Váha v období zkoušek (hlavně stres).


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Váha v období zkoušek (hlavně stres).  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Váha v období zkoušek (hlavně stres).
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vzhledem k tomu co si rikal, je videt, ze se ti evidentne nechce drzet rezim a nechce se ti chodit cvicit, tzn. jak sme rikali jsou v tom vymluvy, ne to, ze clovek nema cas
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
marash


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes tak treba s tema pravama nemas vubec pravdu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marash napsal:
Prasopes tak treba s tema pravama nemas vubec pravdu..


Takže mi chceš říct, že na právech pokud makáš přes rok, tak se to v konečném důsledku nepromítne? Tzn. chceš mi říct, že se jak kokot učíš dejme tomu 2-3 hodiny denně, chodíš do toho na všechny přednášky a kurzy a pak musíš ještě 16hod. sedět u učení ?,) sám tomu nevěříš.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
marash


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, chci rict, ze tam na to vetsina lidi pres rok absolutne sere, na prednasky nechodi a zkouskovy pak byva dost perny. To nic nemeni na tom, ze se to da dobre rozvrhnout a i behem tech zkousek si jit zacvicit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...ještě že jsem vždy chodil na každou přednášku, jen vyjímečně jsem chyběl, což se mi teď hodí ve zkouškovém období :).
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marash napsal:
Ne, chci rict, ze tam na to vetsina lidi pres rok absolutne sere, na prednasky nechodi a zkouskovy pak byva dost perny. To nic nemeni na tom, ze se to da dobre rozvrhnout a i behem tech zkousek si jit zacvicit..


tzn. je to přesně o tom o čem jsem mluvil:
buď se tomu věnuješ přes rok a nemusíš makat o zkouškový, nebo si lempl co jede na fajfky a pochybuju o tom, že se učíš 16 hodin každej den a nemáš denně 1 hodinu na svou aktivitu ...

Ono ten čas maj všichni, otázka je jak říkám, jestli se budeš vymlouvat nebo začneš makat:)
Kecy jako, že je nějaká vejška nedatelná bez toho aniž by ses 24/day učil a nemáš volnej čas, to říkejte mamince, která vás polituje a ne lidem, co věděj jak to na vejškách vypadá:)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Cratach


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k (ne)kvalite nekterejch prednasek se jich da i spousta "odepsat" aniz by clovek o neco prisel Z my zkusenosti jich tak 25% bylo super, dalsich 25% se clovek musel tak pul na pul nutit, aby pozor daval a u zbylejch 50% mi pozornost ujela stejne nekam jinam ihned, takze proc tam marnit cas.

A jinak k tem skolam: osobne povazuju za nejnarocnejsi medicinu, kamarad, co tam je, ma slusnej zaprah, i kdyz se uci dopredu ... ale i pres to si 3-4x tejdne udela cas na nejakej sportovni trenink a potom i na pritelkyni (ale je fakt, ze sou ze stejny skoly). Druha vec je, ze to je tak maximum, nejakej dalsi pravidelnej konicek uz by tam moc nenacpal...
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

potom zas záleží i na talentu, pokud člověk má predispozice k oboru, kterej si vybrat a má i pro ten obor cit, má i o hodně víc času, protože mu to jde "samo" :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
marash


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prasopes:

Ty mongole, já jsem reagoval jen na tohle, kde jsi tak světaznale referoval o tom, jak to na těch školách chodí:

Prasopes. napsal:
...prava = venujes se uceni pres rok, tzn. nemusis se toho srotit nakonec tolik...


protože tak to na právech prostě nechodí, většina lidí na to sere a pak to doháněj o zkouškovým, jejich věc, jejich problém. Já to taky tak dělám, ale jsem schopnej si to o zkouškovým rozvrhnout tak, abych stihnul učení, práci i cvičení, takže tvoje kecy o lemplovi, učení 16 hodin denně (v životě jsem se takhle dlouho neučil) a o fajfkách (mám velice slušnej prospěch) si nech pro někoho jinýho.

Kdyby sis pořádně přečetl tenhle topic, tak bys zjistil, že já rozhodně tady nebrečím nad tím, že nemám o zkouškovým čas a naopak jsem psal, že se to dá zvládnout. A kdyby to už zvládnout nešlo, tak má učení holt přednost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vytrhavas veci z kontextu :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
marash


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naopak. Jen ty si tu hraješ na všeználka (ostatně jako vždy).


Naposledy upravil marash dne ne květen 13, 2012 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marash napsal:
Ne, chci rict, ze tam na to vetsina lidi pres rok absolutne sere, na prednasky nechodi a zkouskovy pak byva dost perny. To nic nemeni na tom, ze se to da dobre rozvrhnout a i behem tech zkousek si jit zacvicit..

souhlasím, ani když toho člověk potřebuje stihnout úplně maximálně moc se nikdy neučí 16 hodin denně několik dnů.. to maximálně třeba den před zkouškou, ale tejden se to vydržet nedá tak,aby to bylo efektivní. A kdo tvrdí, že jo, tak sám sobě lže.
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja se teda ani trochu nestydim za to, ze sem flakac, co uceni pres semestr moc neda, a u predmetu, ktery nejsou hlavni naplni studia jede na fajfky. Na magisterskym stupni mi sice kvuli tomuhle pristupu bohuzel o kousek uteklo prospechovy stipendium, ale co, me ani nikdy nenapadlo ze se k tomu nekdy byt i priblizim Ono uprimne umet posoudit to, co je a neni ne/zbytny taky k necemu je

edit: no jasne, taky si myslim, ze 16 hodin denne dlouhodobe je p*covina par dnu predem, kdyz uz neni zbyti, jo, ale jinak je to ve vysledku k nicemu...
_________________
"A vy jste jako kdo?"


Naposledy upravil Cratach dne ne květen 13, 2012 4:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud sis vsiml bylo mi receno, ze clovek, ktery ma stanovene priority a na prvnim miste ma SKOLU, nema cas trenovat.

coz sem rekl, ze neni pravda a za priklad jsem dal napriklad prave treba prava aj. skoly, ale jak jsem rekl, pokud clovek ma OPRAVDU CIT k tomu, co studuje, venouje se tomu i pres rok.
To, ze ty jsi stredni trida studentu, kteri na to pres rok serou je vec druha a uz vubec to neznamena, ze mas stanovenou skolu jako prioritu ci jako konicka.

Machrujes tu na mne a delas ramena, ja ti jen rikam, ze existuje par druhu studentu:

1. ti ktere to bavi a venuji se tomu pres rok, tzn. o zkouskovem nemaji takovy zahul
2. ti kteri na to serou a honi vse na posledni chvili
3. ti kteri na to proste nemaji (bud vylitnou nebo se zuby nechty snazi drzet kazdeho kreditu a moznosti na skole zustat)
4. ti kteri "jsou nekde" aby nemuseli makat.


Vsechny ctyri varianty sedi temer na kazdou skolu, nenapada mne moc skol, kde by to bylo jinak (vysokych).

Vysokoskolaci, pokud nepracuji maji cas, pokud pracuji maji toho casu min, ale porad cas maji. A je jedno jestli je nebo neni zkouskovy a kecy, ze nema clovek o zkouskovem cas je nejvetsi blbost, co sem slysel ... holt misto chlastani a koukani na serialy, nadavani mi na foru clovek muze zajit makat, ale to by musel zvednou zadek a prestat si stezovat ^.^'
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Cratach


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prasopes: promin, ale zapominas na docela podstatnou cast studentu, ktery jejich obor bavi a zajimaj se o nej, ale u "vedlejsich" predmetu to pro ne konci tim, ze to naucej par dnu pred zkouskou a je jim jedno, co dostanou, neb ten predmet proste sam o sobe zajimavej neni nebo nestoji za mraky casu na preventivni uceni.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Váha v období zkoušek (hlavně stres). Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: