TUF 17: Jones vs Sonnen *spoil*


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TUF 17: Jones vs Sonnen *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> TUF 17: Jones vs Sonnen *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:03 am    Předmět: TUF 17: Jones vs Sonnen *spoil* Odpovědět s citátem

první epizoda zanáma, ještě jsem nesledoval, ale odpoledne budu muset, dýl bych to nevydržel

Věřím Danovi, že to bude ta nejlepší série


Naposledy upravil guruhonza dne st únor 06, 2013 8:21 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Tom3


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No v té minulé bylo hodně namachrovaných magorů, tak snad tady to bude lepší
Kde se na to díváš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

všechno vždy stahuju přes torrenty, je to nejrychlejší
nahoru
ursus.


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten brutalny knockout dostane ten vysoky, v tom poslednom zabere stal pred sanitkou typek s trickom team sonnen! conspiracy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wohoooo.... Sonnen má Tora, takže Team Sonnen all the way

supr epizoda
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj začína to parádne, vôbec prijde mi aj produkcia oveľa profesionálnejšia, dúfam, že budú aspoň o fúz lepšie ratingy, táto sezóna vyzerá sľubne a áno, Team Sonnen all the way!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní epizoda, hlavně se mi líbí ta kamera, kde zabíraj obličeje figterů zblízka. Taky zpomalené záběry některých úderů vypadaly efektně. Trochu je mi líto, že Uriah Hall šel k Sonnenovi, chtěl jsem vidět, co by se od Jonese naučil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spoil pic alert

nahoru
ursus.


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 3:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Parádní epizoda, hlavně se mi líbí ta kamera, kde zabíraj obličeje figterů zblízka. Taky zpomalené záběry některých úderů vypadaly efektně. Trochu je mi líto, že Uriah Hall šel k Sonnenovi, chtěl jsem vidět, co by se od Jonese naučil.


neviem preco, ale ja mam taky citak ze chael je ovela lepsi trener, zvykne to tak byt s tymi wrestlermi, oni aj uz pocas kariery trenuju deti casto atd, plus tie jeho motivacne reci..

jones ma proste super atlet, genetiku nenaucis, a autorita 25 rocneho chalana no..

aj ked mozem sa mylit, hlavne ked oni maju spolu tych asistentnych trenerov a ked tam jon zobral winklejohna, tak je to o inom
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak cheal robí dosť často tréningové semináre pre mládež a pod. + je pozývaný aj ako motivačný rečník, takže v tomto mám jasno, ale uvidíme, ako sa to vyvŕbi, v konečnom dôsledku je to aj tak o fighteroch, ktorých si vybrali.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsme včera sázeli. jeden kámoš dal Hala, další Zaka Cunningse, jeden dal týpka co vyhrál poslední zápas, už nevím jak se jmenoval, a já vsadil na nabušenýho velkýho černocha co vyhrál submission, vypadal že ground game umí. tak jsme zvědaví :-)
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SFUCC


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:27 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

tak tahle sezóna je solidní krok dopředu pro UFC dostat MMA do mainstreamu nejen v USA..už se nemůžu dočkat dalších epizod..jinak souhlasím s každým kdo řek že Chael má lepší tým (alespoň podle prvního dojmu) a že je lepší coach to už všichni věděli předem..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tipujem toho kaia greena, čo tam majú, ten mal strašné pumelice a zdalo sa, že ani zem mu nie je cudzia
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SFUCC


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:49 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

No podle mě to vyhraje někdo z Chaelova týmu (Hall nebo Tor)...líbí se mi ten dvoumetrovej anglán, ale když jste tu psali že dostane ten brutal KO jak řikal Dana, tak je mi ho líto, protože si vybavim něco jako, když dostal Stefan Struve od Travise Browna superman punch to pro tu hlavu neni nic moc, když padá z takový výšky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som si to pustil ale ked som pocuval Chaela ako je to ten najvacsi a najtazsi turnament aky mozes existovat...

Jedine co ma bude zaujimat su fighty a vsetka reality show okolo si mozu nechat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TUF 17: Jones vs Sonnen *spoil* Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: