svalová disbalance a trénink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - svalová disbalance a trénink  Úvodní stránka -> Trénink -> svalová disbalance a trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michalisko


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2019 7:50 am    Předmět: svalová disbalance a trénink Odpovědět s citátem

Zdravím,
od osmi let jsem hrával tenis do cca 23ti na profesionální úrovni. To mě poznamenalo silnou disproporcí, kdy levá strana je dominantní. Teď mám problém, že se nakláním jakoby na jednu stranu - levé rameno mám výš a tělo jde jaksi šejdrem. Chodím běhat a dost často dělám tzv dead hang na hrazdě, kdy visím s nataženými lokty co nejdýl a i tam mi tělo jaksi uhýbá do strany. Taky cvičím jednostranné cviky na protahování zad a zpevňování svalového korzetu. Jinak mě baví shyby, ale bojím se, že tím tu disbalanci ještě zvýrazním. Snažím se jet opravdu pomalu a zapojit vědomě pravou část těla. Přikládám foto shybu, kde je vidět zkrácený pravý trap a tak se tedy ptám co s tím. Díky za jakoukoli radu. Foto

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2019 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
to je dost těžká práce na srovnání, po internetu ti určitě nikdo neporadí. Navštiv nějakýho fyzioterapeuta, ten ti poradí nejlíp.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - svalová disbalance a trénink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: