Cena obědů, svačin. atd


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Cena obědů, svačin. atd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:24 pm    Předmět: Cena obědů, svačin. atd Odpovědět s citátem

Zdarec. Všude se tu řeší jaké jídlo je nejlepší na noc, jaké na svačinu. Co vločky atd.
Ale zdá se mi, že se tak nějak neřeší už cena.
Jaké jsou ceny vašich obědů a svačin. Popřípadě jaká je podle vás nejlepší potravina poměr cena/užitek.
Mojí favorité jsou rýže, čočka, vločky, vajíčko. tvaroh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo když vidim kolik to jídlo stojí tak se mi z toho pomalu zvedá žaludek.. s tim co píšeš souhlas - zdroje sacharidů problém nejsou, hlavní problém je nahnat bílkoviny, vejce a tvaroh vyjdou asi nejlíp, osobně se snažim dávat min 300g kuřecího denně, sice to je pořád nedostatek, ale aspoň něco

co tak zhruba počítám tak za jídlo dam za den lehce přes 100kč (nezahrnuje to protein, různý suplementy, vitamíny atd..), jídla jako snídaně, oběd, večeře neznám, jim tak nějak průběžně a šetřim na pití - občas kafe a jinak jen voda z vodovodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

velmi zajímavé téma....
když se podíváme kam šla cena cottage, syrečků apod....nekouká se na to hezky...když přidám suplementy je to opravdu celkem nezanedbatelná částka denně.....ale zase si říkám, nekouřím, nepiju alkohol....místo toho si tedy "dopřeju vitamíny, gainer apod.
celkovou cenu na den radši nepočítám...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 1:11 pm    Předmět: Re: Cena obědů, svačin. atd Odpovědět s citátem

nejlepší potraviny? vejce, maso, rýže, těstoviny ... doplněno brambory, kvalitním pečivem a mlékem

:D nevím, co zas řešíš

oběd -
200g těstovin cca 7 korun
150g masa - 15kč

nějakej olej, cibule, elektřina, voda
30kč?
nahoru
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirdano napsal:
jo když vidim kolik to jídlo stojí tak se mi z toho pomalu zvedá žaludek.. s tim co píšeš souhlas - zdroje sacharidů problém nejsou, hlavní problém je nahnat bílkoviny, vejce a tvaroh vyjdou asi nejlíp, osobně se snažim dávat min 300g kuřecího denně, sice to je pořád nedostatek, ale aspoň něco

co tak zhruba počítám tak za jídlo dam za den lehce přes 100kč (nezahrnuje to protein, různý suplementy, vitamíny atd..), jídla jako snídaně, oběd, večeře neznám, jim tak nějak průběžně a šetřim na pití - občas kafe a jinak jen voda z vodovodu

Já když si donesu do školy vodu z vodovodu, tak na mě všichni čumí, jak na uplnů socku
Jinak, jak už bylo řečeno : Vejce, těstoviny, rýže atd...
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sojovy maso jeste vychazi docela dobre pro spestreni s ohledem na bilkoviny a nebo treba eidam, kdyz trefis akci sezenes treba za 9kc/100g (tj 30g bilkovin).
Pak z masa treba stehenni rizky kureci (ty vychazej +-80) a jinak maso normalne kolem 100+- (sledi v konzerve, kureci prsni, ...)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moocha


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna dneska jsem prohledával skříň a narazil na svoje železný zásoby sojových kostek, na které už jsem dávno zapomněl. Až mě to rozesmálo, jak jsem si vzpomněl na ty jídelníčky za kapesné 400kč měsíčně

Teď mám brigádu a vím, že bez ní by to prostě nešlo. Neshánějte jak nejlevněji se najíst, ale jak si nejvíc vydělat. Asi tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
jirdano napsal:
jo když vidim kolik to jídlo stojí tak se mi z toho pomalu zvedá žaludek.. s tim co píšeš souhlas - zdroje sacharidů problém nejsou, hlavní problém je nahnat bílkoviny, vejce a tvaroh vyjdou asi nejlíp, osobně se snažim dávat min 300g kuřecího denně, sice to je pořád nedostatek, ale aspoň něco

co tak zhruba počítám tak za jídlo dam za den lehce přes 100kč (nezahrnuje to protein, různý suplementy, vitamíny atd..), jídla jako snídaně, oběd, večeře neznám, jim tak nějak průběžně a šetřim na pití - občas kafe a jinak jen voda z vodovodu

Já když si donesu do školy vodu z vodovodu, tak na mě všichni čumí, jak na uplnů socku
Jinak, jak už bylo řečeno : Vejce, těstoviny, rýže atd...


hele taky na mě blbě koukaj, že si nosím prádnou lahev od vody a točim si do ní vodu....ale na co kupovat vodu z automatu... (i když oni nekupujou vodu, ale sprite apod...)
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas tu šikanu v rámci toho, že si jinej nechápu no :) Ale pro lidi je vždycky lepší se druhýmu smát než se ho snažit pochopit :D

Jinak moocha to s těma prachama je pravda, mít prachy žeru taky úplně jinak, koupil bych si mrazák / ledničku a vůbec bych se přestěhoval jinam atd. atd. :D ale tak studenti musej vymejšlet :)

Brigáda je jinak fajn, jenže bohužel nemůžu najít nějakou normální v rámci školy a prachy prostě nejsou, jsem rád, že mám na žrádlo a trénink stěží :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Prasopes. O to přesně mi jde. Jsem student. Do školy musím dojíždět. Najít nějakou brigádu, to by byla slast. Jako většinou je to tak, že si našetřím přes prázdniny a z toho si platím treninky přes rok. Dříve jsem to neřešil. Protože treninky jsem měl zadarmo. Ale teď už ne, tak jsem to začal řešit.
Sacharydy si beru hlavně z rýže, těstovin, vločky. No a bílkoviny z masa, a vajíček a hlavně v poslední době s eidamu.
je mi jasné, že se na tenhle topic bude jinak dívat člověk, který si vydělává a může si dovolit i toho tuňáka, než student, který musí platit věci ohledně školy atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes : Nikdy nebuď ten, co se zařadí do řady.... tohle to vystihuje přesně....
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito: nejak te nechapu :) Praci/Brigadu jsem shanel v ruznych firmach atd. a nikde proste neberou. V Brne toho proste moc neni.

Mr.Muscle: myslim, ze ikdyz stahnes veskery vydaje na jidlo tak zustanes nekde u 100-150 kc na den se vsim vsudy. Niz se proste nedostanes, pokud nebudes zrat suchy rohliky a vodu ,)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pavelito


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reagoval jsem na toto: Občas tu šikanu v rámci toho, že si jinej nechápu no :) Ale pro lidi je vždycky lepší se druhýmu smát než se ho snažit pochopit :D

jinak s tou brigádou máš naprostou pravdu, člověk by pracoval, ale kde?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem teď byla ve velice svízelné situaci, co se týká peněz. Vlastně na tom pořád dobře nejsem, jednou jsi dole, jednou nahoře, takže teď jsem tak nad normálem, ale i tak.

Já jsem začala dělat rozpisy...je to sice veliké omezení...kolirát týdně potřebuji maso, koikrát sýr, kolikrát denně ovoce, tohle vše si rozpočítala a podle toho nakoupila.

Vše je levné i drahé, je jen poteba umět vybírat . Kupovat si tvaroh od Želetavy, eidam od Milkpolu určitě nevyjde dobře. Proto je potřeba jen sledovat ceny. Kaufland mimochodem poslední dobou podražil o něco, že už nakupuji raději nedy v Albertu.

Kaufland: Tvarohy, jogurty, podmáslí, camembert (něco jako hermelín), balkánský sýr (12,90 100g), cottage, tuňák (a jiné konzervované ryby)

V Albertu potom: lepší pečivo, a ty sacharidové zdroje...
Tedy, je lepší kupovat výrobky obchoďáku, než Meggle, Madetu a podobný značky...

Další pravidlo : Kupovat ve větším balení. To určitě znáte, že 3x150g jogurt vás nevyjde levněji než velký. (V přepočtu na kilo cena samozřejmě.)

Máte pravdu, o sacharidové zdroje nouze není.

Edit: Myslete si co si budete myslet, ale velice ráda také brousím do regálku s končící lhůtou a slevami, občas tam najdu poklad :D


Naposledy upravil Merrao dne út únor 14, 2012 5:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja radeji nic nepocitam, jen se vzdycky jednou za mesic zhrozim, kdyz se podivam na bankovni vypis
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: