MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 12:25 pm    Předmět: MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Odpovědět s citátem

23.03.2010 Dnes v 8 ráno jsem odjel trénink který sem si oblíbil už pri jeho vzniku /tenkrát na pudě/ a dodnes má u mě pevný místo,protože se držím staré školy - Mám rád opravdový trénink s opravdovou činkou nad všechny moderní stroje a principy. Spoustu jich určitě bezvadně funguje ale proti činkám to bude asi pořád druhá liga,u mě už to tak prostě zustane...

Se sparingem jsem vubec měl tyhle uvodní tréninky / po dlouhých X měsících / jako jedny z nejlepších a taky v té době vznikly cviky které si považuju za uplný vrchol mých většinou kvalitních tréninku. Dodnes jsem se o nich nedoslechl, nedočetl zkrátka je beru za své ale patentovat si je rozhodně nehodlám. Jde jen o to at je pro některé z vás opravdu zajímavé si tenhle trénink nebo třeba jen část z něho vyzkoušet a podělit se o dojmy ale upozornuji už ted, je to makačka i pro zkušené.

Dnes jsem použil tyto cviky - BRADLA,ROZPAŽKY,PULLOVER a sparinga.....

Po odcvičení 4 klasických sériií na bradlech jsem už připraven na skutečně drsnej trénink kterej vám ted představuji. Rozpažky cvičím od začátku do konce se sparingem. Při dotahování jednoruček kdy po oblouku směřují k sobě nad hlavu mi sparing dlaněmi odporuje se činkama k sobě přiblížit, abych byl stale v jednom záběru a s jednoručkami nad hlavou nepracoval jen s gravitací a se zatínaním. Skutečně po celé dráze pohybu jsem v jednom tahovém záběru a taková sárie je za 100 normálních. Peck-deck? Stroj vám dovolí odpočinout,zastavit,pohodlně se posadit....Střihy kladkama v leže?V dolní fázi vás kladka spíš roztahuje než aby vás táhla rovnou k zemi.....zkrátka už sem to napsal.....2 JEDNORUČKY A 4 RUCE V AKCI vás rozhodí uplně totálně a i když je leh dobrá činnost,tenhle na lavici není vubec k zavidění ............Poslední cvik je už /JEN/ pullover ale jak se říká že silný břicho pomáhá k celkové kondici a zvládnutí jiných cviku tak pullover má stejnou vážnost.Za tím si já stojím a nevynechám ho v tréninku snad jen vyjímečně a cíleně. Pullover nebudu nijak zvlast rozepisovat,prakticky ho cvičím opravdu hluboce a s těžkou váhou ovšem s tím že mi sparing opět pomáha s odporem.Jakmile se blíží činka nad hlavu tak mi ji partner táhne zase dozadu abych ani na chvíli nevypnul a byl v jednom záběru od začátku až do konce.Zkrátka takový trénink je opravdu produktivní a ne pokaždé se dá odcvičit celý.Většinou ho zařadím opravdu jen na ty silný dny,a ten dneska byl........dunnoWayne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:52 pm    Předmět: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.


Naposledy upravil dunnoWayne dne út květen 11, 2010 6:23 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
badevil


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDIT



Naposledy upravil mysH dne út květen 11, 2010 3:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:04 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.

na treninku hrudniku neni nic hardcore, tvrdy muze byt trenink nohou a zad, nebo kondicni trenink, ale tohle mi jako nic mimoradneho neprijde :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
tady nekde musi byt schovana tovarna na de*ilitu ..
Tak mi to sem hod písmenama at se oriemtuju v tvém príspěvku, snad si se netrefil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:19 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.

na treninku hrudniku neni nic hardcore, tvrdy muze byt trenink nohou a zad, nebo kondicni trenink, ale tohle mi jako nic mimoradneho neprijde :)
Ok, tenhle trénink je standartní, ty ho nejspíš cvičíš pravidelně :-) No,tak díky. Tvuj názor jsem zrovna nepotřeboval aby si mi poradil jestli si chci máknout tak mám zkusit procvičit třeba nohy :-) zkusím, díky za t i p
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wtf? Na trhu jsou naky novy drogy, o kterejch nevim?:D
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:22 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Ok, tenhle trénink je standartní, ty ho nejspíš cvičíš pravidelně :-) No,tak díky. Tvuj názor jsem zrovna nepotřeboval aby si mi poradil jestli si chci máknout tak mám zkusit procvičit třeba nohy :-) zkusím, díky za t i p

ja cvicim trochu jinak, jen kvuli treninku hrudniku bych do fitka nesel :) ja myslel ze jsi to tema zalozil proto, abys mel nejakou zpetnou vazbu, ale pokud chces jen pochavlit tak fajn, nikdy jsem o nicem tak brutalnim za cele ty roky co trenuju neslysel, ani jsem nikdy nic podobneho nevidel, je to nevidane, neslychane, neuveritelne :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:26 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
dunnoWayne napsal:
Ok, tenhle trénink je standartní, ty ho nejspíš cvičíš pravidelně :-) No,tak díky. Tvuj názor jsem zrovna nepotřeboval aby si mi poradil jestli si chci máknout tak mám zkusit procvičit třeba nohy :-) zkusím, díky za t i p

ja cvicim trochu jinak, jen kvuli treninku hrudniku bych do fitka nesel :) ja myslel ze jsi to tema zalozil proto, abys mel nejakou zpetnou vazbu, ale pokud chces jen pochavlit tak fajn, nikdy jsem o nicem tak brutalnim za cele ty roky co trenuju neslysel, ani jsem nikdy nic podobneho nevidel, je to nevidane, neslychane, neuveritelne :)
Božeee ne , to opravdu nepotřebuju, jen si to tak napsal jakobych nevěděl co je to dřina. Co se týče toho tréninku kterej sem vypsal šlo jen o to že tam jsou cviky který se celkem používají a tak jak sem je popsal určitě jen tak neuvidíš. Ted si mě přesvědčil že si ho nezkusil .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zase si někdo dělá prdel...
ještě bych doporučil benchpress se sparingem sedícím na čince, aby si náhodou v horní fázi pohybu nepřišel o onen "odpor"


Naposledy upravil Rapyjer dne út květen 11, 2010 3:36 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rapyjer napsal:
zase si někdo dělá prdel...
..asi jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:31 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

No tak teda bradla rozpazky a pullover je brutalni hardcore trening, to slyším poprvé!! Musí to být fakt nářez jako, tohle odcvičit dokážeš podle mě jen ty a pár dalších talentovaných a silných jedinců, ostatní na to prostě nemají. Fakt si dobrej, vůbec ti neprší do nosu, tenhle trening musím co nejdřív zkusit, pořádně se zničím jako ty!! Ono i když už na ten trening pomyslíš tak ti musí růst svaly, nebo se pletu?

edit: ty bys byl pro CIZOPASNÍKA jednoručka v rozcvičovací sérii.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:36 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Co se týče toho tréninku kterej sem vypsal šlo jen o to že tam jsou cviky který se celkem používají a tak jak sem je popsal určitě jen tak neuvidíš. Ted si mě přesvědčil že si ho nezkusil .

tak myslenka je zajimava, ale nikterak objevna... podobneho efektu se da u spousty cviku docilit chytrym nastavenim gumovych expanderu (bands) a nepotrebujes k tomu ani sparinga... muze to byt zajimave zpestreni, ale jak rikam, nic hardcore to nebude, preci jen pri treninku prsnich svalu ta spotreba kysliku a celkove zatizeni neni takove, jako treba u komplexnich cviku, kde se zapojuje cele telo

zkusi si vzit poradne tezkou jednorucku a 60-90s v kuse ji ze zeme premistovat stridave na levy a pravy rameno a pokazde s ni udelat vystup na lavicku... po minute zjistis, ze trenink hrudniku fakt neni zas tak brutalni, jak by se mohlo na prvni pohled zdat
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:39 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
ty bys byl pro CIZOPASNÍKA jednoručka v rozcvičovací sérii.

to urcite ne, podle fotky a udaju v profilu muze mit dunnoWayne slusnou silu, ale to se z toho treninku hrudniku urcite vypozorovat neda... treba by mohl trochu nastinit celkovy koncept treninku, nebo nadhodit silove vykony, aby ta debata mela trosku smysl
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: