Cvičení ob-den



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičení ob-den  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Cvičení ob-den
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel Rob


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 5:45 pm    Předmět: Cvičení ob-den Odpovědět s citátem

Ahoj, zajímal by mně váš názor na cvičení ob-den, myslíte že to je dost času na regeneraci a růst svalů ? Jídelníček i trénink.plán mám, co se spánku týče, snažím se aspon těch 8 hodin naspat, ale na internetu jsem četl že svaly rostou 48-78 hodin, tudíž nevím jak to je s tím cvičením ob-den, zda je to v pořádku , navím cvičím full body, takže ty dané partie dostávají pořád zabrat každý trénink a četl jsem že pokud procvičím daný sval (např. prsa) tak by se měly znova cvičit až za cca 4-5 dnů, jak to je s tím cvičením ob-den, myslíte že to je v pohodě nebo ne ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja plus mínus takto fullbody jazdím a bez problémov (cvičím pondelok-streda-piatok a víkendy mám voľné). Hodne záleží na tréningu, ak tam dávaš 3x týždenne ťažké mŕtvoly, mohol by to byť problém... Ale pokiaľ máš dobrý spánok a jedlo a regeneruješ v poriadku, tak ti rozumne nastavený tréning neuškodí.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičení ob-den
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: