Tlaky na ramena - technika



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tlaky na ramena - technika  Úvodní stránka -> Trénink -> Tlaky na ramena - technika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:29 am    Předmět: Tlaky na ramena - technika Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se jen optat, nikdy jsem nejezdil tlaky na ramena, chtěl bych to cvičit s jednoručkama a včera jsem to po několikáte jel. Chci se zeptat, jak to jezdit, jde mi hlavně o naklopení lavičky. Co jsem četl, je dobré mít lavičku spíše rovně aby to nebraly prsa, nejlépe 90 stupňů, ale kam se podívám, tam jedou borci s hodně nakloňenou. Zkoušel jsem oboje a u těch 90 stupňů jsem cítil řádně ramena, akorát jsem zvedal tak 8kg činky, jinak to bylo fakt těžké a u té nakloněné jsem zvedal víc , ale zase se mi zdálo že to tak neberou ty ramena. Co myslíte že je lepší používat ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je bezne, borci proste chteji zvedat hodne tak si daj operku niz a pak delaj neco mezi benchem a ramenana.
Ale striktne 90% bych nedoporucoval, nejpis na prvni naslednou zarazku, kdybych to mel rict v uhlech tak tipuju 70 - 80%
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty_cihi


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2017 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus dělat ve stoje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tlaky na ramena - technika
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: