Tréningový plán pre narurala



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tréningový plán pre narurala  Úvodní stránka -> Trénink -> Tréningový plán pre narurala
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lovlo12


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2022 8:39 am    Předmět: Tréningový plán pre narurala Odpovědět s citátem

Zdarec. Cvičím od 15 rokov s prestávkami 1 rok max 3 roky. Pred koronou som cvicil. Len ako zacala korona tak uz nie, momentálne sa do toho púšťam znova mam 25 rokov. Meriam 172cm. Vaha 105kg. Som viac tučný ako chudý neratam si momentálne kalórie
Ale co som si predtým pocital tak to vychádza pri mne 2500kcal.
Hodlam chodiť do posilňovne 3x do týždňa max 4.
Praca mimo fitka v automobylke na 3 smeny furt na nochah chodza denne. 5-10tis krokov ktore som napocital na mobile. Viem je to nad hodnotene

potrebujem poradiť s tréningovým plánom

Moj ciel je schudnúť tuk a nabrať svaly

Aky tréningový plán odporúčate. Rpt...Tbt. Či starting strenght dik
[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joel007


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2022 2:58 pm    Předmět: tréning Odpovědět s citátem

Ahoj no keď chceš začať tak musíš v prvom rade svoje telo nakopnúť aby upravilo metabolizmus a zvyklo si na tréning s činkami. Určite odporúčam začať s FULL-BODY tréningom. T.j. tréning 3 krát týždenne a vždy precvičiť celé telo. Môžeš trénovať Pondelok, streda, piatok a potom dva dni voľno alebo utorok, štvrtok, sobota a dva dni voľno.

V každom tréningu precvičíš celé telo to znamená každú svalovú partiu. Cvič 4 série na každú svalovú partiu. Je na tebe či si zvolíš na partiu jeden cvik o štyroch sériách alebo dva cviky po dve série. Rozsah opakovaní približne od 6 do 10.

Vyberaj základné viac-kĺbové cviky, pri ktorých sa zapája najviac svalových vlákien. Takto dostane tvoje telo tú najlepšiu hormonálnu stimuláciu - t.j. stimuluješ vylučovanie testosterónu, rastového hormónu a inzulínu. Jeden tréning by mal trvať cca 45 minút, nie viac ako hodinu. Snaž sa cvičiť v normálnom pokojnom tempe, pauzy medzi sériami daj približne 2-3 minúty.

Váhy na činke na začiatku mierne podsekni aby si bol schopný každý týždeň prihadzovať. Aj keď budeš váhu pridávať veľmi pomaly (kľudne aj len po 1 kg) to stačí, hlavne aby si zaznamenal týždenný progres a telo bolo pomaly nútené sa prispôsobovať.

Konkrétne typy na tréning môžeš nájsť na mojom osobnom blogu www.iron-body.sk

Dúfam že som aspoň trochu pomohol
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tréningový plán pre narurala
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: