Trenink pro slečnu začátečnici


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenink pro slečnu začátečnici  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Trenink pro slečnu začátečnici
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merrao


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A teď se člověk ale musí rozhodnout...oba vypadají stejně nabušeně, laik houby pozná čím toho dosáhl (jsem laik :D) jeden tvrdí toto druhý zas toto...
Většinou ti lidé budou veřit tomu, komu dali peníze :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:56 am    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Tracey napsal:
Věř mi, že i na strojích se dá pokazit hodně, kolikrát se divím, co u nás lidé dokážou vymyslet...

Přesně tak. Kdo neviděl, neuvěří. Kdysi jsem jedný dámě ve fitku radil, že ta kladka za hlavou se fakt nestahuje až do úrovně pod lopatkama... Odpověděla mi, že jí to tak poradil trenér. Tak jsem jí řekl, že já jsem shodou náhod taky trenér a že takhle se to cvičit nemá, ale zjevně jsem nevzbudil dostatek důvěry, protože dotyčná zarputile tu kladku až někam k prdeli tahala dál


tahle k nam chodi taky, obdivuju hypermobilitu ramen a loktu

mozna by jsi na sebe mel nahodit nejake znackove hadry a nagelovat vlasy, pak by jsi byl duveryhodnejsi

to M: Cizovi bych neveril uz proto, ze rika, ze je nutne cvicit drepy, mrtve tahy a nedovoluje 20 serii izlovanych bicepsovy zdvihu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:02 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

:D Petře, znáš ten videoklip LMFAO - Sexy and I know it? je tam takovej černoch - Alistair Overeem - hrozně velkej... sem si teď na jeho místě představil CIZA :D


Jinak ten příklad od CIZA se děje evidentně všude, já to viděl už dvakrát a je to právě jeden z těch cviků, kdy jsou ty úhly tak nebezpečný, že nechápu, jak jim to někdo poradil...
nahoru
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 12:05 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
:D Petře, znáš ten videoklip LMFAO - Sexy and I know it? je tam takovej černoch - Alistair Overeem - hrozně velkej... sem si teď na jeho místě představil CIZA :D


Jinak ten příklad od CIZA se děje evidentně všude, já to viděl už dvakrát a je to právě jeden z těch cviků, kdy jsou ty úhly tak nebezpečný, že nechápu, jak jim to někdo poradil...


pustil jsme si to a predstavil Ciza, jak pritom kouka pres ty jeho brejlicky
brecim smichy
snad me nezabije

ze by aktivne vykonavaly pohyb v maximalnim rozsahu pohybu?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenink pro slečnu začátečnici Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: