Tribulus Terrestris - názory na užívání


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tribulus Terrestris - názory na užívání  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Tribulus Terrestris - názory na užívání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Swiss_tomas


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:30 pm    Předmět: Tribulus Terrestris - názory na užívání Odpovědět s citátem

Zdravim vas.
Mate pozitivni nazory na uzivani prirodniho anabolika Tribulus?
Uvazuji o koupi, tak bych se chtel seznamit s jinymi nazory nez s tim mym, ktery je spise pozitivni.
Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty zkušenosti záleží od věku uživatele a také od dávek (což pak ještě souvisí s konkrétním zvoleným produktem). Kolik Ti je...?

--
Jinak topic přesouvám spíše do sekce Začátečníci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Swiss_tomas


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, je mi 30...takze ten vek by mel byt ok...
Samozrejme uvazuji o 2 tabletach denne v horizontu cca 2-3 mesicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si dva roky uberu, tak nám je stejně a když tribulus používám, dávám 8 kapslí á 500 mg 90procentního extraktu; určitě ale rozděleno do více menších dávek denně.

Každopádně kdybych ho měl doporučit dál (což s klidem udělám, protože mi příjemně funguje), určitě bych začal na dávkování nižším (třeba 2 - 3 kapsle) a podle potřeby a pocitu bych to případně navyšoval (ale tím slovem "případně" i říkám, že to navýšení vůbec nemusí být nutné).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lada78
Anonymní


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rocnik 78, Tribulus (konkretne https://obchod.ronnie.cz/s-4661-tribulus-terrestris-90-fair-power.html) jsem bral po nekolika letech cviceni poprve vloni, kdyz jsem mel kreatinovou pauzu (davkovani 3x2tbl denne cca 2mesice) a nebyl jsem z toho suplementu prilis nadseny. U me se projevily snad vsechny mozne negativni ucinky spojene se skokove zvysenou hladinou testosteronu v tele, kdy jsem byl protivny, vybusny, v kombinaci s alkoholem nepredvidatelny (hlavne den po), doma caste konflikty s pritelkyni zalozene na tom, ze muzsky jsou z marsu a zensky z venuse, apod. Po vysazeni se behem tydne vse zase srovnalo. Narust sily a regenerace byla zhruba srovnatelna s najezdem po pauze na kreatin. Rozhodne funguje, ale nekdo ma holt "stesti" na vedlejsi ucinky...
nahoru
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lada78 napsal:
Jsem rocnik 78, Tribulus (konkretne https://obchod.ronnie.cz/s-4661-tribulus-terrestris-90-fair-power.html) jsem bral po nekolika letech cviceni poprve vloni, kdyz jsem mel kreatinovou pauzu (davkovani 3x2tbl denne cca 2mesice) a nebyl jsem z toho suplementu prilis nadseny. U me se projevily snad vsechny mozne negativni ucinky spojene se skokove zvysenou hladinou testosteronu v tele, kdy jsem byl protivny, vybusny, v kombinaci s alkoholem nepredvidatelny (hlavne den po), doma caste konflikty s pritelkyni zalozene na tom, ze muzsky jsou z marsu a zensky z venuse, apod. Po vysazeni se behem tydne vse zase srovnalo. Narust sily a regenerace byla zhruba srovnatelna s najezdem po pauze na kreatin. Rozhodne funguje, ale nekdo ma holt "stesti" na vedlejsi ucinky...


Laďo, co ti to proboha prodali ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mě taky po třicítce a cítím ho.
Hlavně origo bulharský s kombinací Aveny sativy systémem 5dnů on 2dny off.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swiss_tomas


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Když si dva roky uberu, tak nám je stejně a když tribulus používám, dávám 8 kapslí á 500 mg 90procentního extraktu; určitě ale rozděleno do více menších dávek denně.

Každopádně kdybych ho měl doporučit dál (což s klidem udělám, protože mi příjemně funguje), určitě bych začal na dávkování nižším (třeba 2 - 3 kapsle) a podle potřeby a pocitu bych to případně navyšoval (ale tím slovem "případně" i říkám, že to navýšení vůbec nemusí být nutné).


mam v merku Trib-650 od Dymatize
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swiss_tomas


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Je mě taky po třicítce a cítím ho.
Hlavně origo bulharský s kombinací Aveny sativy systémem 5dnů on 2dny off.


citis ho vice v posilovne nebo doma
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Swiss_tomas napsal:
mam v merku Trib-650 od Dymatize


Dymatize je společnost, která má z mého pohledu dobu své největší slávy dávno za sebou. U svého Trib-650 krom obsahu "650 mg něčeho" neuvádí vůbec nic (což je bohužel předpoklad třeba 40procentního extraktu). Zkus možná zauvažovat o něčem jiném. Máš-li možnost koupit české produkty, pak dva níže přikládám, pokud ne, tak třeba ten Weider jako třetí v pořadí.

https://obchod.ronnie.cz/s-2782-bulgarian-tribu-90.html
https://obchod.ronnie.cz/s-4661-tribulus-terrestris-90-fair-power.html
https://obchod.ronnie.cz/s-1254-tribulus-terrestris-extra-80.html

Případně určitě najdeš i jiné dobré. Ale já tedy mezi ně Dymatize neřadím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechny tyto vyse jmenovane preparaty uvadi pouze celkovy obsah saponinu a ne obsah saponinu protodioscinu o ktery jde predevsim.

Cekal bych, ze bude doporuceno spise toto:

https://obchod.ronnie.cz/s-3346-vemoherb-tribulus-terrestris.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jak od koho, ze jo..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, ten je prý také fajn, ale já ho neměl a ani nemám přímou referenci od někoho blízkého, tzn. při výčtu mě nenapadl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem četl, tak nejlepší z nejlepších je Tribestan přímo od bulharské farmaceutické firmy Sopharma, která snad tento doplněk i "vynelazla" a rozšířila. Ovšem tady si něco člověk připlatí a z dostupnosti v ČR taky asi nic moc.

http://www.tribestan.com/

Ale Extrifitu v ČR bych se taky nebál.


Naposledy upravil Spazik dne st leden 09, 2013 11:18 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Co jsem četl, tak nejlepší z nejlepších je Tribestan přímo od bulharské farmaceutické firmy Sopharma, která snad tento doplněk i "vynelazla" a rozšířila. Ovšem tady si něco člověk připlatí a z dostupnosti v ČR taky asi nic moc.

http://www.tribestan.com/


citace z vyse uvedeneho odkazu na VemoHerb TT:

"V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem protodioscinu: VemoHerb Tribulus Terrestris (60 % protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54 - 55 % protodioscin/protogracilin)."

Tribestan a VemoHerb TT bych asi radil na stejnou uroven (tzn. TOP produkty), ale je to jen muj osobni dojem, ktery nemam nicim skutecne objektivnim (krom reklamnich kecu) moznost dolozit.


Naposledy upravil duke.dukem dne st leden 09, 2013 11:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tribulus Terrestris - názory na užívání Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: