The Final Countdown


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - The Final Countdown  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> The Final Countdown
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máča: dík :-) myslím, že by to dalo více lidí, jen nemají zapotřebí běhat OCR a nebo jak já říkám "člověk neví kolik má sil, dokud ho někdo nebo něco nedonutí ji ukázat" :-)

v pondělí jsem posilovnu vynechat, stejně tak jako v úterý běh. Středa už byla lehká posilovna, ale nemá cenu dělat nějaký podrobnější zápis. Jeli jsme prsa, by byly nejvíce použitelné. Středa večer ještě lehce tělocvična. Čtvrtek ještě volno.

2.6.2017 (pátek) - posilovna (ráno)

Mrtvý tah
8x20kg
8x60kg
4x90kg
4x110kg
4x130kg
4x140kg
5x150kg

Shyby
6x20kg
6x20kg
6x20kg

Tlaky na ramena ve stoje s velkou osou
10x40kg
10x40kg
10x40kg

Bicepsový zdvih s jednoručkami ve stoje
8x22kg
8x22kg
6x22kg
6x22kg

Puchýře už se lepší, ale stále jsou, takže se mi hodí dobré počasí a chodím celý týden v pantoflích. Mrtvola na boso a překvapivě to šlo dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po červen 05, 2017 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.6.2017 (pátek) - běh (večer)
Vzdálenost: 10,4km
Tempo: 5:11/km

Doufal jsem, že puchýře už budou OK, ale pořád jsem je cítil, takže jsem zvolil kratší variantu z těch dvou, které jsem měl naplánované. Navíc docela horko, takže jsem toho i tak měl plné zuby :D


5.6.2017 (pondělí) - posilovna (ráno)

Dřepy
8x20kg
8x60kg
8x100kg
8x100kg
8x100kg

Legpress na levou nohu
8x30kg
8x40kg
8x50kg
(nechtělo se mi jet těžce, takže jen "lehce" na jednu nohu, na tu slabší co byla operovaná, protože tam pořád dysbalance je. Zřejmě tam bude už napořád, ale už jsem s tím smířený :-) )

Tlaky na ramena s jednoručkami v sedě
8x24kg
8x24kg
8x24kg

Výrazy + Tlaky na ramena s velkou osou ve stoje
6x50kg + 8x30kg
6x50kg + 8x30kg
8x50kg + 8x30kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: st červen 07, 2017 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7.6.2017 (středa) - posilovna (ráno)

Benchpress s jednoručkami hlavou nahoru
8x22kg
8x30kg
6x35kg
6x35kg
6x35kg

Peckdeck
8x50kg
8x55kg
8x60kg

Dipy
12x
14x
17x
+ Benchpress 35x30kg (jen takový hec :-) )

Bicepsový zdvih ve stoje s jednoručkami
10x18kg
10x18kg
kladiva
10x18kg
10x18kg

Francouzský tlak ve stoje s jednoručkou
10x22kg
10x22kg
10x22kg

Stahování horní kladky na triceps, kaštany
10x30kg
10x30kg
10x30kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak jsem přestal zapisovat, ale pokračuji pořád stejně. Dal jsem týden volno. Teď o víkendu mám Spartan Sprint a pak zase najíždím na klasický režim - posilovna 3x týdně a k tomu nějaké běhání, intervaly atd.

Po víkendu nejspíš přidám report ze závodu. Kdo chce, držte palce. Běžím v elitě, kde nás je jen pár, takže by i mohla být šance na nějaké slušné umístění, ale záleží, kdo se s jakou formou předvede. Odjíždím už dnes odpoledne, spát tam budu nejspíše ve stanu, tak doufám, že počasí aspoň trochu vyjde a nebude pršet úplně celou dobu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Táákže... Spartan na Slovensku byl pro mě takový průměr. Výsledek nic extra ale ani nějaký velký propadák. Pokazil jsem 3 překážky, takže 90 angličáků, což je na Sprintu prostě moc. Domů jsem si pak přivezl nějaký bacil, takže trochu pauza od tréninku. Teď už zase chodím pravidelně do fitka, ale běhat nemůžu. Trápí mě chodidlo (to s tím Slovenskem nesouvidí, už před tím jsem začínal cítit problémy). Viděl bych to na patní ostruhu nebo něco podobného. Teď s tím ale nikam nemůžu, protože 19.8.2017 mám dalšího Spartana a pak ještě jednoho v září. A pak si s tím nejspíše někam dojdu. Kdyby měl někdo nějaké tipy, tak zmírnit bolest tak je uvítám. Nebo jakoukoli zkušenost s něčím takovým...

Ať si tu jen nestěžuji a mám tu i nějaký trénink, tak něco přidám.


7.8.2017 (pondělí) - posilovna (ráno)

Tlaky na ramena ve stoje
10x20kg
10x30kg
8x40kg
6x45kg
4x50kg
3x55kg
4x50kg
6x45kg
8x40kg
10x20kg

Rozpažování v předklonu
10x10kg
10x10kg
10x10kg
10x10kg

Přítahy k bradě
10x malá osa
10x malá osa
10x malá osa
10x malá osa


8.8.2017 (úterý) - posilovna (ráno)

Shyby
10x já
8x5kg
6x10kg
4x15kg
3x20kg
4x15kg
6x10kg
8x5kg
11x já

Mrtvý tah
10x20kg
4x60kg
5x100kg
5x100kg
5x100kg

Veslování
10x50kg
10x60kg
10x70kg
8x80kg
8x90kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bezecke zranenia vyplyvaju bud z pretazenia, alebo zo zlej techniky behu, alebo z kombinacie oboch. Akou technikou behas?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přetížení? Nevím, neřekl bych. Špatná technika běhu? Dokonalá není to vím a pracuji (pracoval jsem) na tom. Ale nemyslím, že by jedno nebo druhé bylo hlavní příčinou. Trochu si myslím, že na to mohou nové běžecké boty. Sice jsou mi těsné, ale zároveň pohodlné, takže když se při běhu chodidlo trochu roztáhne, tak je pak nejspíše těsná více než je zdrávo. Trochu si teď vyčítám, že jsem si nenapsal, když jsem zaznamenal první potíže nebo první (viditelnou) změnu, ale myslím si, že to bude těmi botami, nicméně zpět už to nevrátím, tak je potřeba to teď řešit.

Hledal jsem na netu a vypadá to nějak takhle jen v menším měřítku: http://podologickaporadna.webnode.cz/sluzby/kostene-vyrustky/
Případně takhle: http://www.footsurgeon.com.au/achilles-tendinosis-victorian-orthopaedic-foot-ankle-clinic.html a já to mám přesně obráceně. Na pravé noze to je malé, na levé větší. Kdyby mě na té noze, kde je to větší nebolela klenba, tak bych řekl, že je to jen ztvrdlá (a tedy tlustější) kůže, ale když běžím, tak to první cca 1km dost bolí. Pak se to "srovná" a běží se mi dobře (pokud nešlápnu klenbou na nějaký kořen nebo něco podobného), ale další den se mi i dost bolestivě chodí. Nicméně tenhle popis už se starší, dlouho jsem neběhal, nevím jak je to teď, ale lepší to rozhodně nebude...


9.8.2017 (středa) - posilovna (ráno)

Dřepy
10x20kg
10x60kg
5x100kg
6x100kg
6x100kg

Zakování + předkopávání
jen tak lehce, to předkopávání jsem zkoušel jen na tu slabší (operovanou) nohu

Francouzský tlak ve stoje s jednoručkou
8x26kg
8x26kg
8x26kg
8x26kg

Stahování horní kladky na triceps
10x50kg
10x50kg
10x50kg
10x50kg

Bicepsový zdvih ve stoje s jednoručkami
6x20kg + 4x18kg
6x20kg + 4x18kg
kladiva
6x20kg + 4x18kg
6x20kg + 4x18kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked vela behavas - a ty vela behavas, musis si dat pozor na techniku a musis chodidla po kazdom behu strecovat. Cize este raz sa ta opytam - akou technikou behas? Cez patu, alebo cez spicku? Alebo inak - vynechavas, alebo nevynechavas clenok z procesu odpruzenia? Takto pred rokom sme sa o tom bavili (strana 7), ale nevyplyva z toho, ci si techniku behu zmenil, alebo nie. Ak stale behavas cez patu, netreba sa cudovat, ze ta boli. A to bud rad, ze ta boli len pata. ;)

Ale ked spominas bolestivu klenbu - minuly rok sa mi podarilo si presilit chodidlo, klenba pri behu zacala vzdy boliet... tri mesiace som si ani netukol, kym zapal nezmizol. Tenisky by samozrejme mali byt o cislo vacsie, chodidlo naberie objem a ked je stlacene v malom priestore, niekde sa to prejavi.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za zájem :-)
No, nevím jestli já hodně běhám. Na zdejší poměry jsem asi dost běhal, ale jinak mi to nepřijde, spíš se mi zdálo, že bych měl běhat asi tak 2x tolik, aby mělo cenu chodit na nějaké závody :-)

Běhal jsem přes patu. Pak jsem se na tom snažil pracovat, takže mírný předklon, boky tlačit dopředu a nohy nechávat běžet za tělem, došlap tedy pod tělo na špičku. Takhle teoreticky to vím, ale nedovedu se objektivně posoudit. Určitě jsem pokrok udělal, ale dokonalé to nebude, to je mi jasné. Plánoval jsem si spolupráci s běžeckým trenérem, abych zapracoval na technice i výkonnosti, ale než jsem se k tomu dostal, tak mě to teď úplně vyřadilo z běhání.

V každém případě si teď dávám od běhání i jiných pohybových aktivit (kromě posilovny) pauzu. Doma chodím úplně bos, v práci v pantoflích, jinak ve volných botaskách, pár hodin do týdne společenské polobotky. Dám tomu ještě třeba měsíc volno (kromě těch dvou Spartanů) a uvidím co dál.


10.8.2017 (čtvrtek) - posilovna (ráno)

Benchpress
10x20kg
8x60kg
6x80kg
3x90kg
3x90kg
3x90kg
3x90kg

Tlaky s jednoručkami hlavou nahoru
10x20kg
5x35kg
5x35kg
5x35kg

Peckdeck
10x50kg
10x50kg
10x50kg
8x40kg+8x25kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta technika vyzera podla popisu v poriadku. Ja osobne by som vynechal spartany a zbytocne nedrazdil zapal, ak tam je, nasadil kvalitnu klbovku na rychlejsiu regeneraciu tkaniv a zostal chvilu len pri posilke. A ak sa to do mesiaca nezlepsi, ist za ortopedom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučil bys nějakou konkrétní kloubní výživu? Nemám s ní téměř žádné zkušenosti, tak si rád nechám poradit...

11.8.2017 (pátek) - posilovna (ráno)
Mrtvý tah (sumo)
8x20kg
6x60kg
5x100kg
5x100kg
5x100kg

Přítahy v předklonu
10x20kg
10x40kg
10x40kg
10x40kg
10x40kg

Tlaky na ramena s jednoručkami
8x14kg
5x24kg
5x24kg
5x24kg
5x24kg

Rozpažování s předklonu
10x10kg
10x10kg
10x10kg
10x10kg

Bicepsový zdvih
6x20kg+4x18kg
6x20kg+4x18kg
kladiva
6x20kg+4x18kg
6x20kg+4x18kg

Poprvé jsem zkoušel sumo mrtvolu a docela dobré.


13.8.2017 - workout (odpoledne, venku)
Shyby
5x
5x5kg
5x10kg
5x15kg
5x20kg
3x25kg

Dipy
6x
6x20kg
6x20kg
6x20kg

Flying monkey bar

Dlouho mě lákalo vyzkoušet flying monkey, ale neměl jsem odvahu. Nakonec jsem zjistil, že to ale vlastně až tak těžké není a je to hlavně o hlavě.


14.8.2017 - workout + lehký běh (odpoledne, venku)
flying monkey + pár shybů a dipů (vše jen vlastní váha)

lehký běh s bráchou - konverzační tempo
Vzdálenost: 5,3km
Tempo: ??? (cca 6:00/km)

Schválně jsem neměřil ani čas, abych se nestresoval, vše úplně lehce na pohodu. Při pocitu bolesti nebo únavy zpomalení. Vzal jsem jiné boty. Sice nejsou vyloženě běžecké, ale jsou mi o dost volnější než ty bežecké a šlo to. Pata nebolela vůbec, jen jsem mírně cítil klenbu. Sice se chci co nejvíce šetřit, ale ty Spartany "musím" jít, takže to bylo tak lehce na rozběhání.


15.8.2017 (úterý) - posilovna (ráno)
Tlaky na ramena v sedě s jednoručkami
8x22kg
8x22kg
8x22kg
8x22kg

Předpažování

Rozpažování


Bicepsový zdvih ve stoje s jednoručkami
5x22kg+5x18kg
kladiva
5x22kg+5x18kg

Lehce, nic těžkého...


17.8.2017 (čtvrtek) - posilovna (ráno)
Mrtvý tah
8x20kg
8x60kg
5x100kg (sumo)
5x100kg
5x100kg (sumo)
10x100kg

Benchpress
10x20kg
8x60kg
2x90kg
3x90kg
4x90kg
5x90kg
10x60kg

Tlaky na ramena ve stoje
10x20kg
5x40kg
5x40kg


Začínám plánovat nějakou "objemovku" na podzim/zimu. U mě to nějaký velký objem stejně nebude, ale zaměřím se více na silové cviky (mrtvola, dřep, bench) a přidám na jídle. Ono to něco udělá... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak sa ti chce raz denne s jedlom zozrat 8 tabliet, odporucam Animal Flex. Ak si chces 4 tablety rozdelit do celeho dna, odporucam Joint-X. S inymi skusenost nemam, ale v zasade si mozes vybrat aj nieco uplne ine, dobra klbovka by mala obsahovat glukosamin, chondroitin a MSM.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady. Čekal jsem, zda bude ten Animal Flex skladem tady na Ronnie, abych to do sebe mohl nasypat najednou, ale skladem nebyl, tak jsem vzal Joint-X. Přidal jsem k tomu nějaké další vitamíny, tak uvidím. Dnes jsem to začal brát. Nic si od toho neslibuji, ale aspoň jako placebo by to mohlo zafungovat. A pokud to bude mít nějaký reálný účinek, tak jedině dobře.

19.8.2017 Spartan Race Sprint - Litovel (report)
Rozhodnut, že si to jdu užít, ale zase se úplně nechci procházet se na startu řadím tak do 1. třetiny naší vlny (Competition - hned za elitou). Jenže než se odstartuje, tak se do koridoru hrnou další lidí a tak už nestojím v první třetině, ale tak v první šestině. Nevadí, aspoň nebudu stát frontu hned na první překážce kousek po startu. Po 100m od startu jdeme plavat, takže se namočení nevyhneme, to aby se pak neběželo tak dobře. Potom dlouhá běžecká pasáž a sem tam nějaká zeď. Běžím opatrně v příjemném tempu. Pozici si zhruba udržuji, což mě těší, znamená to, že jsem dobře odhadl své síly a navíc, že jsem tak nějak v první pětině vlny a to jsme Competition, takže v Open vlnách by to bylo daleko lepší. V dálce vidím áčkové ručkování a balanc, takže držím volné tempo, abych měl stálou tepovku. Před balancem si ještě zvolňuji a pak čekám, až bude kladina volná, aby mi ji někdo svým pádem nerozhýbal. Do poloviny opatrně a pak už rychle na konec. Mám to a tím se dostávám před poměrně dost angličákujících lidí. Držím volné tempo, další voda, aby to ručkování nebylo tak jednoduché. Navíc začíná pršet. Opět dost lidí dělá angličáky. Všudypřítomná voda a mokro dělá svoje. Osahávám první tyč, abych zjistil jak moc to bude klouzat. Zjišťuji že hodně. Než dosáhnu na další tyč, cítím, jak mi ruka na které visím pomalu povoluje, ale přehmat se podařil. A ještě další asi 4, takže jsem nahoře. Dolů už na jistotu abych trefil zvoneček. Mám to. kontrolu čas a odhaduji, že jsme zhruba v jedné třetině, to by mohlo jít. Dál běžím o něco svižněji, ale opatrně kvůli chodidlu. A najednou tu máme oštěp. Zóna na angličáky je přeplněná. Tohle dát, tak si velmi polepším. Přitahuji oštěp, hledám těžiště, zaměřuji, napřahuji a házím. Sakra. Síla hodu, výška, vše jak má být, jen to bylo asi 10cm doprava. Škoda, takže jdu dělat svých 30. Stavím se hned před dobrovolníka, aby mě měl na očích a každých 5 hlásím na hlas. Po prvních pěti odchází jinam, protože vidím, že je dělám poctivě. Angličáky jsem zvládl dobře, ale dost mě to odrovnalo, takže další běž už o něco pomalejší a trvá mi to, než se rozběhnu. Dále už jen síť, voda, voda, nošení pytle ve vodě, kladka (na sprint poměrně těžká, ale pro mě v pohodě), multiring (raději jsem šel na jistotu přes lokty), plazení v bahně, velká zeď, šplh, dunkwall (podplavání zdi ve vodě), oheň a cíl. Jediné angličáky za oštěp mě docela mrzí, ale se svým výkonem jsem spokojen. Nejsem nějak hodně vyčerpaný, ale hned jak to jde zouvám boty, aby si noha odpočinula. Celkový čas jsem tipoval přes hodinu, možná k 1:10h, takže výsledný čas 53 minut mě překvapil. Prostě pohodový závod a výsledem mě utvrdil v tom, že kdybych trénoval běh, tak by to mohlo být daleko, daleko lepší, ale i tak jsem spokojen. Sakra, to jsem se rozepsal, to jsem ani nechtěl.
----------------------------------------------------------------------------------------------


Pak od pondělí (21.8.2017) klasicky posilovna 3x týdně. Zpětně už to vypisovat nebudu, ale po čase dám zase nějaké shrnutí.

Kdo čte log, ví, jak jsem na tom s běh áním, to teď moc nejde. Po posledním závodu na který jsem přihlášený (23.9.2017) zamířím k doktorovi. Co se týče stravy jím v podstatě jak se mi chce. Trénink y tak aby mě bavily. Nějaké dosavadní nejlepší výkony jsou asi:
Dřep : 5x130kg, 3x140kg, 1x150kg
Mrtvý tah : 4x150kg, 4x150kg
Benchpress : 1x100kg+5x80kg, 1x100kg+5x80kg, 2x100kg+4x80kg

Nehoním se za maximální vahou, ale posun tam nějaký je a to je pro mě hlavní. Když teď mám ale od běhání povinnou pauzu, tak do toho zkusím vnést nějaký řád. Jak do stravy, tak do cvičení. Zaznamenal jsem aktuální formu (váha, míry + foto), tak uvidím, kam se to bude hýbat. Vyzkouším Freimenův korte a k tomu "objemový" jídelníček. Zápis z tréninku dám na konci týdne asi i s aktuální formou. Možná i nějaký nástřel jídelníčku, aby, až si to tu jednou za X lez budu číst, jsem si mohl říct, jak jsem byl blbej :D ba, ne v poslední době se snažím trochu vzdělávat, takže nějaké malé povědomí o stravě už snad mám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AKTUÁLNÍ (ne)FORMA - váha 82,5kg
(před začátkem Korte, tudíž 3.9.2017. Moc se nefotím, takže jen na samospoušť. Světlo samozřejmě udělá hodně, to jsem neřešil, jen jsem si stoupnul pod světlo. Žádná konkrétní póza to není)

(po kliknutí jde zvětšit)

Můžete zhodnotit, co je potřeba zlepšit (jo, je mi jasné, že aby to nějak vypadalo, tak by bylo potřeba přidat tak 20kg). Z vlastního zaujatého pohledu by mi mohly i uniknout nějaké slabiny, takže můžete nějakou decentní kritiku :-)

---------------------------------------------------------------

JÍDELNÍČEK
Od té doby co jsem začal Korte (4.9.2017) se snažím hlídat stravu. Pondělí až pátek držím 3500kcal a nějaké rozumné hodnoty bílkovin, tuků a sacharidů. Víkendy nezapisuji, tam je kcal o něco méně.

----------------------------------------------------------------

Freimenův korte
Váhy jsem podsekl podle pocitu, tak uvidím, mělo by to být OK. Chodím cvičit vždy ráno. Od zhruba 6:35 do 7:40.

1.týden

Váhy:
Benchpress: 60kg
Dřep: 80kg
Mrtvý tah: 100kg


4.9.2017 (pondělí)
Dřep 6x6x80kg
Mrtvý tah 5x5x100kg
Bench press 5x5x60kg


6.9.2017 (středa)
Bench press 6x6x60kg
Dřep 5x5x80kg
Mrtvý tah 5x5x100kg


8.9.2017 (pátek)
Mrtvý tah 6x6x100kg
Dřep 5x5x80kg
Benchpress 5x5x60kg
Bicepsový zdvih ve stoje s jednoručkami 4x10x18kg
Francouzský tlak ve stoje s jednoručkou 4x10x24kg

---------------------------------------------------------------------

Zhodnocení prvního týdne: Upřímně jsem to čekal lehčí, ale zvládl jsem to docela dobře. Nohy rozbité celý týden. Trochu cítím spodní záda. Vše bez opasku. V prvních dvou trénincích jsem vynechal doplňky, protože jsem ještě měl strhanou kůži od lezení na boulderu. Váhu zapisuji po týdnu, ale vážím se téměř každý den. V průběhu týdne váha dost kolísala. Po konci týdne mám něco málo nahoře.

---------------------------------------------------------------------

Aktuálně už mám za sebou první trénink z druhého týdne (celý týden přidám pak najednou). Nohy už jsou v pohodě. Asi si zvykly na ten nápor, který před tím nebyl, to jsem nohy cvičil cca 1 týdně, teď najednou dřepy 3x v týdnu, ale už je to v pohodě. Spodní záda ještě trochu cítím, ale už je to také lepší. Opasek zatím stále vynechávám a rád bych ještě tento a příští týden, uvidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.týden

Váhy:
Benchpress: 70kg
Dřep: 90kg
Mrtvý tah: 110kg



11.9.2017 (pondělí)
Dřep 6x6x90kg
Mrtvý tah 5x5x110kg
Bench press 5x5x70kg
Rozpažování v sedě 4x10x8kg
Výpony na lýtka ve stoje 4x10


13.9.2017 (středa)
Bench press 6x6x70kg
Dřep 5x5x90kg
Mrtvý tah 5x5x110kg
Bicepsový zdvih v sedě s jednoručkami 4x8x16kg
Francouzský tlak ve stoje s jednoručkou 4x10x24kg


15.9.2017 (pátek)
Mrtvý tah 6x6x110kg
Dřep 5x5x90kg
Benchpress 5x5x70kg
Výpony na lýtka ve stoje 4x10
Rozpažování v sedě 4x10x8kg


Zhodnocení druhého týdne: Druhý týden za mnou. Na to, jaký je to stereotyp mě to pořád překvapivě baví a dokonce se na trénink vyloženě těším. Nohy jsou v pohodě, téměř je ani necítím. Všechna opakování v plném rozsahu, maximálně technicky. Mrtvola také OK. V kombinaci s dřepem to není úplně snadné, ale jde to. Bench zatím taky docela v pohodě. Těším se až přidám váhu a uvidím co to se mnou udělá. Opasek už asi raději vezmu. Tělesná váha stále pomalu leze nahoru. Jídlo držím zhruba stejné (3500kcal denně). Někdy je docela problém to ujíst, někdy je to v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - The Final Countdown Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: