vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 223, 224, 225  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. ledna 2012, pondělí

O víkendu sice odpočívárna, ale včera jsem se kapku unavil, takže dnes jsem se úplně necítil, ale už mám vyzkoušeno, že i v takových případech se lze donutit k slušnému fyzickému výkonu.
Váhovka: 89.6 kg (nejde dolů a je mi jasné proč), Spánek: 8h

Dřepy: 5x5 125 kg
Od minula jsem pět kilo přihodil, věřil jsem si na to, tentokráte nic pod paty, zkrácené šlachy je potřeba protahovat :) Už v třetí sérii se z posledního opakování těžko zvedalo, ale pak jsem si více soustředil na techniku a povedlo se. Příště bych mohl zkusit ještě pět kilo přihodit.

CG bench-press: 5/5/4/4/4 95 kg
Tady jsem si na 5x5 už nevěřil, zvláště, když za mnou nikdo nestál, ale zkusil jsem to a nedopadlo to tak špatně. Příště bych si to mohl zopáknout, ale už s plným počtem.

Stahování kladky před hlavu, širší úchop: 5x5 84 kg
Původně jsem měl jet 5x4, ale šlo to zlehka, tak jsem dal 5x5 a příště můžu jít na 5x3x90 kg.

Veslování k pasu, úzký paralel úchop: 5x3 130 kg
Tady bylo zřejmé, že víc tam nepůjde, tak aspoň co nejpoctivěji po těch třech opáčkách. Docela se dařilo. Ale 5x4 už půjdou ztuha, tak možná začnu nové kolečko a vyšší počet opáček.

Ramena, tlaky v sedě s velkou činkou, CG: 5x5 60 kg
Posledně ta poslední série úplně nevyšla, tak jsem si to dnes potvrdil. Příště možná 5x5x65 kg.

Dřepy si vzaly docela dost času, ostatní těžké cviky taky, takže hodinka pryč, doplňkové cviky vynechávám a končím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. února 2012, čtvrtek

Na Hromnice, o hodinu více :) Cítil jsem se dobře, takže jsem očekával slušný výkon, plánoval jsem znovu těch 5x5 150 kg na mrtvole, ale tentokrát už s jistotou i v páté sérii.
Váhovka: 89.7 kg, Spánek: 8h

CG Bench-press: 5x5 95 kg
Chtěl jsem začít mrtvolou, ale byla obsazená, tak jsem šel na šikmý benč, ale tam nějaká tupá hrouda tak utáhla šroub, že nešel povolit a nemohl jsem si nastavit výšku, tak jsem šel na rovný benč, který jsem sice jel v pondělí, ale těch 5x5 jsem nedal. Nevím, proč jsem si myslel, že dnes to půjde, ale už po první sérii jsem pochopil, že za ty tři dny se toho zase tolik nezlepšilo :) No ale snažil jsem se a když jsem ve třetí sérii dal pět opáček, tak už to bylo lepší než minule a byl jsem spokojený. A už jsem věděl, že když se soustředím, tak mám šanci tam dorazit a ty další dvě série. Povedlo se a co se týče 5x5 tak je to moje maximálka.

Mrtvý tah: 5/5/5/4/4x 155 kg
Chtěl jsem stopade, ale s maticema bych to tam musel složitě skládat, tak jsem si řekl, že pět kilo není takový rozdíl, ale bylo mi jasné, že to bude trápení. Taky že bylo. Už i těch pět opakování je pro mě maratón, takže před tím pátým jsem to sbíral odevšad, aby to dal. Ve třetí byl silnější úchop, takže ještě těch pět padlo, ale ve čtvrté, i když jsem věděl, že jich má být pět, tak když jsem položil čtvrtou a představil se, že mám před sebou ještě jednu sérii, tak už jsem to ani nezkoušel. V páté sérii už bylo jasné, že jich více nebude, takže jsem dal povinné čtyři. Špatné to nebylo, ale 5x5 taky ne.

Shyby, úzký podhmat, širší nadhmat: 5x, 4x, 4x, 3x, 4x
První dva cviky zabraly tak půlku tréninku a pořádně mě vycucly. Takže shyby byly spíše z povinnosti a moc se nedařily.

Ramena, multipress: jenom s osou
Zkusil jsem s prázdnou osou, ale ten úchop je na mě široký a rameno bolí, takže jsem toho nechal.

Tricepsové shyby: 16x, 12x, 8x
Dnes těch cviků moc nebylo a už se mi moc nechtělo, tak jsem dal něco lehčího.

Břicho, zkracovačky vleže nohy na lavici: 24x, 16x, 12x
A ještě jednou něco lehčího na závěr.

Těžký začátek a podle toho vypadal i zbytek tréninku. Více se mi sedí ty tréninky s nižšími vahami, kdy dávám 5x5 a můžu se snažit o vyšší dynamiku. Teď už to nepůjde, tak budu směřovat k maximálkám.
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. února 2012, pondělí

Po víkendu odpočatý, najedený, připravený na těžký trénink ;)
Váhovka: 91.0 kg, dalo se čekat, spousta živin o víkendu ;) Spánek: 8h

CG tlaky šikmo nahoru, velká činka: 5x5 75 kg
Chtěl jsem začít dřepem 5x5 130 kg, což byla hlavní dnešní meta, ale bylo plno a borec měl na čince tolik, že to vypadalo ještě na dlouhý trénink. Tak jsem začal prsama a povedlo se vylepšit minulý výkon. Ovšem jestli to půjde i na 80 kg, to nevím.

Tlaky vsedě od těla (Decline press): 5x5 140 kg
Chtěl jsem si dát ještě jedny prsa, ale jiný záběr, tak jsem si vylepšit výkon tady. Šlo to docela dobře, ale na 160 kg to ještě nevypadá. Uvidíme.

Veslování k pasu, úzký paralel úchop: 5x4 130 kg
Z minula jsem si pamatoval 5x3, tak jsem to chtěl posunout. Docela technicky povedené, ani poslední opáčka nebylo utrpení tahané celým tělem, ale těch 5x5 bude tedy otázka.

Stahování kladky před hlavu, širší nadhmat: 5x4 90 kg
Opět jsem si z minula pamatoval 5x3, ještě to musím ověřit, tak jsem to vylepšil. Nebylo to nijak těžké, i když později už jsem to netahal tak nízko.
EDIT: Tak spletl, bylo to jenom 5x5 85 kg, ale když jsem to zvládl, tak to neva ;)

Hacken-dřepy: 5x5 120 kg
Tak konečně by mohlo dojít na ty dřepy, jenže už jsem se cítil dost vyčerpaný, tak jsem se rozhodl, že to nechám na jindy, že přestávka jenom prospěje a že si mezitím vylepším třeba hacken-dřepy. Povedlo se, poslední opáčka už šla ztuha, ale šla. Příště asi 130 kg.

Ramena, CG tlaky před hlavou, velká činka: 5x5 65 kg
Opět vylepšení předchozího výkonu, úzký úchop je bezva, protože rameno nebolí. Akorát se dost prohýbám, což bude dáno tou těžkou váhou a nevím, co s tím. Potřeboval bych k tomu sedátku připoutat ;)

Stačilo, vyčerpán, spokojen, sice tam ty dřepy nebyly, ale po těch hackenech asi nohy taky budu cítit a třeba svaly posílí a ty dřepy pak půjdou líp.
vlk#

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. února 2012, čtvrtek

Motto: Hacken-dřepy jsou naprosto super cvik na rozsekání předních stehen. V pondělí těžkých 5x5, ale nijak na krev a ještě dnes mám svalovku ;) A tak je to pokaždé, když to neošidím...

Váhovka: 91.0 kg, chvíli to sice šlo od pondělka dolů, ale... svíčková se šesti ;) Spánek: 8h

Shyby širší nadhmat, úzký podhmat: "5x5"
První dvě série by se asi ještě daly počítat, ale pak už to bylo jakože jsem se přitahoval a počítal při tom do pěti ;)

Přítahy velké činky v předklonu: 5x5 80 kg
Příliš těžká váha na dnešek, sice jsem to utahal, ale pokaždé když jsem činku vrátil na stojan, tak jsem ještě cítil pondělní veslo.

Tlaky vsedě šikmo nahoru (Incline press): 5/5/5/4/4x 110 kg
Na benči bylo plno a taky se mi příliš nechtělo trápit... tak jsem si naložil tadyhle a i když jsem nedal 5x5, výkon to nebyl špatný.

Přítahy vsedě k pasu, dlaně nahoru (D. Y. Row): 5x 120 kg, 3x 120 kg, 3x5 100 kg
Na začátku jsem to nějak přepísk, spodní záda už asi měla dost, tak jsem něco shodil a nějak to dojel.

Ramena, tlaky v sedě před hlavou, velká činka, CG: 5x3 70 kg
Posledně tam bylo 5x5 65 kg, takže dnes ty tři opáčka slabší, ale tricáky už asi byly unavené a aspoň je co zlepšovat :)

No a to by asi tak stačilo. Čeká mě týden na horách, tak by nebylo dobré se nějak výrazně zrušit :)
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. února 2012, pondělí

Minulý týden jarňáky, žádné fitko, žádné suplementy, denní kondiční vycházky, většinou na Klínovec ve sněhu, cca 2 km a převýšení 300 m. Tento týden budu testovat maximálky, protože od příštího týdne hodlám razantně snížit váhu (ideálně z aktuálních 90 kg na cílových 80 kg), takže výkony půjdou do háje a bude potřeba se na ně znovu dohrabat.

Váhovka: 90.1 kg, Spánek: 8h

Dřepy: 3x 100 kg, 1x 125 kg, 1x 140 kg, 1x 145 kg (SB) , 5x 135 kg
První test maximálky. Chtěl jsem jít až na 150 a možná jsem si to tam měl dát místo těch 145, protože když jsem se zvednul poprvé, tak bylo jasné, že víckrát už to nepůjde a že už jsem byl i v lepší formě.

Bench-press: 3x 70 kg, 1x 100 kg, 1x 105 kg, 1x 110 kg, 1x 115 kg, 1x 120 kg (PB) , 9x 100 kg (PB, max. reps)
Lehl jsem si pod to a chytil to naširoko, jakože rameno se mohlo během minulého týdne zotavit. Zkusil jsem prázdnou tyč a pak těch 70 a když jsem svaly držel v tenzi, tak drželo i rameno. To byla velmi pozitivní zpráva, tak jsem šel do toho. Ale pomalu, protože za mnou nikdo nestál a nechtěl jsem pod tím zůstat ležet. Tréninky na úzko zřejmě zabraly, protože jsem se dostal až na novou maximálku a bylo to poměrně čistě. Paráda, další metu už nemám, jen snad přidat počet opakování. Pak jsem si zkusil ještě max. reps na stovce a o jednu posunul svou maximálku.

Tlaky šikmo nahoru, velká činka: 1x 70 kg, 1x 90 kg, 1x 100 kg , 2x 90 kg
Povzbuzen benčem, jsem si šel pro maximálku naširoko i tady. No ale bylo to dost těžké. Už jsem byl i v lepší formě - což se ukázalo v poslední sérii, jenže tehdy jsem maximálku netestoval, tak jsem si to mohl dnes vybrat ;)

Veslování k pasu, úzký paralel úchop: 1x 100 kg, 1x 150 kg, 4x 140 kg (PB) , 6x 130 kg
Letos už jsem něco napřitahoval, takže jsem byl zvědavý, jak to půjde... těch 150 si nepočítám, byl to sice přítah, ale bylo jasné, že druhý už nebude. Těch 140 už mě potěšilo. Technika horší, ale silově dobré.

Stahování kladky za hlavu, široký max.: 0 (+1)x 102 kg, 0 (+1)x 96 kg, 6x 90 kg (PB)
Široký úchop fungoval, tak jsem zkusil maximálku i tady. První série pouze na temeno, druhá o něco níž, ale pořád k ničemu, teprve třetí jakž-takž a vyrovnání svého PB.

Ramena, tlaky před hlavou (Shoulder press): 1x 80 kg, 1x 100 kg (SB)
Čekal jsem jich na té stovce více, ale nešlo to. Tady už rameno tolik nedrželo.

Tlaky vsedě šikmo nahoru (Incline press): 4x 120 kg (SB)
Chtěl jsem využít den maximálek, tak jsem si ještě přidal jednu sezónní.

Břicho, zvedání nohou s oporou loktů: 16x
Jenom na protažení.

První kolo maximálek nebylo špatné, hlavně, že padnul ten bench-press, má vysněná váha, i když - v době, kdy jsem o ní snil, jsem měl o deset kilo méně ;) Příště čeká mrtvý tah, ale na dvěstě si moc nevěřím.

Naposledy upravil vlk# dne čt únor 23, 2012 3:03 pm, celkově upraveno 1 krát
vlk#

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. února 2012, čtvrtek

Dnes druhé a poslední kolo maximálek. A jak se cítím? Nohy z pondělka bolí, v prsou ještě lehká svalovka, žádné suplementy, žádná velká energie... no snad to půjde.

Motto dne: Když chceš rozbít prsa, benčuj naširoko.

Váhovka: 90.0 kg, Spánek: 8 h - včera a dnes bez budíku ;)

Mrtvý tah: 2x 155 kg, 1x 185 kg, 0x 205 kg, 3x1 185 kg (SB) , 5x 155 kg
Nějak jsem nemohl najít ten správný rozkrok a úchop, abych činku tahal po holeních. Buď jsem stál široko a činku bych musel uchopit ještě širším úchopem nebo jsem stál moc úzko a nemohl tolik zapojit stehna. Musím mrknout na nějaká videa, jak to dělají lepší borci. No a jinak... pořád to taháte čistě a pak se to zlomí, činku dostanete pár čísel nad zem a je jasné, že když nejde o rekord, tak jde o záda a je lepší ji položit. V mém případě sice o rekord šlo, ale ne za každou cenu ;) Tak ty dva metráky odkládám na letos neurčito.

CG Bench-press: 3x 70 kg, 5x 100 kg (PB) , 3x 100 kg, 3x 100 kg
Tak jsem si říkal, kterou další maximálku bych zkusil a došlo mi, že posledně jsem jel na široko a že bych mohl zkusit vylepšit úzký úchop. Zkusil jsem, ale už po zahřátí bylo jasné, že ta svalovka je zatím příliš velká a nemá smysl to nikam hnát po jednom opáčku. Tak jsem aspoň zkusil maximum na tři série na stovce a podařilo se mi dorovnat osobák, když už ne překonat. Ale ta bolest v prsních svalech byla slušná.

Přítahy šikmo shora k tělu (High Row): 3x4 140 kg (PB) , 8x 120 kg
Tohle sice není cvik na nějaké maximálky, ale proč si nezapsat nějaké to zlepšení. Technika nebyla nejlepší, ale silově to přitažené bylo.

Stahování kladky před hlavu, širší úchop: 1x 96 kg, 3x4 90 kg (PB)
Opět nic na maximálku, ale chtěl jsem zkusit, kolik stáhnu. Na těch devadesáti už se to dalo počítat.

Ramena, multipress za hlavou: 1x 30 kg, miss
Tady nic, moc široko, rameno bolelo.

Ramena, tlaky vsedě před hlavou, velká činka, CG: 1x 70 kg, 1x 75 kg, 1x 80 kg, 1x 85 kg (PB) , 0x 90 kg, 1 (+1)x 80 kg, 4x 70 kg
Když nešel široký, tak jsem zkusil úzký úchop. Docela mě překvapilo, jak jsem mohl přihazovat, ale zřejmě už jsem byl z těch dnešních maximálek a tlaků unavený, takže u 90 jsem to nedostal přes mrtvý bod a musel si to shodit na nohy (au) a pak na zem - takový ponížení, jak by řekl pan Homolka ;) A to nebylo všechno. Shodil jsem kotouče, tyč hodil znovu na stojan a naložil si 80, že to už půjde. První šel, ale druhý už ne a protože jsem už to znovu nechtěl shazovat, tak jsem to dost velkým cheatingem dostal na hlavu a "zavěsil". Opět se potvrdilo, že u těch úzkých úchopů není radno si zahrávat se svými limity.

No a to by asi tak stačilo. Více toho už pro dnešek a asi i pro pár dalších měsíců nepřekonám. Od pondělka začínám redukovat tuky, žádná energie, rýsovací tréninky. Očekávám, že to dostanu pod 85 kg (-5 kg) a příjemně by mě překvapilo, kdybych to dostal až na 80 kg (-10 kg). Uvidíme, kdy to začne stagnovat a pak zkusím najet na rozumnou výživu, abych to udržel.
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. února 2012, pondělí

Počínaje dneškem přecházím na systém redukce váhy, takže tréninky zaměřené spíše na vyšší intenzitu, žádné maximálky, pyramidy nebo tak něco.

Váhovka: 90.3 kg - a teď už to půjde jenom dolů, Spánek: 8 h

Hacken-dřepy: 3x12 80 kg
Budu dávat přednost spíše strojům, takže jsem začal tímto, nahodil si tam něco lehčího a šel do toho. Lehčí to bylo jenom v první sérii, ve druhé už to ztěžklo a ve třetí jsem poslední čtyři opáčka dělal s přestávkami, protože stehna už pěkně pálila. Lehká váha je dost relativní, když se přidá počet opakování ;)

CG Bench-press: 3x8 80 kg
Opět váha, která by měla jít a sice šla, v poslední sérii, poslední tři opáčka opět s přestávkami. Ale hlavně, že to tam je.

Veslování k pasu, úzký paralel úchop: 12x 100 kg, 10x 100 kg, 8x 100 kg
Opět lehká váha, ale počet opakování to zabíjel, takže jsem musel plynule ubírat. Technika však čistá a to mě těšilo.

Ramena, tlaky vsedě před hlavou s velkou činkou: 2x 70 kg, 3x8 50 kg
Tak tady jsem si naběh - říkám si lehká váha, dám tam kotouče, které budou po ruce, 20 nebo 25 kg, ať je tam kolem padesátky. Po ruce byly 25 kg, tak tam šly. Sedám si s tím, že tam tedy mám 2x 25 kg = 50 kg a že zkusím těch osm opáček. Bylo to pěkně těžké, tak jsem dal dvě a vrátil jsem to zpět. Říkám si, minule jsem vytlačil 80 a dnes se trápím s 50? Mohl jsem to vzdát nebo si ubrat. Tak jsem si ubral na 2x 15 = 30 kg. Připadalo mi to sice hodně málo, jet s třicítkou, ale holt, když to s více nejde. Tak jsem to zvedl ze stojanu a najednou mi to došlo... tyč. Já tam prve neměl 50 ale 70 ;) Hned mi bylo jasné, proč to bylo těžké a že jsem udělal dobře, že jsem to nelámal přes koleno a taky, že jsem to nevzdal a ubral si. Takže teď už s plánovanou padesátkou a plánované osmičky.

Stahování šikmo shora k tělu (High Row): 12x 80 kg, 10x 80 kg, 8x 80 kg
Opět jakože lehká váha, dokonce po první sérii jsem uvažoval, že si přihodím, protože to šlo jako bez závaží... Jenže počet opakování opět udělal své a ve druhé sérii už to dvanáctka nebyla. Nějaká menší svalová skupina se unavila a už bych to musel cheatovat a to jsem nechtěl. Takže jsem nechal čistou techniku a ve třetí sérii musel ještě ubrat. Není lehkých vah ;)

Zkracovačky vleže, nohy na lavici: 20x, 12x, 12x
Času bylo sice ještě dost, ale už jsem se cítil unavený a nechtěl jsem to přehánět, tak jenom něco lehčího na závěr.

Bicepsové zdvihy s jednoručkama: 12x 12 kg
A tohle už bylo opravdu poslední, jenom abych neměl pocit, že jsem ošidil bicepsy a nevyužil čas.

Dnes celkem spokojenost, příště už to bude horší a budu muset dobře vážit váhy ;)
Draper

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Počínaje dneškem přecházím na systém redukce váhy, takže tréninky zaměřené spíše na vyšší intenzitu, žádné maximálky, pyramidy nebo tak něco.

Nechci ti do toho kecat, ale jen mala rada. V diete bych si klidne dal u zakladnich cviku nejake 2 tezke serie (treba 5ky s cca 85% 1MO) a zbytek uz si dojel tak jak pises. Lepe tak udrzis hmotu a silu.
vlk#

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:

Nechci ti do toho kecat, ale jen mala rada. V diete bych si klidne dal u zakladnich cviku nejake 2 tezke serie (treba 5ky s cca 85% 1MO) a zbytek uz si dojel tak jak pises. Lepe tak udrzis hmotu a silu.

Dík za radu, logiku to má, tak to zvážím. Zatím do toho jdu s tím, že energie nebude nazbyt, takže se budu snažit udržet objem tréninku lehčíma sériema (např. 3x8-12 místo 5x5). Alespoň zpočátku, kdy to ani psychicky nebude jednoduché. No a pak se uvidí.
vlk#

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. březen 2012, čtvrtek

První den prvního jarního měsíce, venku kolem dvanáctky, kdeže únorové mrazy jsou ;) Cítím se celkem dobře, rozhodně lépe než včera, kdy bych do fitka určitě nešel. Dnes už je to lepší, kapku zesláblý, na váhy půjdu opatrně, abych utáhl celý trénink, ale jinak jsem zvědavý, jak to půjde.

Váhovka: 86.9 kg (90 => 80 kg), Spánek: 9 h

Shyby, úzký podhmat, širší nadhmat: 9x/4x, 4x/4x
Pár kilo dolů, první série v tréninku a co to udělá s počtem opakování ;) Bohužel jenom první série. Širší úchop nadhmatem už mi tak nešel a pak už nebyla energie. Ale začátek je to dobrý.

Mrtvý tah: 3x8 115 kg
Hlavní cvik jsem jenom mírně odložil, protože pak už by se mi shybovalo hůř. Naložil jsem si jenom lehce, jak vyšly koutouče - mohlo tam být i 125, ale takhle to taky stačí. Šlo to perfektně, technika dobrá, dynamika dobrá, bylo to sice s odrazem, ale to neva, akorát jsem byl po každé sérii pěkně zadýchaný.

Tlaky šikmo nahoru, velká činka, CG: 8x 70 kg, 8x 70 kg, 5x 70 kg
Opět lehčí váha, tedy lehká pouze zpočátku, poslední opáčka už byla s přestávkou - v první sérii poslední, ve druhé poslední tři a ve třetí už jsem jel jenom bezpečný počet.

Tlaky vsedě od sebe (Decline press): 8x 120 kg, 6x 120 kg, 4x 120 kg
Tak tady jsem čekal, že to bude nejmíň dvakrát lehčí :) Nebylo. Tak jsem holt vytlačil, co se dalo.

Přítahy vsedě šikmo shora (High Row): 12x 80 kg, 10x 80 kg, 10x 80 kg
Poučen z minulého cviku raději menší váhu, přesto překvapivě lépe než minule. První opáčka jsou hodně lehká, ale pak to začíná dost tuhnout.

Ramena vsedě před hlavou (Shoulder press): 8x 40 kg, miss
Nešlo to, levé rameno se pořád ozývá.

Bicepsové zdvihy, jednoručky střídavě: 12x 12 kg, 6x 15 kg, 8x 12 kg, 8x 12 kg
Série začínaly zpočátku lehce, ale ke konci to tuhlo. Měl jsem v plánu tři, ale ještě jednu jsem si přidal.

Břicho, zkracovačky vleže, nohy na lavici: 3x16
Jenom na vydýchání a na doražení. Poslední čtyři opáčka už dost pálila.

Tak jak dnes? Spokojenost, že jsem utáhl celý trénink, spokojenost s váhami, odcházel jsem sice dost zbitý, ale později jsem si uvědomil, že podobně se cítím i po běžném těžkém tréninku, takže snad v normě.
vlk#

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. března 2012, úterý

Včera jsem toho měl více a taky jsem se úplně necítil - na sobotním turistickém výletu jsem si zrušil lýtka, nechápu, normální chození ;) - tak jsem to nechal až na dnes. Dnes už pohoda a byl jsem zvědavý, jak to půjde. Plánoval jsem hledat maximálky, kde dám tak 3-5 opáček, zopáknout si to a pak se ještě dorazit nižší váhou.

Váhovka: 84.4 kg (90 => 80 kg), Spánek: 8 h

Hacken dřepy: 5x 120 kg, 5x 120 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg
Velmi příjemné překvapení po zahřátí. Ta poslední opáčka šla sice ztuha, ale byla tam.

Tlaky na lavici šikmo nahoru, velká činka, CG: 8x 70 kg, 5x 70 kg, 5x 70 kg, 5x 70 kg
Více smysl dávat nemělo, tak jsem to bral hezky dynamicky na téhle váze.

Stahování kladky před hlavu, širší úchop nadhmat: 5x 90 kg, 5x 90 kg, 5x 84 kg, 5x 84 kg
Tady jsem to tedy vůbec nečekal, ale prostě to šlo a poměrně čistě. Záměr testovat maximálky pro 3-5 opáček se ukázal užitečný.

Veslování k pasu, úzký paralelní úchop: 5x 120 kg, 5x 120 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg
Tady už to nijak čistě nešlo, ale odtahal jsem to. Taky nemůže být každý cvik nečekaný ;)

Ramena, tlaky vsedě před hlavou, velká činka, CG: 5x 60 kg, 5x 60 kg, 8x 50 kg, 8x 50 kg
Taky žádná velká váha, ale stačilo to.

Dnes spokojenost. Částečně podle očekávání - co naplat, když jsou reálná ;), ale celkově lépe, než jsem čekal. Nechávám tělo, ať si samo poradí s energetickou devastací svalů, po kterých pak následně chci silové výkony ;) Zatím s tím válčí dobře.
Magumi

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Líbí se mi, jak to bereš pěkně systematicky, a koukám, že věkově, výškově, váhově i výkonnostně jsme na tom taky docela podobně. :-) Držím palce.
vlk#

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Líbí se mi, jak to bereš pěkně systematicky, a koukám, že věkově, výškově, váhově i výkonnostně jsme na tom taky docela podobně. :-) Držím palce.

Dík za povzbuzení, sice nevím, co znamená to "systematicky", ale když jsem "znovu začal" s tréninkem (podzim 2010), tak jsem si říkal - a teď už poctivě nebo vůbec ;) Zatím to jde.

Taky jsem si dohledal Tvůj log a podle úvodního a několika posledních příspěvků seš na tom fyzicky i výkonostně určitě lépe. Ty míry hrudník-břicho-stehna i výkony při váhovce +/- 85, je co závidět ;) Ale jako sparring bys byl dobrej - nemuseli bychom moc přehazovat kotouče, když tak by sis dal pár opáček navíc a na maxko bych Ti přihodil ;) A taky by to byla zdravá motivace.
Magumi

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba bychom se domluvili :-) Kde a kdy cvičíš?
vlk#

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Třeba bychom se domluvili :-) Kde a kdy cvičíš?

Tak to by byla docela náhoda ;) Já cvičím viz "bydliště" - www.skmaximus.cz a jenom 2x týdně přes oběd, víc časově nedám a tohle je aspoň pravidelně.

Napodruhé už jsem prolítnul celý Tvůj log a je jasné, že seš na jiným levelu. Jakmile už jsi jednou měl výkony a hmotu, o kterých jsi psal, tak si to tělo pamatuje. Ostatně to je vidět z Tvého progresu. Benč jde mimo mě a dřepy a tlaky půjdou brzo taky ;)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 223, 224, 225  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: