Unava jak s ní bojovat


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Unava jak s ní bojovat  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Unava jak s ní bojovat
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pijete energy drinky?
Ano
9%
 9%  [ 4 ]
Ano s alkoholem
7%
 7%  [ 3 ]
Ne
41%
 41%  [ 17 ]
Jen příležitostně
41%
 41%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
RDavid


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:57 am    Předmět: Unava jak s ní bojovat Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

mám otázku - bojujete také s únavou?

Má někdo nějaký osvědčený recept jak se jí zbavit..........hlavně neříkejte dost spát, protože takoví luxus si nemůžu dovolit..........spím max 7h......

Teď mám dost tvrdej trenink a začínám být rano dost vyřízený...........vlním sacharidy a největší dávku mám 350g sacharidů...........unava se začíná pěkně nabalovat a citím, že jsem docela psychicky v nerovnováze..........přestávám mít chuť trenovat a nejradši bych se na to vykašlal.............

Poraďte jak to překonat.

Děkuji za názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

piju tak 3-4 energitaky denne a unavenej jsem stejne porad tak se spis poohlidni po necem jinym nez zrovna kofein,ten ti zas tak moc nepomuze,telo si rychle zvyka
nenapsal si moc info,ale 350 g na vrcholu vln ( pokud nevazis 50 kilo) je strasne malo,pridej cukry,zraci dny nekolikrat v tydnu:),zbytecne nehladov ,jestli malo spis muzes zkusit nejaky relaxant kvuli zlepseni a prohloubeni spanku,gaba je idealni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se ti ta unava prohlubuje porad, tak vysad trenink, udelej si treba 3 denni pauzu aby ses srovnal;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koms


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to podobne, vrchol vln taky 350.. Unava se dostavuje, kdyz se nehybu par hodin, treba kdyz sedim hodku u pc a pak vstanu a chci trenovat . Co pomaha me je snad jit ven na slunko (pokud nejaky je) a +-cerstvej vzduch. Slunko u me funguje lip nez naky kafe, energy drinky.. A co tady nekdo radil zraci dny.. ty me osobne teda spis vysilujou jeste vic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitbulll


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
..........spím max 7h......Teď mám dost tvrdej trenink a začínám být rano dost vyřízený...........vlním sacharidy a největší dávku mám 350g sacharidů


Ja myslim ze timhle je receno vse ... podle me je to klasicke pretrenovani, jako z ucebnice. Takze ubrat na treninku, pripadne na tyden posilku uplne vynechat a zkusit misto toho nejake oziveni ve forme treba plavani, nebo vyjizdky na kole, nebo jine aktivity ktere jsi uz davno chtel vyzkouset a kvuli posilce jsi na to nemel cas ;-) Do tech aktivit na ktere jsi nemel kvuli posilce cas muzes klidne zahrnout i spanek a zabijes dve mouchy jednou ranou :-)

Ovsem nevime co delas, proc to delas, a proc nespis. Pokud mas dietu pred soutezi, a do toho se ucis na statnice, tak je kazda rada draha. Mozna by pomohlo nejake drobne preorganizovani casu, aby aspon ten spanek byl v pohode.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sergeras


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pretrenovani to byt nemosi, ale zkusil bych zaradit vic spanku a pridat na jidle pro regeneraci, bouzel je tu ale strasne malo infa pro dalsi rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Teď mám dost tvrdej trenink a začínám být rano dost vyřízený...........vlním sacharidy a největší dávku mám 350g sacharidů...........unava se začíná pěkně nabalovat a citím, že jsem docela psychicky v nerovnováze..........přestávám mít chuť trenovat a nejradši bych se na to vykašlal.............


Pretrenovani to neni, ale pretazeni urcite. CNS a telo to proste nezvlada a i kdyz tam budou mozna svetle dny, kdy si budes rikat, ze ses z toho dostal, tak to tak neni a unava se bude v tobe kumulovat a prohlubovat a ve vysledku to tim pretrenovanim skutecne skoncit muze. Takze jedine reseni je dat si proste na cas voraz, pro nekoho je to tezke, ale zarucene ti to pomuze. Ja byl v obdobi listopad - leden v podobnem stavu a i diky tomu jsem si v posilovne zpusobil pomerne vazne zraneni, ze ktereho budu mit nejspise nasledky do konce zivota, ale prave diky tomu zraneni jsem si musel dat nucenou pauzu a i kdyz stale s omezenim, tak jsem se do fitka uz vratil a po pauze ty treninky byly uplne o necem jinem viz muj log. Tolik energie jsem nikdy predtim nemel.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlape, ty píšeš, že máš tvrdé treninky, dietu a zároveň málo spánku a chceš poradit, jak nebýt unavený?
Co čekáš, že ti řekneme? Prostě víc spánku a relaxace, zvolnit tempo. Všechno je otázka priorit.
Energy drink není řešení, to je nouzovka na 1 den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDavid


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Chlape, ty píšeš, že máš tvrdé treninky, dietu a zároveň málo spánku a chceš poradit, jak nebýt unavený?
Co čekáš, že ti řekneme? Prostě víc spánku a relaxace, zvolnit tempo. Všechno je otázka priorit.
Energy drink není řešení, to je nouzovka na 1 den.



Asi tak...protože drinky dlouho nevydrží.....a spánek není reálný.....protože se vracím kolem 20h domů a než si připravím jídlo na další den a než se najímtak už je skoro 22h a vstavat musím v 5:30.........takže pak jsem ráno mrtvolka................proto jsem chtěl nějakou radu.........jak to vyřešit.........prasečí dny tam bouchnout zatím nechci...stačí, že někdy překročím vlnu.........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RDavid napsal:
Spazik napsal:
Chlape, ty píšeš, že máš tvrdé treninky, dietu a zároveň málo spánku a chceš poradit, jak nebýt unavený?
Co čekáš, že ti řekneme? Prostě víc spánku a relaxace, zvolnit tempo. Všechno je otázka priorit.
Energy drink není řešení, to je nouzovka na 1 den.



Asi tak...protože drinky dlouho nevydrží.....a spánek není reálný.....protože se vracím kolem 20h domů a než si připravím jídlo na další den a než se najímtak už je skoro 22h a vstavat musím v 5:30.........takže pak jsem ráno mrtvolka................proto jsem chtěl nějakou radu.........jak to vyřešit.........prasečí dny tam bouchnout zatím nechci...stačí, že někdy překročím vlnu.........

A co prostě dát od tréninků týden volna? Nechat tělo vydejchat a prostě místo toho relaxovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamo,energitaky jsou sice chutove dobry,ale jestli chces neco na unavu,doporucuju Ti zajit si do nejblizsi cajovny a poridit si Vietnam-oni budou vedet. Nebo enco podle jejich doporuceni, Vietnam zminuji,protoze je levny a nakopava (a taky protoze ho mam od kamose zadarmo :D ). Sice ta chut nemusi byt pro kazdeho zrovna moc dobra (kdzy das hodne caje) ale zarucene Te docasne nakopne. Jako priklad uvedu,ze jsem okolo 22. hodiny usinal na klavesnici,zavirali se mi samy od sebe oci,ale kvuli hre s kamaradama jsem si udelal tento caj a jeste ve tri rano jsem byl cilej jak rybicka.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kafe, hodne zeleniny ve strave a hodne spanku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kafe, kafe, kafe a když jsem jo unavenej tak si dám supersilné kafe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Weisser


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Natom není nic složitého...prostě spánek a spánek. Protože na mě ani nic jiného neúčinkuje....žádný energiťáky, kafe a ani žádný jiný podpůrný prostředky.
_________________
Lidi jsou svině. Nevyplácí se nikomu věřit. Jen sobě. A i to je někdy pořádná zrada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:
kafe, kafe, kafe a když jsem jo unavenej tak si dám supersilné kafe

Mno myslim, že když se kofein přehání a konzumuje pravidelně, tak si na něj tělo zvykne a pak když ho opravdu nouzově potřebuješ, tak ti je k prdu.
Takovej pravidelnej konzument kafe potom to ranní kafe potřebuje jen k tomu, aby se cítil normálně, jako se cítí běžnej člověk i bez kafe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Unava jak s ní bojovat Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: