Vas nazor?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vas nazor?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Vas nazor?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arantir


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 8:34 am    Předmět: Vas nazor? Odpovědět s citátem

Ahoj,rad by som si precital vase nazory a postrehy k mojmu jedalnicku a treningu.
Nieco o mne: som nekonciaci zaciatocnik,alebo snad mozem uz napisat aspon mierne pokrocili.Cvicim uz niekolko rokov,ale vzdy po nejakej dobe s kratsou alebo dlhsou prestavkou (teraz cez pol roka.Mam 30,191,93kg,sportovy typ,hraval som sutazne niekolko rokov futbal,potom hokejbal,skusal som par atletickych disciplin (800m,skok do vysky,dialky,hod ostepom),za skolu biathlon,basketball...je toho vela,sport proste milujem,jedno aky.Snad len cisty beh nie

Moje ciele nie su radikalne,nepotrebujem priprat presne tolko a tolko,ani kocky na bruchu ci velky biceps. Nazval by som to,ze skulturnit postavu,trochu pribrat a trochu ubrat z brucha. Momentalne pracujem na stavbe 6 dni v tyzdni,takze mam dost pevne stanoveny cas jedal a cvicenia. Tu je moj jedalnicek (vahu nemam,takze sa ospravedlnujem ze nie je gramaz,ale male porcie to nie su,mozte mi verit. a vahu asi dokupim):

5:30 ranajky,velka myska plna cerealii zaliata doplna mliekom
6:45 probio jogurt 150g
9:30 dva toasty (sunka,syr)+zelenina (paprika,spring onion,redkovka)+ovocie+mala sladkost
13:00 obed kura/ryba na rozne sposoby,priloha ryza,cestoviny,zemiaky+zelenina+ovocie
17:00 v treningovy den

v netreningovy nejake jedlo s masom
18:00 trening+potreningovy napoj
20:00 po treningu steak+bageta+zelenina,v netreningovy den vajecna omeleta
22:00 v netreningovy den protein.napoj

+ musim priznat ze vacsinou v sobotu po robote mavam este taky prasaci den.nepozeram co jem (pizza,chipsy,cokolada).som typ,co nema problem zhodit,skor pribrat.za posledne dva roky moja vaha behala zo 104 na 86,teraz tych 93

Trening: pon-str-pia,full body (bavy ma najviac
Pon:
drepy 5x5
pritahy v predkole 5x5
bench 5x5
ramena,biceps,triceps 3-4x8 1 cvik

Str
zakopavanie+lytka 4x8
MT 5x5
tlaky JC na sikmej lavici 5x5
brucho 3 cvicky

Pia
drepy 5x5
zhyby+stahovanie kladky k hrudniku (kedze zhybov vela nedam (5,4,3)
bench 5x5
ramena,biceps,triceps 3-4x8 1 cvik

Ten piatok neviem,ci zaradit na chrbat zase pritahy v predklone a zhyby hodit k strede,alebo to nechat tak.

Co vy na to?
Jo dam sem aj svoje foto,nech je sranda

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:00 am    Předmět: Re: Vas nazor? Odpovědět s citátem

Užívej si australském sluníčku :-)
Jinak, co vidím , tak každou partii jedeš dvakrát týdně, krom břicha. Možná by bylo dobré toto pravidlo rozšířit i na tuto partii.
Cvičíš u ramen zadní hlavu?
Tlaky jednoruček na šikmé lavici bych do tréninku zařadil dvakrát, tj. přihodil bych to za jeden bench.

Jinak k tomu nic nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arantir


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No keby sa dalo. Tu v Sydney je neskutocne uprsane leto a december bol napriklad najchladnejsi za poslednych 51 rokov a tusim 3 najchladnejsi v historii merani.Este k tomu moj pracovny tyzden je od pondelka do soboty a vyzera tak,ze robota/posilka alebo robota/skola.Jedine volno sobota poobede a nedela....

No ale k teme...tak v stredu by som tam zaradil zadne delty...
A brucho teda asi este v piatok,to idem cvicit skor,lebo robim len 8 hodin. 2 cviky v stredu a dva v piatok,to by slo.
No a tie jednorucky neviem,mozno teda este v pondeok,ked je najviac sil po benchy lahko.
Pani domaca ma dnes pri mojej otazke,ci nemaju vahu najskor sklamala,ze nie.Ale potom ju odniekial vyhrabala

Jo a co ten piatok?Mrskal by si tam zase pritahy,ci na spestrenie radsej zhyby?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arantir napsal:
No keby sa dalo. Tu v Sydney je neskutocne uprsane leto a december bol napriklad najchladnejsi za poslednych 51 rokov a tusim 3 najchladnejsi v historii merani.Este k tomu moj pracovny tyzden je od pondelka do soboty a vyzera tak,ze robota/posilka alebo robota/skola.Jedine volno sobota poobede a nedela....

No ale k teme...tak v stredu by som tam zaradil zadne delty...
A brucho teda asi este v piatok,to idem cvicit skor,lebo robim len 8 hodin. 2 cviky v stredu a dva v piatok,to by slo.
No a tie jednorucky neviem,mozno teda este v pondeok,ked je najviac sil po benchy lahko.
Pani domaca ma dnes pri mojej otazke,ci nemaju vahu najskor sklamala,ze nie.Ale potom ju odniekial vyhrabala

Jo a co ten piatok?Mrskal by si tam zase pritahy,ci na spestrenie radsej zhyby?

Myslím že to je jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vas nazor?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: