Úprava tréninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Úprava tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Úprava tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza_jan


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 9:34 pm    Předmět: Úprava tréninku Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám problém, a sice myslím, že mám hyperlordózu (druhé zahnutí páteře mi přijde velké) a hyperkyfóza - ramena mi jdou dopředu, začínají trochu vyčnívat lopatky...
Potřeboval bych poradit, jak to zpravit... Před prázdninama jsem dělal hlavně shyby a na cvičení přední části (kliky...) jsem kašlal. Až po prázdninách jsem si udělal tak trochu tréninkový plán, a od Vánoc jsem ho upravil:
září-vánoce: 3x týdně
3x15 diamantových kliků, 3x15 širokých kliků, 3x6 širokých shybů nadhmatem, 3x20 zkracovaček, posledních 5 týdnů navíc dělám zvedání trupu a nohou v leže - 2x20 a poslední 3 týdny dělám navíc 3x30 dřepů.
vánoce - teď: 3x týdně
3x20 bicepsových zdvih (10kg), 3x20 tricepsový tlak s jednoručkou (10kg), upažování s jednoručkou 3x20 (6kg), 3x30 zkracovaček, 3x6 širokých shybů nadhmatem, 3x20 zvedání trupu a nohou vleže, 3x30 dřepů.
Jde o to, že bych potřeboval poradit, jak současný trénink upravit tak, aby to mělo pozitivní vliv na má výše zmíněné problémy (kulatá záda, prohnutí zad). Asi to bude chtít přidat nějaké cviky na zpevnění těla...ale mohli byste mi poradit jaké, popř. nějaký jiný nápad? Moc děkuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Úprava tréninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: