Mirus jede Freimen´s FEST


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mirus jede Freimen´s FEST  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Mirus jede Freimen´s FEST
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirus


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 10:04 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

Začínám freimenův FEST trénink. Zkoušel jsem beara i Korteho, díky tomu jsem si skvěle posílil hluboké stabilizační svaly a vůbec nepoužívám pásek při těžkých cvikách. Kdo by chtěl nějaké info o mě - http://www.zbodyfit.sk/vysledkysutazi-meno/miroslav/hanak/ .
Popřípadě na facebooku.

15.12. 2014

Bench 8x4 95kg
přítahy VČ v předklou podhmatem 6x6 70kg
legpress 4x8 300kg

zdvihy JČ ve stoje - 4x8 20kg
tricepsový bench s VČ 4x8 80kg
stahování lana 4x 15 - 20 13cihliček (cca 65kg)

Je to pro mě změna, uvidíme jak to půjde.
Pokud by byl zájem připíšu ve zkratce jídlo + suplementy.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
H4nz


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím že se do tréninku od Freimena pustilo dost lidí....tak ho jedu od včerejška a zatím fajn...klidně napiš stravu, doplňky a postni fotky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar. Jasne ze prihod jedalnicek a suplementy, nech sa da posudit, ako to cele pojde.
Trening je fajn a dost bude zavisiet prave na strave.
Ked som isiel prvy krat korte (xy rokov dozadu), tak som musel kompletne vymenit nohavice :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 8:24 pm    Předmět: FEST Odpovědět s citátem

17.12. 2014

Dřep 8x4 - 150kg
Tlaky s JČ v leže na rovné lavici 6x6 - 42kg
Shyby nadhmatem 4x8 - +10kg kotouč na pásku

Upažování s JČ ve stoje 4x10 - 13kg
Upažování s JČ v předklonu 4x10 - 18kg
Výpony ve stoje na legpressu 4x10 - 200kg

Po dřepech jsem byl dost vysílen a ty tlaky s JČ byly opravdu nadoraz. Na zhyby jsem ještě sílu našel i se závažím (10kg). Když to zhrnu, tak dnešek byl už mazec ty dřepy mě vzali hodně sil. Ještě že další trénink je až v pátek.
Dnes jsem si nachystal svou vlastní předtréninkovku - beta alanin, citrulin malát, arginin, ornithin alfa ketoglutarát, kyselina glutamová, glutamin, lysin, kreatin glukonát, kafe + MCT tuk. Jěště vychytat poměr látek a bude to super, šlapalo to dobře (nezblil sem se :-D ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 8:44 pm    Předmět: Re: FEST Odpovědět s citátem

mirus napsal:
Dnes jsem si nachystal svou vlastní předtréninkovku - beta alanin, citrulin malát, arginin, ornithin alfa ketoglutarát, kyselina glutamová, glutamin, lysin, kreatin glukonát, kafe + MCT tuk.

Docela našlapaný, to by mě asi už zabilo :D já mám o dost chudší předtréninovku - beta alanin + taurin + BCAA + arginin :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 8:26 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

19.12. 2014

Mrtvý tah 8x4 - 120kg
front dřepy 6x6 - 60kg
tlaky s VČ na šikmé lavici 4x8 - 80kg

bicepsový zdvih VČ ve stoje 4x10 - 30kg
francouzský tlak s JČ v sedu za hlavou 4x10 - 30kg
zdvihy noh ve visu 4x15

Snížil jsem dost váhy (první týden, uvidím jak to půjde dál). Bylo to lehký. Cítím se skvěle po prvním týdnu (snažím se hodně pozitivně myslet, věřím, že to půjde dobře nahoru).
Po tréninku protein, glutamin, lysin, bcaa, creatin + ovoce.
První večeře rýže + maso, druhá večeře sushi, třetí večeře kasien + tvaroh + glutamin + ořechy (nepočítaně :-D ). Víkend regenerace + kvalitní jídlo + ranní kardio nalačno (neznamená že když je objem, že nebudu dělat kardio že :-) ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 8:22 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

Pondělí 22.12. 2014

bench 8x4 - 97kg
přítahy VČ podhmatem v předklonu 6x6 - 80kg
legpress 4x8 - 320kg
přítahy VČ k bradě 6x8 - 40kg
výpony v sedě 4x12 - 45kg

Začal jsem druhý týden a u všech cviků jsem přidal váhu, ale přišlo mě to lehčí jak minule. Byla dobrá regenerace přes víkend. Poctivě jedu suplementaci a jídlo. Uvidíme jak to půjde dál.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 12:58 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

24.12. 2014

Dřep 8x4 - 155kg
tlaky s JČ v leže na lavici 6x6 - 40kg
Shyby nadhmatem 4x8
bicepsový zdvihy JČ ve stoje 4x8 - 12 až 22kg
tricepsový stahování kladky 4x8 - 40kg
Stahování lana 4x15 60kg

Dnes trénink ve Velkým Průvanu ( hnus kolik bylo lidí, hlava na hlavě), čekal jsem 10 minut na dřepovací klec. Dřepy krásně v pohodě lehce, oproti minulým dřepům, tlaky s jednoručkama to samí ( nenašel sem těžší jednoručky než 40kg :- ( ), až do shybů. Při výskoku na hrazdu (nikde sem nenašel stupínek), se mě natáhl úpon v ramení jamce a bylo dodělaný. Byl sem rád, že sem odcvičil se svou váhou zhyby a podle toho taky vypadaly doplňky. Lehoučký váhy na biceps a tricepsové bench sem radši necvičil. Nechám to v klidu bez námahy a mažu ibalginem a fastum gelem. V pátek opět další trénink a to už bude dobrý. Pojedu podle pocitu, ale bude to tvrdý a těžší. Sledujte. Hezký a pohodový vánoce VŠEM.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 12:30 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

26.12. 2014

Mrtvý tah 8x4 - 130 až 140kg
front dřepy 6x6 - 80kg
tlaky na šikmé lavici s VČ 4x8 - 85kg
upažování ve stoje s JČ 4x10 - 13 až 15kg
upažování v předklonu s JČ 4x10 - 20kg
výpony ve stoje na lýtky 4x 15 - 220, 200, 160, 120 kg

pocity z tréniku jsou dobrý, měl sem strach jestli mě nebude limitovat zranění (ve středu natažený úpon ze zhybů), ale dobrý, drželo to. Sice to ještě trochu bolí, ale drží. Na mrtvole a dřepech navýšení váhy o 20kg a bez problémů. Nyní dva dny volna a regenerace (řízkama, salátem, cukrovím, když jsou ještě ty svátky). Prostě se dnes ještě pořádně přežeru (ale v sobotu a neděli už dietněji :-D ).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 6:57 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

odpolední jídlo + suplementace : oběd - kuřecí řízky + salát. Návštěva rodiny a zapíjení Julinky - chlebíčky + 3 pivečka + 3 slivovičky. Doma - první večeře - řízky + salát, druhá večeře - nějaké cukroví na dorovnání cukru do těla + glutamin 10g, třetí večeře - 30g 80% WPC protein. Na noc - glutamin 10g, tvaroh + micelární kasein 40g. KDYŽ JSOU TY VÁNOCE :-D.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 7:39 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

29.12. 2014

bench 8x4 - 100kg (příště nebude problém ani 110kg)
přítahy v předklonu podhmatem 6x6 - 85kg (hodně lehký)
legpress 4x8 - 350kg (čistá váha bez pojezdu) na pohodu
bicepsový zdvih VČ 4x10 - 32kg (čistě technicky bez cheatingu)
francouzský tlak JČ za hlavou 4x10 - 37kg (30 nebo 37kg přišlo mě to stejný)
zdvihy noh ve visu 4x15 - (to bylo pro mě asi nejtěžší. Přibral sem 2kg od začátku, ale to bude těma vánocema ).
Teď mě už jen čeká natlačit do sebe podušený hovězí a těšit se na zítra. (Směr Olympia a pohádka Tučňáci z Madagaskaru a hovězí burger z Angusa v Burger Kingu . Měj te se a ve středu připíšu další trénink + své vlastní složení předtréninkovky a co dávám po tréninku.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30.12. 2014

tréninkové volno - kardio nalačno 30´ (kolo)
snídaně - 5 vajec + žitný chleba
oběd - hovězí (zbytek ze včerejška + těstoviny)
oběd č.2 - hovězí burger z anguse
oběd č.3 - kuřecí steak + rýže
svačina - protein wpc 80 + ovoce
večeře č.1 - kuřecí maso + rýže
večeře č.2 - tvaroh + kasein, arašídový máslo (možná ho dám i v průběhu dne, na noc určitě)
Takový je denní plán. Ve středu trénink.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavene to mas super.
Ak sa nemylim, presli zatial len dva tyzdne, co je prilis kratka doba aj na ciastocne hodnotenie. Ale som zvedavy, kam to dotiahnes. Drzim palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
Nastavene to mas super.
Ak sa nemylim, presli zatial len dva tyzdne, co je prilis kratka doba aj na ciastocne hodnotenie. Ale som zvedavy, kam to dotiahnes. Drzim palce.


díky, ano začínám třetí týden. Co můžu za sebe říct, tak cítím, že se tělo přizpůsobuje tomuto systému a sílý. A o víkendech budu muset zařadit navíc nějakou regeneraci v podobě masáží a infrasauny pro lepší zregenerování těla.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 5:44 pm    Předmět: Mirus jede Freimen´s FEST Odpovědět s citátem

31.12. 2014

Dřep 8x4 - 160kg
tlaky v leže s JČ 6x6 - 45kg (jak pomásle)
přítahy JČ v předklonu 4x8 - 45kg (lehučký)
přítahy VČ k bradě 6x8 - 45kg
výpony na lýtka v sedě 4x 15 - 45kg

Poslední trénink v tomto roce a spokojenost, jsem zvědav jak to půjde dál. Večerní silvestr menu : tatarák 400g + nějaké další dobroty, uvidíme. A lahvinka červeného :-D.
Před tréninkem : káva doma, po cestě : mix (glutamin, kreatin glukonát, beta alanin, arginin, citrulin, kyselina glutamová, ornithin OKG, lžička kokosovýho oleje, lysin. Chuť hnusná, ale účinky to má :-).
Po tréninku : hydro, glutamin, bcaa, Lysin, kreatin glukonát + ovoce.

Měj te se krásně a sledujte.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mirus jede Freimen´s FEST Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: