Trénink v podobě full body + diskuze o celkovém cvičení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink v podobě full body + diskuze o celkovém cvičení  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink v podobě full body + diskuze o celkovém cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
UniMore


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 12:03 pm    Předmět: Trénink v podobě full body + diskuze o celkovém cvičení Odpovědět s citátem

Ahoj!

Tak jsem se dočetl že full body je nejlepší volbou na první rok - dva cvičení, někdo ho jezdí i dýl a přináší s sebou dost kladných věcí, co jsem se tak dočetl, jako je například zvýšení testosteronu při cvičení full body s těžšími váhami po max 10 opakování. Chtěl bych vědět co si o tom vy myslíte? Příspěvek není psaný jen pro mě, ale pro všechny aby se tu mohli rozepsat, jak cvičí co je baví nejvíc. Já jsem narazil na Full body tréninkový plán a chci ho zkusit, kdyby to někoho zajímalo tak ho dám dolů a klidně k tomu může kdokoliv napsat nějaké poznámky.

Splity jsem zkoušel asi měsíc a rychle od toho utekl Prsa + Biceps, Triceps + ramena atd... 1 partie na 1 týden absolutně nevyhovující a nedostačující, zkoušel jsem /Ramena+Prsa+Biceps/Záda+Triceps/Nohy/ tedy.. ABC trénink, trénink mi vyhovoval, ale jel jsem ho nějakých 5 - 6 měsíců a to bylo taky moc, takže teďj sem se rozhodl zařadit Full body trénink. Cvičím dva roky a myslím, že každý ze začátku dělá pokusy a s tím i chyby, chci si přijít na způsob, který mně a tělu bude vyhovovat co nejvíc, ono by prospělo mít vedle sebe i sparinga, ale s mými kamarády a mým okolí to je vzácnost :D Takže jezdím sám a ten trénink není 100% jako se sparingem podle mě. Co vy? Cvičíte radši solo nebo se sparingem?

Tady je ten trénink
Asi první věc co bych k tomu chtěl říct je ta, že si dávám po každé sérii 40 - 50 sekund pauzu a po každém cviku to je 1 a půl minuty
Dávám 3 - 4 série po 8 - 12 opakování s váhou, abych šel skoro do selhání (myšleno tak, že mám 1 opakování v rezervě).

Pondělí
Military press
Bench press
Přítahy tyče v předklonu
Bicepsový zdvih
Francouzský tlak v sedě
Dřep
Lýtka
Mrtvý tah
Sed lehy

Středa
Tlaky na ramena
Dipy
Přítahy
Bicepsový zdvih - jednoručky
Francouzský tlak
Přední dřepy
Lýtka
Zvedání těla na záda
Zvedání nohou ve visu

Pátek
Přítah činky k hlavě - na ramena
Bench/jednoručky na šikmé lavici
Přitahy jednoručky na záda
Bicepsový zdvih
Francouzský tlak
Předkopávání
Lýtka
Sed lehy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten trenink je totalni nesmyslny paskvil. Konina...

Precti si nejaky clanek a nevymyslej kolo. Vsechno podstatne o cviceni uz za tebe vymysleli lidi, kteri tomu rozumeli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UniMore


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink je od Steva Reevese
Já bych si po 2 letech cvičení sám nevymýšlel trénink

http://kulturistika.ronnie.cz/c-12345-muscle-fitness-6-2012-steve-reeves-kral-harmonie.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I kdyby ten trenink byl podle Jezise Krista, tak je to hloupost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UniMore


PříspěvekZaslal: po březen 26, 2018 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo, díky za připomínky, připadalo mi to dobře ale dám na tebe a podívám se po něčem lepším
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 27, 2018 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fulbody trening nemusi znamenat a vetsinou ani neznamena mit cvik na kazdy sval
naopak
vybiras cviky u kterych se zapoji maximum svalovych skupin, takze muzes mit ve FB tri cviky (drep, horni tlak a horni tah), dva ( mrtvola a kliky na bradlech) a dokonce i jeden ( nadhoz=premisteni + push press) a jako trening ti to staci
nektere partie muzes uplne s kliden vynecham v celem bloku (trapezy, predlokti, lytka, ruce) a jine omezit, protze se zapojuji jako asistencni (ramena, bricho)
pokud bych mel vybirat FB programy, tak googluj stronglift, korte, bear...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink v podobě full body + diskuze o celkovém cvičení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: