břicho ) a trénoval jsem asi 3 měsíce, tak že jsem si na levou nakládal o cca 2kg víc nebo víc opakování a srovnalo se to ( noha je pořád slabší, ale při dřepech se to ztratí )

když jsi měl levou silnější -tak jsi jsi na levou nakládal o 2 kg mín a víc opakování aby se to zlepšilo ne a né obráceně
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mari.Shinzon


PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičit každou ruku s jinou váhou je ale blbost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Svalová asymetrie
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: