Cesta za formou a zdravím


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta za formou a zdravím  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta za formou a zdravím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maziarit


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 8:49 pm    Předmět: Cesta za formou a zdravím Odpovědět s citátem

Tak jsem se rozhodl, že si taky povedu deník a budu sem přispívat, doufám že to nikomu nebude vadit a pokud se občas vyjádříte tak budu jen rád, že nemusím vést monolog. :)

Cvičím 4 roky
Chci si vše usnadnit, budu vychazet ze tří udaju
Váha:88kg
Výška:176
Pas (pupek): 101cm
Biceps: 45cm zatlej ( tady málokdo věří, můžu pak doložit fotku, dělám od malička i páku)

Cíle

Zhubnout přebytečný tuk i za cenu ztráty svalové hmoty, poté bude následovat kvalitní objemovka kde se zkusím díky svalové paměti dostat zase zpátky do formy.
Peněz nemám nazbyt, proto se mi to z ekonomického hlediska snad vyplatí.

Technika hubnutí
Tady se bude většině lidí ježit každý chlup na zadku. Důvody jsem psal jinde, ale ve zkratce, momentalně bydlím s přitelkyní, ona je teď bez práce a já všechny výdaje tak tak platím, musím nakupovat tak aby se najedla v pohodě i ona.

Budu se snažit hubnout hlavně aktivitou a výdejem, protože rozdělení maker bude katastrofální.

Momentálně se snažím vyjít si na dělší procházku po těžkém terénu cca 5 km denně 4km/h. Tohle budu praktikovat každý den nehledě na počasí.

2x týdně budu dávat HIIT sprinty venku cca 10 min

3x týdně půjdu zvedat, nějak tak to tahám podle pocitu a kvůli výdeji pojedu hlavně full body

Shyby, dřepy, bench, MT, tlaky obouručky ve stoje, pořádně ten glykogen štavit, takže 15 opakování po 4 seriich s přitelnýma váhama abych se neodrovnal.

Kardio dávat nebudu, myslím že těch 35 km týdně pěšky bude stačit.

Tohle prakticky pojedu celej měsíc. Očekávám tak 4 kg dole, takže můj cíl bude 84kg a 1cm přes pupek dolů.

Zítra se ozvu s reportem, mám zvedací den tak tu sem hodím i info z treninku a stravy.


Naposledy upravil Maziarit dne pá listopad 18, 2016 11:11 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty finance chapu
trening ale ne
proc tolik opakovani?
proc to neotoci a nejet patnact serii s relativne tezkou vahou?
vysledky budou lepsi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš rozepsat jak myslíš těch 15 serii s větší váhou, popřípadě jak by jsi to rozložil pro jednotlivé cviky, základy cvičit umím nejlíp, popravdě jsem nic moc jiného necvičil..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro zacatek matematika
vezneme si drep
15 opakovani se 60kg je 900kg v jedne serii
pri ctyrech seriich je to 3600kg na drepech
4 opakovani s metrakem je 400kg na serii
pri 15 seriich je to 6000kg
co spali vic energie?

osone bych jak treningy na hubnuti, tak na objem i na silu stavel na zakladnich cvicich
jde o to, jak dokzes "znicit" telo
ano, to ze to bude bolet, palit a budes napumpovany je sice hezky pocit
ale telo uplne jinak reaguje na tezke serie o 3-6 opakovanich
reaguje na ne povetsinou rustem
a pro rust jsou treba kalorie
kalorie se berou kde?
jednak z jidla
jednak z tuku
tvoje jidlo za moc nestoji
telo bude brta energii z tuku

(neber to dogmaticky, je v tom hodne zkratek, ale vicemene to odpovida)

pri tri treningy tydne vidim idealne
bud formou kruhoveho treningu, nebo klasickeho FB
mam rad kulate cisla, takze treba pondeli by bylo 10x3 (deset pracovnich serii po trech opakovanich), streda 10x9 a patek 10x6
zacinak bych drepem, celnim drepem nebo mrtvolou
pak bench, tlaky s velkou ve stoje nebo kliky na bradlech
a koncil bych zadama, pro me idealne shyby nebo jina varianta pritahu
pokud mas touhu dat jeste bricho, lytka nebo ruce, bude stacit 3x10 (ano, tady to otacim, jsou to jenom doplnky, dostavaji zabrat jinde)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za hezké rozepsání, zkusím na tom zamakat a sestavit to líp. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zpětně z časových důvodu a taky mé ubohé lenosti, budu přispívat jednou týdně a možná spíše než reporty sem budu psát svoje myšlenky atp. prostě deník trochu jinak než si ho vede většina.
Tak nějak aby se to líp četlo a bylo méně čísel...

Finanční stránka se trošku spravila, nakoupil jsem krutí prsa, pstruhy a nějakou tresku.
Bez stravy to hubnutí opravdu nepůjde, tak bylo potřeba něco obětovat, prodal jsem nepotřebné věci co se váleli doma ( elektronika, věci na kolo atp).

Po diskuzi co se tu vedla na Ronnie ohledně low carbu, jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Prakticky jsem snížil sacharidy na 150g a narval tam hromadu tuků, včetně másla, slaniny, kokos oleje.
Doplněno o zeleninu, efekt to mělo ten, že jsem celej den neměl hlad i když jsem přijal ubohých 1600 kcal, příště to s těmi tuky nebudu přehánět ať do sebe dostanu více živin. Každopádně pokud jste v dietě, tak se mi to zdá fakt dobrý nápad, díky tukům zůstat dlouho sytej a nemít takovou chuť k jídlu, navíc tuk ve stravě nemá takový vliv na hladinu inzulínu což je dobré pro spalování.

Dnes jsem měl prochazku v přirodě, kolem lesa a hezky si u toho pročistit hlavu, vypnout mobil a hudbu, prostě relax a byla to paráda, po cestě domů jsem našel i dobrej kopec do kterého jsem dal asi 6 sprintu (HIIT)
Pak jsem klusem doběhl domů.
Tohle budu praktikovat častěji, mám sice doma Rotoped, ale na něm mě jezdit vyloženě štve, když jsem ale venku tak se proběhnu rád.

Moje oblibené jídlo teď bude 300g vařených brambor, velky kus másla a 200g krutích prs + zelenina.
45g sacharidů, 70g tuků, 45g bilkovin a 30g vlakniny.
Přijde mi super a jsem po tom najezenej tak na 5 hodin, což je pro mě fajn když mám problém se žravkou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím že to nebude tak snadné jak jsem si myslel. Mám problémy s disciplínou při stravování.
Přitelkyně zase domů kupuje junky foods, takže dojdu dom a vidím v kuchyni Koblihy Moje vůle odolává 3 hodiny a pak stejně něco sežeru.

Sice na jedné koblize se forma nestaví, ale i tak mě to štve, že porušuji svůj vlastní režim a tím dietění protahuju..

Taky máte problém s tím, když doma nacházíte dobroty ? Ono kdybych bydlel sám tak si to ani dom radši nekoupím a tím pádem nebude co špatného sežrat.

Jinak jsem dnes byl zvedat + 5km procházka.. bylo to fajn.
Pokud máte magic pill na disciplínu když vám doma voní čerstvý koláč, tak sem s tím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:

Přitelkyně zase domů kupuje junky foods, takže dojdu dom a vidím v kuchyni Koblihy Moje vůle odolává 3 hodiny a pak stejně něco sežeru.


Vycvic si pritelkyni at nekupuje sracky proste a at ti vari.
Se zenou co neumi varit bych ani nechtel chodit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Moje oblibené jídlo teď bude 300g vařených brambor, velky kus másla a 200g krutích prs + zelenina. 45g sacharidů, 70g tuků, 45g bilkovin a 30g vlakniny.

Kdes prisel na tu vlakninu? V tech bramborach ji mas sotva 5g. Uzrat 30g vlakniny na lowcarbu je dost pracne. Avokado, kokos a nebo jine orechy budou ted tvuj novy nejlepsi kamos, pokud nechces do sebe rvat psyllium, coz je gastro holocaust :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
rvat psyllium, coz je gastro holocaust :)


mne to chutnalo. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 10:38 pm    Předmět: Re: Cesta za formou s porušováním pravidel Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Tohle prakticky pojedu celej měsíc. Očekávám tak 4 kg dole, takže můj cíl bude 84kg a 1cm přes pupek dolů.


nevím, kolik bude kilo dole, ale přes pupek to půjde s tímhle plánem dolů určitě víc, uvidíš ;)

a PU to napsal velmi dobře - taková velmi stručná bible ve verších, které se nerýmují :)

a Grom měl tu první poznámku taky velmi trefnou :D

tak good-luck!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přitelkyně je tvrdohlavá, takže jí to nějak netankuje a já ji nechci omezovat a zakazovat věci co má ráda, pokud to ona sama nebude chtít, přijde mi to dost neefektivní.
Vlakninu mám z brokolice, brambor a občas si namícham do vody vlakninu když ji ten den mam fakt nedostatek.

Borci když bych chtěl zvedat každý den a jít silově nahoru tak je lepší cvičit méně abych to tělo neničil a přitom cvičit co nejčastěji, je tomu opravdu tak ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Borci když bych chtěl zvedat každý den a jít silově nahoru tak je lepší cvičit méně abych to tělo neničil a přitom cvičit co nejčastěji, je tomu opravdu tak ?


nezvedej každý den
dej si 3x týdně full-body,
váha tak RPE8 (aby v sérii byla ještě dvě opáčka),
počet opakování různě (3, 4, 5, 6, 8),
počet sérií do celkového objemu (4-10),
tělo klidně znič, ale tak, aby za dva dny zase bylo ready na trénink
a mezitím si dělej ta svá kardia, jak jsi psal.

ps: vypůjčil jsem si literární formu od PU, sorry
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Vidím že to nebude tak snadné jak jsem si myslel. Mám problémy s disciplínou při stravování.
Přitelkyně zase domů kupuje junky foods, takže dojdu dom a vidím v kuchyni Koblihy Moje vůle odolává 3 hodiny a pak stejně něco sežeru.

Sice na jedné koblize se forma nestaví, ale i tak mě to štve, že porušuji svůj vlastní režim a tím dietění protahuju..

Taky máte problém s tím, když doma nacházíte dobroty ? Ono kdybych bydlel sám tak si to ani dom radši nekoupím a tím pádem nebude co špatného sežrat.

Jinak jsem dnes byl zvedat + 5km procházka.. bylo to fajn.
Pokud máte magic pill na disciplínu když vám doma voní čerstvý koláč, tak sem s tím.


Já už se to naučil, ale taky mi to trvalo. Dokonce i zvládnu dětem ten koláč upéct nebo koblihu usmažit, když mají chuť a sám si nedat. :) Ale mnohem jednodušší je ty věci nekupovat, asi bych doporučil promluvit si o tom s přítelkyní.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Přitelkyně je tvrdohlavá, takže jí to nějak netankuje a já ji nechci omezovat a zakazovat věci co má ráda, pokud to ona sama nebude chtít, přijde mi to dost neefektivní.
Vlakninu mám z brokolice, brambor a občas si namícham do vody vlakninu když ji ten den mam fakt nedostatek.

Borci když bych chtěl zvedat každý den a jít silově nahoru tak je lepší cvičit méně abych to tělo neničil a přitom cvičit co nejčastěji, je tomu opravdu tak ?


To, co píše Vlk.

Co se týče vlákniny, můžeš zkusit například luštěniny.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta za formou a zdravím Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: