Trenink



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenink  Úvodní stránka -> Trénink -> Trenink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jake38


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 6:59 pm    Předmět: Trenink Odpovědět s citátem

Zdravím,

napadl me, az zhodnotite a prectete uznate ze asi zybtecnej a nesmyslnej, napad... Co jsem nacetl atd., tak pokud je to pravda, sval se cca regenruju asi 2 - 3 dny, a kdyz ejdete tydenni split, tak ho defakto tech zbylejch 4 - 5 dni setrite... Tak sem si zkusil sestavit takovej split, kdy bych chtel vsechny partie tela (krom ramen, ktery se mi tam nevesly 2x, ale mysim ze dostaavaj dost zabrat, kdyz jedu bicak, tricak, mrtvej tah, prsa...) cvicit do jednoho pracovniho tyden (pondeli az patek)... Ale jelikoz tedkom nemam tolik casu a financi, nechce se mi kupovat mesicni permica (protoze na 10 vstupu uz se mi nevyplati) a chodit 4x tejdne nemuzu, slo by to takhle (coz o to, slo, ja to tak rozdelil a mysim ze v pohode) rozdelit na po, st, pa s tim, ze bych to tedy jak sem rek, vse zacvicil 2x do tydne a nebylo by to uplne zbytecny cviceni... ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, pokud budes chodit 3x tydne, kazdou svalovou partii procvic 2x, je to optimalni. Jeste by me zajimalo ten tvuj konkretni treniknovy plan, jak sis to rozdelil.

Jinak co se tyka te regenerace svalu, tak to neni az tak uplne presne, co pises. Jsou 2 veci - rust a regenerace. Teorie uvadi, ze zvysena proteosyneza ve svalech trva po treninku 24-48 hodin, tzn. ze sval teoreticky tuto dobu roste, regenerovat ale muze mnohem dele v zavisloti na tom, jak ho znicis, na strave, tvych regeneracnich podminkach, regeneracnich schopnostech atd....Ale to je vse jek "krasna" teorie, praxe muze byt zase trochu jina, takze bych to bral s rezervou.

A pokud mozno, pis trochu srozumitelneji ne jak nejakej retard.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gryf212


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To by mě taky zajímalo jak vypadá přesný plán..

Jinak draper má fakt pravdu s tím psaním (páté přes deváté). Kdybych se nenudil tak bych to snad ani nedočetl..
_________________
jolanda, be cool :D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenink
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: