Street workout - jakým stylem cvičit ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Street workout - jakým stylem cvičit ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Street workout - jakým stylem cvičit ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenalos


PříspěvekZaslal: st leden 31, 2018 3:17 pm    Předmět: Street workout - jakým stylem cvičit ? Odpovědět s citátem

Ahoj, potřeboval bych poradit od někoho kdo street workout cvičil nebo se v tom vyzná. Nevím jakým způsobem cvičit. Na internetu jsou 2 druhy cvičení. V jednom to je klasicky jako v posilovně na série a opakování (např. shyby 3 série po 8-12 opakování, dipy 4x 8-12 atd. a dává se více cviků , např. shyby podhmatem/nadhmatem, kliky obyčejné a shora atd.) a druhý způsob kdy jsou jen základní cviky (dipy,shyby kliky ...) a dá se určitý počet např. 30 a u každého cviku musím dát za ten trénink 30 opakování a další trénink si dám třeba 35 a postupně zvyšuju.

Osobně sem dříve jel tu první variantu. Jel sem cviky 3-4 série okolo 7-12 opakování. Vím že svaly mi o něco porostly, ale silově se to nějak nezlepšovalo, shybů i dipů jsem dával pořád +- stejný počet opakování a víc sem nedal.

Zajímaly by mě vaše názory jak cvičit s vlastní vahou, díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Street workout - jakým stylem cvičit ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: