Neúspěšná dieta


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Neúspěšná dieta  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Neúspěšná dieta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vilakus


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 4:08 pm    Předmět: Neúspěšná dieta Odpovědět s citátem

V půlce března jsem vážil 92Kg (177cm). A dnes vážím 85Kg, dalo by se tedy říci, že jsem za dva měsíce lehčí o 7Kg, ale s břichem to skoro ani nehlo. Obvod pasu jsem dal dolů jen o 2 cm. Mám vypouklé břicho. Denně sním 2000 kcal, to moc není, ale hlad nemám, celkem v pohodě. Bílkoviny, zelenina a trochu tuku. Denně sním 420g masa (kuřecí prsa + vepřová kýta).
Jako bych měl pocit, že z toho masa tloustnu. Někde jsem četl, že u některých lidí tělo nedokáže zpracovávat maso a ukládá si to do tuku. Možná jsem ten případ, jsem krevní skupina A.
Já bych to maso klidně vynechal, ale čím tuto kvalitní bílkovinu nahradit? Nechci přijít o svaly. Řešil někdo podobný problém? Díky za radu

Nebo mám ještě ubrat z jídla? Už ale není moc z čeho. 3x týdně mám fitko a 2x týdně 55 minut cardio
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Souča


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Don't give up, keep going.

Při 85/177 tam je stále potenciál :) pod pupkem to je nejodolnější, ale stačí vydržet, už takhle máš fajn zdravej progress bez hladovění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jedeš stabilně 2000kcal? Jak vůbec vypadá tvůj jídelák? Skoro půl kila masa mi přijde jako zbytečnost. Kardio častěji, spíš po tréninku ale trochu menší intervaly cca. 40m je takový optimál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilakus


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2018 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začínal jsem na 2700 kcal a postupně ubíral až na současných 2000 kcal
Kolik masa by mi tak stačilo abych nepřišel o svalovou hmotu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2018 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilakus napsal:
Začínal jsem na 2700 kcal a postupně ubíral až na současných 2000 kcal
Kolik masa by mi tak stačilo abych nepřišel o svalovou hmotu?


maso (bilkoviny) se pocitaji z aktivni hmoty, kdybych to pocital (odhadem) na 80kg, melo by ti stacit 160g bilkovin, kdyby jsi byl vazne nabusenej, pokud mas opravdu hodne tuku, tak budes mit svalu jenom jako 70kilovy kluk a pak je to 120-140g

osobne bych ti misto kardia naordinoval tezky silovy trening, jednak nuti telo drzet svaly, jednak ma "after burn efet" ktery je srovnatelny s kardiem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obeznichlapec


PříspěvekZaslal: út červen 12, 2018 12:04 pm    Předmět: Re: Neúspěšná dieta Odpovědět s citátem

Vilakus napsal:
V půlce března jsem vážil 92Kg (177cm). A dnes vážím 85Kg, dalo by se tedy říci, že jsem za dva měsíce lehčí o 7Kg, ale s břichem to skoro ani nehlo. Obvod pasu jsem dal dolů jen o 2 cm.

Nebo mám ještě ubrat z jídla? Už ale není moc z čeho. 3x týdně mám fitko a 2x týdně 55 minut cardio


Nezajímají tě kilogramy, ale obvod břicha.

2000kcal je málo, já jsem o něco větší a přestal jsem hubnout u 2500kcal. Navýšil jsem na 3100kcal (moje číslo, ne tvoje) a hubnu tuk kolem břicha dost rychle.

Neznám přesně tvoje míry ani co děláš za práci/student. Pokud student/lehká práce, tak ZHRUBA 2700kcal při tomhle tréninku.

Vilakus napsal:
Kolik masa by mi tak stačilo abych nepřišel o svalovou hmotu?


Takhle to nefunguje. To záleží na množství bílkovin A MNOŽSTVÍ kcal během dne. Pokud máš jíst 2700kcal a potom snížíš na 2000kcal tak automaticky půjdeš se sílou dolu. Zrovna tohle mám na sobě vyzkoušené. Z 3100 jsem šel na 2500 a do 3x silového tréninku jsem přidal 3x týdně 50 minut kardio >>> síla na maximálky mi šla během 1měsíce o 20% dolů ! Je to prostě blbost, nedělej to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak si siel o 20% dole silovo kvoli 150 min kardia tyzdenne tak robis nieco sialene zle.
taky pokles nieje ani ked vysadis :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20% mi padne sila bezne, kdykoliv prejdu na lowcarb a snizim kalorie, abych hubnul.
Silovka neni do diety.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

akoze mas maxko 200kg naraz ti to padne na 160?
takyto prepad mam len po vaznom zraneni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je mozne. Predpokladam, ze ty se nepovazujes za naturala a 40 ti take neni. O tom, ze mas odtrenovano nepomerne vic se asi taky dohadovat nemusime. Tech faktoru tam muze byt spousta...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17 rokov som som bol natural a vtedy tie vykyvy boli uplne nulove rozdiel medzi top formou na sutazi (220DL ) a koncom diety bol 205kg, vaha sla dole z 91kg na 78kg.
prvy krat som sa prepuhol cez 135 na benchi v 4tom tyzdni CKD diety (-3.5kg)
40 nemam to nie len 34.
vzdy sme boli partia minimalne 8 a viac trojbojarov takze to nehodnotim len z vlastnej skusenosti. Myslim ze skusenosti s dietovanim a silovym treningom mam celkom dost a mozem povedat ze naturalne 20% ny prepad som nezazil NIKDY V ZIVOTE.

Ako priklad mozem uviest sparinga Jura Gajdosa ktory ako natural v 100ke dal 330drep v top forme, pricom 300kg da hocikedy aj po 2mesiacoch netrenovania (odskusane)
a to pri takychto vysokych cislach sa sila tasie udrzuje na peaku.

Ak niekto nevie pridavat kardio a sekat dole % tuku povedzme z 20 na 14 (pocas 3 mesiacov povedzme) a pritom nedrzi silu robi nieco kardinalne zle.

a btw aj ako nenatural mam rozdiel v faze on (cisto tst) mrtvolu 270 vs off 245 pricom bw mi ludne padne o 15kg dole.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vubec jsi me nepochopil, zkusim to tedy jeste jednou.

Tvoje telo se bude chovat jinak, nez moje, protoze kazdy mame jinak nastavene vstupni parametry. At jiz se jedna o vek, delku a zpusob treninku, sportovni historii, nebo historii uzivani AS. Nepotrebujes IQ 140 na to, abys to pochopil. Bez urazky. To, ze kazdy silovy trenink se musi adekvatne uzrat je proste fakt, ktery zminuje snad kazdy. Proc asi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale sak ja vravim o skusenostiach ked som mal odcvicene 2-3 roky.
jednoducho nikdy pocas sportovej kariery nedoslo k vyraznemu silovemu degresu (vyjma zraneni a operacii)
co je natom tazke pochopit ze ked stratis dajme tomu za 6 tyzdnov 20% sily tak robis nieco kurva zle?
hlavne ked si plus minus zaciatocnik ktory vie naraz priberat svaly a chudnut tuk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ale neni preci pravda...

Co funguje 17ti letemu po dvou letech treninku, nebude fungovat o 20 let starsimu po dvou letech treninku. Co funguje pri hubnuti z 30% na 20% bf, nebude fungovat pri hubnuti z 15% na 10% bf, atd.

Co je na tom tezke pochopit, ze kdyz omezis kalorie, ze telo hure regeneruje, je slabsi a pada ti sila? Ze i podobne funguje pro telo nizky prijem sacharidu?

Tohle je diskuse o nicem. Koncim s tim. Libilo by se mi, kdyby lidske telo fungovalo tak, jak pises. To zase ano...


Naposledy upravil Olejnas dne st červen 13, 2018 7:09 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Vubec jsi me nepochopil, zkusim to tedy jeste jednou.

Tvoje telo se bude chovat jinak, nez moje, protoze kazdy mame jinak nastavene vstupni parametry. At jiz se jedna o vek, delku a zpusob treninku, sportovni historii, nebo historii uzivani AS. Nepotrebujes IQ 140 na to, abys to pochopil. Bez urazky. To, ze kazdy silovy trenink se musi adekvatne uzrat je proste fakt, ktery zminuje snad kazdy. Proc asi...


kazde telo hlvne u zaciatocnika sa chova plus minus rovnako.
ked niekto neda ani 2xbw na mrtvole tak je zaciatocnik a ANO moze chudnut a drzat si silu, dokonca aj silniet a stracat BW.

tu mas log mojej zeny ktora ako zaciatocnik v prisnej diete a v deficite potiahla prvy krat 100kg na mrtvy tah
https://forum.ronnie.cz/my-way-t36425-180.html
tuk bol tusim 12% dole z 15%

to ze to tebe alebo niekomu inemu nejde neznamena ze mas ine telo, znamena to ze to jednoducho nevies. A to neber ako urazku kazdy sme robili chyby na zaciatku.

tymto je z mojej strany diskusia u konca lebo zacina to tu prerastat do osocovania.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Neúspěšná dieta Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: