přibrání bez cvičení?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - přibrání bez cvičení?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> přibrání bez cvičení?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Toman332


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2024 7:37 pm    Předmět: přibrání bez cvičení? Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl by jsem se dotazat, mám 70kg, a 178cm, začinal jsem na 62kg.. Nabral jsem cca za 3 mesice 8kg pouze tim ze jsem zacal jist ryzi,maso,banany,vlocky, a podobne. jednoduse jsem zacal jist 8x denne, a drive jsem jedl 1x denne., bohuzel tech 10kg na me neni tolik videt,stale jsem stihlejsi a rozhodne vypadam o dost lepe.. ale rozdil tam urcite je, zajimave je ze tuku mam stale minimum, ale ted k dotazu, chtel by jsem se poptat jelikoz jsem ectomorph co mel celej zivot 60kg, zda se da dostat dobrym jidelnickem a obcasne cviceni na 85-90Kg? Aniž by jsem jsem vypadal jak tluste vyžrané prase s pupkem...

cíl je vypadat jako normalní udelanejsi chlap co ma 85-90kg, ale nejsem si jisty zda se mi toho povede dosahnout pouze pokud budu obcas cvicit, ale k dodrzoval by jsem kazdy den jidelnicek na pribirani a jedl samozrejme napr 7x denne.. (bavime se pomalem pribirani) takze zadne sladke a podobne..

práci mam sedavou..

muj start byl na 60KG a 7% telesneho tuku...

Diky za odpoved.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2024 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, neslo
Telo kalorie, ktere nepotrebuje uloží do tuku

Pokud sval nepouzivas,teli nema duvod ho zvětšit

Takze bez cviceni budes tluste prase
A dostat se na svalnatych 85-90 kilo neni jenom "obcasne" cviceni, ale sakra tvrda drina
Vidim to na sobe, cokoliv nad 80kilo jde do tuku a to to cviceni neflakam
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2024 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abys byl normalni udelanejsi chlap... je to o genetice. At si kazdy rika co chce, jsou lidi kteří jsou ektomorfni, mezomorfni a endomorfni a muzes to mit i rozdelene na casti tela (ja napriklad mam endomorfni spodek tela - siroka panev, kotniky, rychle mi rostou svaly a sila na nohou oproti vrsku), spek muze byt kazdej ale ve forme poznas kdo jde kdo.

Takove ty lidi, ktery sice necvici ale maji siroke ramena, "nejake svaly", nejaky spek, casto svalnata lytka a predlokti, nejsou vyžle ale zároveň nejsou jak tlusta loutka sice existuji, ale zas tolik jich neni.

A vetsinou to muze byt souhra faktoru: genetika, kostra (tzn. zase genetika, sirka, obvod zapesti, kotniku...), vyssi pocet bilkovin (to ale nepoznas hned a spis se to tyka tech lidi co jsou v puberte, jsou na to nejake studie mam pocit), pohyb, sport, manualni prace a vse v ramci let =

Kdyz jsi cely zivot mel 60kg a byl vyžle, je ti přes 20, nestane se ti, že budeš mít 85kg jako normálně vypadající chlap bez náročnější aktivity a se sedavou prácí. (pokud by se ti teda neulozil spek na fakt dobrych mistech, ze by to nejak vypadalo )

Se silovym treninkem to mozne behem par let je. Ale 85-90 neni zas takova prdel, kdyz jsi ektomorf. Tam pak ale zalezi jak moc chces byt vyrysovany.

Kdyz se chces drzet toho, ze chces byt normalne vypadajici chlap (uz jsem psal ze bys mel poslat fotku, jak podle tebe vypada normalni chlap?) bez bachoru, tak to treba s kratším treninkem 2x/3x tydne pujde :-).

A jist 8x denne. To mi prijde ponekud bizarni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2024 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela slušně to popsal MilanT, genetika je alfa a omega. Samozřejmě ti co ji mají dobrou tvrdí, že ne, protože by to pak vypadalo, že někdo snižuje jejich výsledky a to se jim nelíbí.
Existujou lidé, co vlastně naberou sádlo a mají to hezky uložené, ramena, ruce, stehna a vypadají pak udělaně, ale špek to je, jen lépe vypadající. A pro někoho jsou to samozřejmě tlustoprdi, jde o to, kdo se dívá a jestli to umí poznat...Kam se to ukládá tobě, poznáš už teď a nedá se s tím nic dělat. Pokud nabereš 20 kg, tělo nabere i trochu svalů, to je zase o genech, někdo více, někdo méně, ale není to podle mě cesta. Jen se vyžíráš na podivnou hranici a pokud k tomu nemáš sílu, rychlost nebo schopnost s tou vahou manipulovat v rámci třeba bojových sportů, je to dlouhodobě na prd. Začal bych cvičit, 2x-3x týdně a časem se tam dostaneš, ale bude to vypadat lépe a budeš se cítit lépe...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - přibrání bez cvičení?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: