Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč lékařská



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč lékařská  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč lékařská
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokosovy_orech


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 8:10 am    Předmět: Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč lékařská Odpovědět s citátem

Čau lidi,

teď mě delší doby trápily potíže s trávením, nevěděl jsem vůbec z čeho, pravděpodobně nezvládnutí dlouhodobějšího objemového jídelníčku, prostě jsem na jídlo citlivější. dostal jsem petelici prášků a řekl jsem si, že tomu musím předcházet a stanu se babkou bylinkářkou, protože když nic nestrávíte tak se cvičit prostě nedá.

Trošku jsem hledal a zajímalo by mě jestli máte vy nějaké zkušenosti s těmito třemi bylinkami a podělili se o ně:

- Mladý ječmen (našel jsem prášek)
- Chlorella (ve formě kapek)
- Zeměžluč lekářská (sypaný čaj)

nejsem si jistý, jestli to bude mít nějaký účinek, jestli to nějak moc nepřeceňuju, na druhou stranu tím asi nic nezkazím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajdi si na gastro a poslechni co ti řekne lékař, jestli chceš vyhodit peníze z okna, pošli mi je na účet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokosovy_orech


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A máš k tomu nějaký logický vysvětlení nebo osobní zkušenost ? Tohle nejsou žádný zázračný přípravky za x tisíc, ale normální bylinky..., viděl jsem, že ten ječmen a chlorellu bere i Ondra Kmošťák, ale zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost i tady...
popřípadě nějaké rozumný argumenty proč ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle to nefunguje, důkazní břemeno není na mé straně. Ty věci nefungují, nedá se najít jediná relevantní studie, podle které by fungovaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2018 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z mojích zkušeností vím, že mi třeba moc nesedí nějaké kombinace jídel.
Většinou je trávení OK, pokud nemícháš moc blbostí k sobě. "kultustiská jídla" sama o sobě by měla být v pohodě - např.: maso/ryba + rýže + vařená zelenina, pokud i tohle dělá problém, zkus oddělit i sacharidy a dávat jenom maso + zeleninu, sacharidy potom v dalším jídle zvlášť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2018 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ešte aby sa tu objavil RANDO ( TRUBENS ) a idem pre pop-corn
nahoru
Frybis


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2018 5:12 pm    Předmět: Re: Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč léka Odpovědět s citátem

kokosovy_orech napsal:
Čau lidi,

teď mě delší doby trápily potíže s trávením, nevěděl jsem vůbec z čeho, pravděpodobně nezvládnutí dlouhodobějšího objemového jídelníčku, prostě jsem na jídlo citlivější. dostal jsem petelici prášků a řekl jsem si, že tomu musím předcházet a stanu se babkou bylinkářkou, protože když nic nestrávíte tak se cvičit prostě nedá.

Trošku jsem hledal a zajímalo by mě jestli máte vy nějaké zkušenosti s těmito třemi bylinkami a podělili se o ně:

- Mladý ječmen (našel jsem prášek)
- Chlorella (ve formě kapek)
- Zeměžluč lekářská (sypaný čaj)

nejsem si jistý, jestli to bude mít nějaký účinek, jestli to nějak moc nepřeceňuju, na druhou stranu tím asi nic nezkazím...


Píšeš, že jsi dostal petelici prášků, takže ti je předepsal/doporučil doktor, takže jaké bylo jeho vyjádření? Pokud ti doporučil něco, bez prozkoumání příčiny, tak je to jednoduše idiot.

Já měl taky problém s trávením, býval jsem nafouklej, bylo mi těžko, tak jsem si zašel k obvoďákovi, který má soudnost a poslal mě na různá vyšetření (byť banalita - je mi těžko, jsem furt nasycenej). Jen díky tomu jsem zjistil, že můj žlučník má nenormální tvar a velmi malý objem, takže jsem musel začít s tuky nakládat podstatně jinak, a vše se najednou vyřešilo. Věřím, že průměrnej obvoďák by mi předepsal akorát nějaký hovna na trávení nebo něco, o čem tu píšeš ty.

Tím chci říct, že je zbytečné zařadit nějaké "obecně prospěšné" byliny, řasy atd., dokud nezjistíš kde vlastně problém je. Pak má smysl stravu o tyto věci obohatit, ale to už budeš vědět na co se konkrétně zaměřit, pak výběr doplňků bývá přesnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vaše zkušenosti - Mladý ječmen, chlorella, zeměžluč lékařská
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: