UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nick Diaz vs. Carlos Condit
Nick Diaz
58%
 58%  [ 10 ]
Carlos Condit
41%
 41%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
owar


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HerrFlick napsal:
http://lockerz.com/s/181044602 Nelson po zápase

peknej cut..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Werdum pekne, ja treba na ten jeho postoj cumim, moc jsem neveril, ze bude pro UFC aktraktivni. On ma, myslim, v UFC HW divizi nejlepsi zem, podle me by zasukoval kazdeho, ale ze takhle presvedcive uboduje Nelsona, to jsem necekal. Ja jsem na nej zvedavy, uz to mermomoci nebude drzet na nohach jak pri prvnim UFC angazma, plus kazdy kdo ho vezme na zem, treba vystavnim TD, tak riskuje triang, gogoplacku, nebo podobne. Podle me ty jeho slova o pasu nemusi vubec byt jen slova.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Fabricio se stand upem celkem překvapil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Bazzy: Aneb zrodila se nová legenda: Natural Born Runner!!!
Ten obrázek ale přesně vystihuje ten fight a ještě se potvrdilo přísloví: Kdo uteče, vyhraje! :D

BTW chtěl jsem ten zápas zkouknout znova, ale nedokázal jsem to vydržet už ani první kolo. Greg Jackson u mě hodně klesnul. Condit zase nasliboval jakej to bude nářez a bylo to 5 kol běhání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 3:08 pm    Předmět: Diaz-Condit Odpovědět s citátem

Nechápu, proč se lidi čertí nad výsledkem, ba dokonce jsem už četl konspirační příspěvky, jak kdosi cosi chce, aby to měl GSP snažší (nevím, jestli tady, nebo na extraroundu). Probůh...! :D Je tohle možný? Ptám se.
Když jsem to já sledoval, tak už od prvních chvil, jsem si říkal: " Kurňa, jestli se ten Diaz tam bude takhle líně flákat a nechat na sebe bodovat, tak to snad může doufat jedině v KO nebo sub. " Po 3.kole už jsem si říkal: " Sakra, proč nejde na sub? Na co čeká, nebo co chce jiného dělat?" No, zkrátka, Diaz sice kontroloval střed, ale Condit měl skvělý pohyb, úniky, kombinace s výpadem a stažením se a Diaz asi pořád doufal, že se stane zázrak. Mimochodem, když tam Diaz začal dělat ty svoje opičky uprostřed fightu, musel jsem se jenom smát a osobně, být to možné, strhnu mu za nesportovní chování- bylo to trapné. Každopádně viděl, že vysněné přestřelky se nedočká, přesto zůstal pasivní a pokus o sub 30s před koncem, to už opravdu moc nezachrání... Škoda, protože než to začlo, tak byl můj favorit, a to i přes to, že má nejspíše nějaký psychický problém z dětství. Měl mé sympatie.....ty však po 10 minutách zápasu byly ty tam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mictian: to by me zajimalo co bys radsi videl jako budoucnost mma, utikaci, opatrnej bodovaci styl nebo ty diazovy prestrelky? V jednom fightu to pretrpim, ale aby se z toho stal dalsi otukavaci HW profi box... . Pekna nuda, na vitezstvi Conditovi kaslu, pokud se nedokaze souperi postavit celem, ale radeji strikovat z ústupu, tak ať si to svoje "vítězství" užije.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
mictian: to by me zajimalo co bys radsi videl jako budoucnost mma, utikaci, opatrnej bodovaci styl nebo ty diazovy prestrelky? V jednom fightu to pretrpim, ale aby se z toho stal dalsi otukavaci HW profi box... . Pekna nuda, na vitezstvi Conditovi kaslu, pokud se nedokaze souperi postavit celem, ale radeji strikovat z ústupu, tak ať si to svoje "vítězství" užije.


Smiř se s tim, že Diaz nepředvedl, krom velkých řečí a pošklebů, nic. Když viděl, že mu jeho styl nevnutí, měl zkusit zem... ale co, už je pozdě to rozebírat. Není to ulice, ale ring, takže si musí zvykat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou zmenou gameplanu mas pravdu, jenze je to Diaz, ma urcitou mozkovou latency..:-) A nema to smysl resit, Conditovi ale fandit nehodlam. Radsi se znovu podivam na Henderson - Rua, ti do toho aspon dali vsechno.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však čo im iné ostávalo, ked to bolo už po novom na päť kôl ako main event, posledné dve mleli z posledného obaja, čo však nič nemení na tom, že to bol asi fakt naj fajt min. roka, aspoň pre mňa. Neviem zas by som ten conditov výkon až tak nedegradoval, na Diazovu taktiku nepristúpil, stále sa snažil vracať do stredu ringu, nenechal sa natlačiť na cage a otĺkavať.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
mictian: to by me zajimalo co bys radsi videl jako budoucnost mma, utikaci, opatrnej bodovaci styl nebo ty diazovy prestrelky? V jednom fightu to pretrpim, ale aby se z toho stal dalsi otukavaci HW profi box... . Pekna nuda, na vitezstvi Conditovi kaslu, pokud se nedokaze souperi postavit celem, ale radeji strikovat z ústupu, tak ať si to svoje "vítězství" užije.


To je jak vyčítat Overeemovi, že se nedokázal postavit Werdumovi čelem a nešel s ním na zem. Nebo vyčítat Coutureovi, že s tím boxerem Toneym nešel do přestřelky, ale šel mu hned po nohách jako srab. To je prostě celý smysl MMA kde každý bojuje takovými zbraněmi které mu jdou nejlíp a jsou proti soupeři nejúčinnější. Kdo chce umělecký dojem tak by si měl vybrat jiný sport nebo akční filmy.
Pro mě to byl zápas naopak pěkný a celou dobu jsem byl napjatý jako struna. Určitě lepší než když jdou dva borci do přestřelky, za 10s jeden padne a je konec tak jako Santos vs Velasques.
Jinak u mě každý zápas kde není jednoznačná převaha jednoho je vždycky remíza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 5:51 pm    Předmět: Re: Diaz-Condit Odpovědět s citátem

Mictian napsal:
Nechápu, proč se lidi čertí nad výsledkem, ba dokonce jsem už četl konspirační příspěvky, jak kdosi cosi chce, aby to měl GSP snažší (nevím, jestli tady, nebo na extraroundu). Probůh...! :D Je tohle možný? Ptám se.
Když jsem to já sledoval, tak už od prvních chvil, jsem si říkal: " Kurňa, jestli se ten Diaz tam bude takhle líně flákat a nechat na sebe bodovat, tak to snad může doufat jedině v KO nebo sub. " Po 3.kole už jsem si říkal: " Sakra, proč nejde na sub? Na co čeká, nebo co chce jiného dělat?" No, zkrátka, Diaz sice kontroloval střed, ale Condit měl skvělý pohyb, úniky, kombinace s výpadem a stažením se a Diaz asi pořád doufal, že se stane zázrak.
citace:
Každopádně viděl, že vysněné přestřelky se nedočká, přesto zůstal pasivní a pokus o sub 30s před koncem, to už opravdu moc nezachrání...

presne tak..jackson to vymyslel perfektne a condit to zvladl velmi dobre provest..proste diaz si to prohral sam, ze nedokazal neco proti tomu udelat..a ze jsme v poslednim kole videli, ze by to i slo..ale to uz bylo fakt prilis pozde..nick ted breci na spatnym hrobe..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MalajskyTygr napsal:
Jinak u mě každý zápas kde není jednoznačná převaha jednoho je vždycky remíza.

Co nejvíc nesnášim na MMA je split decision. To je vždycky hrozná vykrádačka. Osobně si např myslím, že měl vyhrát Mike Pierce i když jsem fandil Kosčekovi. Na druhou stranu Draw je snad ještě horší než ten split decision. Protože je to jak kdyby se tam dřeli x kol zbytečně a rovnou si to můžou zopáknout příště.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carlos Condit: $110,000 (includes $55,000 win bonus)
def. Nick Diaz: $200,000

Fabricio Werdum: $100,000 (no win bonus)
def. Roy Nelson: $20,000

Josh Koscheck: $146,000 ($73,000 win bonus)
Mike Pierce: $20,000

Renan Barao: $22,000 ($11,000 win bonus)
Scott Jorgensen: $20,500

Ed Herman: $62,000 ($31,000 win bonus)
Clifford Starks: $8,000

Dustin Poirier: $24,000 ($12,000 win bonus)
Max Holloway: $6,000

Edwin Figueroa: $16,000 ($8,000 win bonus)
Alex Caceres: $8,000

Matt Brown: $30,000 ($15,000 win bonus)
Chris Cope: $8,000

Matt Riddle: $30,000 ($15,000 win bonus)
Henry Martinez: $6,000

Rafael Natal: $20,000 ($10,000 win bonus)
Michael Kuiper: $6,000

Stephen Thompson: $12,000 ($6,000 win bonus)
Dan Stittgen: $5,000
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je zasa zvastov ze condit utekal...hovno utekal, diaz si ho nezvladol ukontrolovat, to diaz bol v tomto zapase oproti svojmu superovi slabsi, a nemyslim v jendom zapase ale celkovo ako fighter, kedze okrem toho svojho nedokazal vobec nic, islo mu to proti retire-nutemu pennovi, ktory sa snim rozhodl prestrelovat, ale Condit sa ukazal, ze ma aj hlavu, on vnutil diazovi svoj styl a diaz stym nezvladol nic urobit, toto je skutocne buducnost mma, perfektny gameplan, perfektne kardio, technika, gameplan execution, toto je fighter ktory aj pouziva hlavu, diaz bros aj s celym cesar gracie teamom mi uz strasne dlho lezu na nervy, od nashville brawl, je to hanba mma, kopa polointeligentnych buranov, vrchol bol diazov retirement po zapase jak 5rocne decko ktore ked prehra zbali hracky a ide sa stazovat maminke, tak mu treba, len skoda, ze mu ktomu GSP neprirobil este aspon 20 stychov na face a konecne mu zavrel hubu

o to vacsia poklona gregovi jacksnovi (ktory si asi ako jeden z mala trenerov aj skutocne precital UFC pravidla), ze dokazal najst strbinu v celom diazovi, ja sam som sa naprikald tiez snazil prist na to, co by na neho mohlo platit, ale k nicomu som nedospel a myslel som si ze diaz je proste prilis dobry, ale ukazalo sa, ze ani z daleka nie tak ako si mozno aj on sam myslel, kedze mu chyba schopnost adaptovat sa a svojim stylom patri do uz starej generacie fighterov, ktori si isli len to svoje a do dochodku ich poslala prave generacia St-Pierrov, Jonesov a Silvov
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 2:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hammer_Fist napsal:
Condit sa ukazal, ze ma aj hlavu, on vnutil diazovi svoj styl a diaz stym nezvladol nic urobit, toto je skutocne buducnost mma, perfektny gameplan, perfektne kardio, technika, gameplan execution, toto je fighter ktory aj pouziva hlavu

Akorát se na to nedá koukat. Super. Jeden z nej zápasů byl Daley vs Diaz, ten bych doporučil snad všem, tam bylo i vidět, že měl Daley velkou šanci ho knocknout a nepotřeboval u toho utíkat pět kol (vim, že gameplan, ale divácky dost nezajímavej). Co řikáš o Conditovi je sice pravda, ale jako fanouška si mě tímto zápasem nezískal, spíš naopak.

Zápas Condit vs GSP mi absolutně neláká. Ani předtim mi abych řekl pravdu Condit nikdy nezaujal. Ty jeho spining back fist apod mi přišli spíš trapný, jelikož s nima absolutně netrefoval (má se od Jonese ještě co učit) a diaze takovouhle ranou ani nepošimrá. Diaz má totiž bradu jako málokdo. Vidim to tak, že kdyby nezvolil taktiku bumbum útěk, tak dostane neskutečně nařezáno v těch výměnách. Škoda, aspoň bysme se u toho zápasu bavili výrazně víc a diaz vs gsp by bylo taky zajímavý, pokud by nezvolil stejnou taktiku.

A jedna zajímavá citace:

‎Joe Rogan:
citace:
"Watching Condit vs Diaz live, I thought Condit won. After watching the fight again at home I gave it to Diaz".


Vidim to stejně, round 1,2 a 5.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 143: Diaz vs. Condit *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: