UFC 126 *spoil, dikuze*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 126 *spoil, dikuze*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 126 *spoil, dikuze*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vítěz main eventu:
Anderson Silva via TKO/KO
44%
 44%  [ 11 ]
Vitor Belfort via TKO/KO
32%
 32%  [ 8 ]
Anderson Silva via submission
20%
 20%  [ 5 ]
Vitor Belfort via submission
0%
 0%  [ 0 ]
Anderson Silva via decision
4%
 4%  [ 1 ]
Vitor Belfort via decision
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem čekal, že Jones vyhraje, ale že s takovouhle převahou, to fakt ne. Překvapila mi jeho ground game... Když jsem si ho dřív vybavil, tak mě nenapadlo, že v mu to tam jde tak dobře, ale teď se ukázal.

Title shot si určitě zaslouží, jen je mi pořád líto tý jedný prohry co má, za diskvalifikaci... takový krásný skóre 13-0 mohl mít :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A jak tam Belforta sbíral ze země nevypadalo, že by mezi nima byla nějaká jooo nevraživost. Jak jsem psal, ty UFC kašpárkoviny před fajty mi prostě přijdou jako jasně zrežírované.


Kdo ví, co by dělal, kdyby to bylo naopak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
ja si nemozem pomoct ale tak ako vypina Silva superov je ako z nejakej rozpravky , stale sa mi premieta hlavne zapas s forestom, teraz toto, pravdepodobne tento kop mal mierit uplne niekde inde ale vzdy supera zasiahne tak ze to je KO a takto je to zapas za zapasom, proste nechapem


toto ma presne napadlo ked som si pozeral ten kick, to je prost uplne neuveritelne jak mu to tam napasoval nadherne KO
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemám slov, nevyšiel mi ani jeden typ :D
bader v jones, ten jones je fakt neskutočný, myslel som že sním bude stáť, on ho subne...shogun bude mať čo robiť, fakt skvelý zápasník, a to som veľký Baderov fan
griffin v franklin, pekný zápas, skvelý rešpekt na konci, tak to má byť
belfort v silva, wow, dúfal som že to bude aspoň na tri kolá, keď sa to začalo rozbiehať, poslal ho k zemi tak, že som len pozeral...po zápase so Sonnenom som dúfal, že ho vitor vypne...ale tak ukázal, že to stále vie, ako pravý šampion
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Silva me uz zacina srat s tim jak je dobrej A Jones to bude druhej Silva takze ten me sere taky, je dobrej jako prase ale ten styl nesnasim, Snad mu da Mauricio poradnej liskanec az mu budou trenky maly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to Jonese az tak super nevidel, jo je to velky talent ale Bader si to cele posral sam hlavne v prvom kole sa na zemi motal jako dazdovka, v druhom kole uz bol neisty a nevedel co ma robit, ako skracovat vzdialenost, tak to skusal TD ale na taku vzdialenost Jones ma dobre oko a prehlad ale dnes mu to Bader pekne ulahcil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jones má hlavně neuvěřitelnou výhodu ve stavbě těla. Dlouhý ruce (snad nejdelší dosah v jeho váhový kategorii) a nohy + jeho výška => snazší a efektivnější údery kolen, loktů a výhoda při různých submission.
Má prostě nejlepší predispozice, co může mít + je jeden z nejlepších ve svý divizy už ve věku 23 let... tj v tomto sportu bude ještě hodně dlouho, pokud se mu nic nestane.
Vidim to tak, že pokud mu Shogun neda KO, tak ho Jones smete.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiMatteo


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Jones má hlavně neuvěřitelnou výhodu ve stavbě těla. Dlouhý ruce (snad nejdelší dosah v jeho váhový kategorii) a nohy + jeho výška => snazší a efektivnější údery kolen, loktů a výhoda při různých submission.
Má prostě nejlepší predispozice, co může mít + je jeden z nejlepších ve svý divizy už ve věku 23 let... tj v tomto sportu bude ještě hodně dlouho, pokud se mu nic nestane.
Vidim to tak, že pokud mu Shogun neda KO, tak ho Jones smete.


naprosty souhlas. myslim, ze v countdown show dokonce zaznelo, ze ma nejdelsi dosah snad ze vsech fighteru v UFC.
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Footer


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deemao napsal:


btw. Jones neudělal váhu? Neviděl jsem celé vážení, ale na infu před zápasem měl 206 lbs.


Jones váhu udělal, v UFC je 1 libra tolerance... Přitom mě ještě pobavil Mike Pierce, kterej chtěl fightovat s Thiago Alvesem, protože nesnaší ty co nenavážej, přitom to teď sám nezvládl...
_________________
"Every punch I throw has got a bad intentions behind it." - Shane Carwin

can be seen at:
www.pentagym.net
www.mmachomutov.cz
www.thaiboxingcv.eu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Steven Seagal říká - to já ho (Silvu) naučil ten kop! :-)
http://video.aol.com/aolvideo/fanhouse/steven-seagal-ufc-126-post-fight-interview/778903414001

EDIT: Sorry, už to tu je...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Champ Anderson Silva: $200,000 (includes no win bonus)
def. Vitor Belfort: $275,000

Forrest Griffin: $275,000 ($150,000 win bonus)
def. Rich Franklin: $75,000

Jon Jones: $140,000 ($70,000 win bonus)
def. Ryan Bader: $20,000

Jake Ellenberger: $32,000 ($16,000 win bonus)
def. Carlos Eduardo Rocha: $8,000

Miguel Torres: $56,000 ($28,000 win bonus)
def. Antonio Banuelos: $9,000

Donald Cerrone: $36,000 ($18,000 win bonus)
def. Paul Kelly: $19,000

Chad Mendes: $19,000 ($9,000 win bonus)
def. Michihiro Omigawa: $8,000

Demetrious Johnson: $10,000 ($5,000 win bonus)
def. Norifumi Yamamoto: $15,000

Paul Taylor: $36,000 ($18,000 win bonus)
def. Gabe Ruediger: $8,000

Kyle Kingsbury: $20,000 ($10,000 win bonus)
def. Ricardo Romero: $10,000

Mike Pierce: $28,000 ($14,000 win bonus)
def. Kenny Robertson: $6,000

...For example, as previously reported, UFC officials handed out additional $75,000 UFC 126 bonuses to Silva (KO of the Night), Jones (Submission of the Night), and Cerrone and Kelly (Fight of the Night).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

The truth behind Anderson Silva training with Steven Seagal

By the online brazilian MMA magazine PVT #15, pp. 25/26:

"The declaration of the champion Anderson Silva (Seagal helping him with the amazing kick) was contemplated with humor by the fans, who knows that the actor was at most twice with the brazilian.

The approach between the two was actually a marketing maneuver planned by the agent of Anderson, Jorge Joinha, to give more visibility to it's champion in the american media. The plan worked very well in the first stage, the problem was in the wrong dose and reached the absurdity of assigning a brilliant victory by the biggest name in the MMA of all time to a "Master of Hollywood" who never climbed in the ring. The worst of all is that Seagal, perhaps influenced by some of his films, belived and even stated in several interviews after the fight that "He (Anderson) did everything the way i taught him and made me very proud". For God's sake..."


hehehehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 126 *spoil, dikuze* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: